Kot tarczycowy poszukiwany specjalista

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lis 09, 2018 12:03 Kot tarczycowy poszukiwany specjalista

Czy może mi ktoś polecić dobrego specjalistę od prowadzenia kota z nadczynnością tarczycy na terenie Warszawy? Leczymy naszą kotkę na nadczynność już prawie trzy lata z roczną przerwą, kiedy po usunięciu lewego płata tarczycy był spokój. Niestety po roku objawy nadczynności wróciły i okazało się, że prawy płat został zaatakowany. Sytuacja jest nieoperacyjna, kotka ma przerzuty do śródpiersia i zbyt chore serce. W tej sytuacji jestem zmuszona kontynuować leczenie farmakologiczne i chciałabym, żebyśmy trafiły w dobre ręce. Z mojego prawie 3 letniego doświadczenie jeżeli chodzi o weterynarzy i nadczynność tarczycy u kotów jest b. niewielu lekarzy, którzy naprawdę znają się na prowadzeniu kota z nadczynnością tarczycy. Chciałabym mojej kotce jak najdłużej przedłużyć to życie i w jak największym komforcie, a wiem jak niefachowy lekarz potrafi zaszkodzić. W tym momencie poszukuję sprawdzonego lekarza prowadzącego. Jeżeli ktoś leczył kota z nadczynnością tarczycy i jest/był zadowolony z usług weterynarza w Warszawie, bardzo proszę o pomoc.

Domimo

 
Posty: 13
Od: Czw gru 29, 2016 17:02

Post » Sob lis 10, 2018 21:51 Re: Kot tarczycowy poszukiwany specjalista

Moja Szara prowadziła dr Borkowska Bąkała z canfelisie. Pl. Kotliny koteczka takoż. Pani doktor też ma kotkę z usunięta tarczyca.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84809
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510 i 163 gości