1m2 na kota. PUSZKIN za TM :(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie mar 24, 2019 21:53 Re: 1m2 na kota Fela z białaczką jedzie do nowego domu :)

Nooo, pani trzyma się dzielnie. Ja na jej miejscu chyba nie dałabym rady. Ona z tymi kotami żyła przez lata, kiedyś było dobrze i jakoś to było. I tak oddać prawie wszystkie..... to jest wyzwanie.

Z domku Feli :
Została zainstalowana w kuchni, ma tam kuwetke, wątróbkę i wszystko co jej potrzeba.
Na razie siedzi w transporterku. Pewnie w nocy, jak już zrobi się cicho i bezpiecznie wyjdzie na zwiady.
Martwię się, ale to przecież norma :mrgreen:

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Nie mar 24, 2019 21:58 Re: 1m2 na kota Fela z białaczką jedzie do nowego domu :)

egwusia pisze:Fela będzie szczęśliwą jedynaczką.

Ale nie wiadomo, bo przecież nigdy jeszcze jedynaczką nie była :mrgreen:
bo,że pan ja rozpuści jak dziadowski bicz to rzecz pewna. :D

Z mojego doświadczenia z rozkacania takiego domu (47 kotów na ok. 50 m2) wynika, że takie koty wręcz fantastycznie odnajdują się jako jedynaki.
Nawet te, które na starych śmieciach wyglądały na bardzo prokocie.
Jako jedynaki wręcz rozkwitają.
No, niektóre po pierwszych 2-3 dniach popłakiwania za "rodziną", ale i tak błyskawicznie zaczynają doceniać własną przestrzeń i ręce na wyłączność.
Ale były i takie, które wkraczały na nowy, niezakocony teren z miną: "Nareszcie! Nareszcie coś na moje potrzeby!"

Pozdrowienia od Kropeczki ;)
Cudne stworzenie :1luvu:
Tylko jakby stworzenie nie miało nawyku zakopywania niedojedzonych misek w dywanik i wywracania ich przy tym do góry dnem, to by było fajnie :twisted:
Dzisiaj dzwonił jakiś pan, nawet całkiem miły, ale na hasło "siatki i wizyta pa" wylazł z niego pantoflarz i poszedł pytać żony.
Raczej nie zadzwoni ponownie :roll:

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie mar 24, 2019 21:59 Re: 1m2 na kota Fela z białaczką jedzie do nowego domu :)

Jest dobrze

    Będzie dobrze, Będzie dobrze, Będzie dobrze,
    Będzie dobrze, Będzie dobrze, Będzie dobrze,Będzie dobrze
    ,
    Będzie dobrze, Będzie dobrze,Będzie dobrze,
    Będzie dobrze, Będzie dobrze,
...

egwusia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3596
Od: Pt paź 10, 2008 15:17
Lokalizacja: Chojnice

Post » Nie mar 24, 2019 22:00 Re: 1m2 na kota Fela z białaczką jedzie do nowego domu :)

No pewnie, że będzie dobrze :ok:

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie mar 24, 2019 22:07 Re: 1m2 na kota Fela z białaczką jedzie do nowego domu :)

OKI pisze:...
Pozdrowienia od Kropeczki ;)
Cudne stworzenie :1luvu:
Tylko jakby stworzenie nie miało nawyku zakopywania niedojedzonych misek w dywanik i wywracania ich przy tym do góry dnem, to by było fajnie :twisted:
Dzisiaj dzwonił jakiś pan, nawet całkiem miły, ale na hasło "siatki i wizyta pa" wylazł z niego pantoflarz i poszedł pytać żony.
Raczej nie zadzwoni ponownie :roll:

OKI ty mnie nie denerwuj
bo zrobię ( jeszcze nie wiem czy umiem) następne ogłoszenie na Kropę (piąte w OLX) i nie popuszczę do czasu adpocji...

egwusia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3596
Od: Pt paź 10, 2008 15:17
Lokalizacja: Chojnice

