Mój kot dziwnie się zachowuje

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lis 06, 2018 20:23 Mój kot dziwnie się zachowuje

Pomocy, nie wiem już co mam robić. Mam dwa koty, obije mają po 3 lata. Niedawno przeprowadziłam się do mojego taty razem z kotami. Jeden z nich zaczął sikać na moje łóżko raz taty. Raz mu się nawet zdarzyło na wyprane ciuchy. Zanim się przeprowadziłam to tylko raz tak zrobił, lecz to było z zazdrości gdyż jego miejsce na łóżku zajął ktoś inny. Oba koty śpią ze mną i nigdy nie było problemu.Oboje pracujemy, ja wracam około 15, więc zajmuje się kotami. W kuwetach mają czyszczone regularnie i w miarę możliwości od razu po zrobionej sprawie. Nie wiem co mam zrobić by kot oduczył się sikać na łóżka. Będę szła do weterynarza na badania, lecz jak się okaże iż nic mu nie jest, to co ja mam zrobić aby go oduczyć? Proszę o pomoc.
PS: Żwirek w kuwecie od 3 lat stosowany ten sam-czyli CATSBEST ORIGINAL. :201461

Crystal12

 
Posty: 2
Od: Wto lis 06, 2018 20:11

Post » Wto lis 06, 2018 20:35 Re: Mój kot dziwnie się zachowuje

Trzeba zbadać krew i mocz obu kotów, bo niekoniecznie ten sikający jest chory. Kot sikaniem może reagować na chorobę drugiego kota. Albo na stres po przeprowadzce.
Koty są wykastrowane?
Ile jest kuwet i czy są w zacisznym miejscu?
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro lis 07, 2018 19:14 Re: Mój kot dziwnie się zachowuje

Tak oba koty są wykastrowane, są dwie kuwety. Mieszkamy w cichym miejscu, z dala od ruchliwej ulicy, nie ma placu zabaw więc tędy mało ludzi przechodzi.

Crystal12

 
Posty: 2
Od: Wto lis 06, 2018 20:11




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot] i 270 gości