Post » Nie mar 24, 2019 22:10 Re: 1m2 na kota Fela z białaczką jedzie do nowego domu :)

egwusia pisze:
OKI pisze:...
Pozdrowienia od Kropeczki ;)
Cudne stworzenie :1luvu:
Tylko jakby stworzenie nie miało nawyku zakopywania niedojedzonych misek w dywanik i wywracania ich przy tym do góry dnem, to by było fajnie :twisted:
Dzisiaj dzwonił jakiś pan, nawet całkiem miły, ale na hasło "siatki i wizyta pa" wylazł z niego pantoflarz i poszedł pytać żony.
Raczej nie zadzwoni ponownie :roll:

OKI ty mnie nie denerwuj
bo zrobię ( jeszcze nie wiem czy umiem) następne ogłoszenie na Kropę (piąte w OLX) i nie popuszczę do czasu adpocji...

Ej, no jak dzwonią, to już dobrze - połowa sukcesu XD
Druga połowa, to jak ten właściwy telefon zadzwoni ;)

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon mar 25, 2019 7:00 Re: 1m2 na kota Fela z białaczką jedzie do nowego domu :)

Kciuki za szybką adaptację Feli

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pon mar 25, 2019 10:15 Re: 1m2 na kota Fela z białaczką jedzie do nowego domu :)

Fela na razie siedzi w transporterku. Chowa się trochę, ale Pan Mirek siedzi z nią w domu (sam zachorował) i daje jej dużo swobody. Na razie koteczka odmawia jedzenia mimo podtykanych pod nosek. Wzgardziła nawet wątróbką....
Weta ma tuż obok klatki - bliżej się nie da.

Joka2011

 
Posty: 206
Od: Sob wrz 12, 2015 21:19

Post » Pon mar 25, 2019 10:17 Re: 1m2 na kota Fela z białaczką jedzie do nowego domu :)

Oby zaskoczyła z jedzeniem zatem. :ok:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14232
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Pon mar 25, 2019 11:01 Re: 1m2 na kota Fela z białaczką jedzie do nowego domu :)

Fela nieśmiała jest.
Nich posiedzi w transporterze jak musi.

Jak zobaczy , że brak zagrożeń to się otworzy. To może jej zająć dni kilka.

egwusia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3596
Od: Pt paź 10, 2008 15:17
Lokalizacja: Chojnice

Post » Pon mar 25, 2019 14:50 Re: 1m2 na kota Fela z białaczką jedzie do nowego domu :)

jak minęła pierwsza noc Feli i Tobisiowi w ich domkach?

SabaS

 
Posty: 4512
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pon mar 25, 2019 15:09 Re: 1m2 na kota Fela z białaczką jedzie do nowego domu :)

Feli bardzo kiepsko :( Nie je, nie pije,s iedzi w transporterku, jest przerażone (wieści z rana) :(
Nawet tej nieszczęsnej wątróbki nie tknęła

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Pon mar 25, 2019 15:38 Re: 1m2 na kota Fela z białaczką jedzie do nowego domu :)

Pan wie, ze moze jej czytac ksiazke niezbyt glosno?
To sie zdarza, ze pierwsze dni sa trudne, mam nadzieje, ze pan to wie i jest nastawiony, moze ryba wedzona? smierdzacy whiskas?
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84876
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pon mar 25, 2019 15:50 Re: 1m2 na kota Fela z białaczką jedzie do nowego domu :)

ja jestem dobrej myśli. Dom spokojny, Pan cierpliwy, myślę że już tej nocy Fela zacznie zwiedzać mieszkanie.
a z domu Tobisia na razie brak wiadomości?
za kociambry :ok:

SabaS

 
Posty: 4512
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pon mar 25, 2019 16:25 Re: 1m2 na kota Fela z białaczką jedzie do nowego domu :)

Nie o książce to nawet ja nie wiedziałam. Pan jest przygotowany na wszelkie trudności. Fela ma tyle czasu ile będzie chciała. Tylko czasem takim strachulcom trzeba trochę pomóc na siłę. Boję się E stres zrobi swoje I zdrowie się jej posypie. Ale bądźmy dobrej myśli. Zazwyczaj trwa to do 3 dni. Wet jest blisko ale lepiej by jej było oszczędzić dodatkowych atrakcji. Karmy to ona nie tknie, może chociaż w końcu na tą surowizne się skusi.

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aassiiaa i 539 gości