Zamiast dyni na Halloween,świąteczne koty - w DS:)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt gru 21, 2018 13:47 Re: Zamiast dyni na Halloween. Nie chcę tego kota!!!

Zmienię trochę temat wątku.
Oto dostałam życzenia świąteczne i zdjęcia od koteczki bez ogonka,którą ze 2-3lata? temu wyadoptowałam. Pokażę tym,którzy ją pamiętają.
I znów nadchodzi czas,kedy dostaję najpiękniejsze dla mnie prezenty-zdjęcia kotów,które mają cudowne domy. A ta koteczka była odłowiona z warsztatu samochodowego,dwa razy otwierana do sterylizacji,bo wet nie zauważył cięcia ,straciła gdzieś prawie cały ogonek.Nie miała łatwego życia.U mnie czekała dłuuugo na dom,nic nie działało,nawet drogie ogłoszenia w Wyborczej. Wreszcie się udało,Arcana namówiła córkę Pani Pusi na dojrzałą kotkę,nie młodego kota,po którego dzwoniły.
Pusiunia jest szczęśliwa i śpi w łóżku,nie na mrozie na dworzu,gdzieś żebrząc pod warsztatem.
Wielka radość :s4: :s4: :s4:

Obrazek

Obrazek

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt gru 21, 2018 14:41 Re: Zamiast dyni na Halloween. Nie chcę tego kota!!!

:1luvu: :1luvu: :1luvu:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Pt gru 21, 2018 14:55 Re: Zamiast dyni na Halloween. Nie chcę tego kota!!!

Lzy mi sie pokulaly po policzkach, ze wzruszenia. Chcialabym czytac tylko takie wiadomosci.
To wszystko dzieki Tobie Malgosiu (chyba dobrze kojarze imie) i Tobie podobnych dziewczynach na tym portalu. :201494 :201494 :201494 :201494
Super, ze koteczka ma teraz wspanialy DS :201461 :1luvu:
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pt gru 21, 2018 15:26 Re: Zamiast dyni na Halloween. Nie chcę tego kota!!!

O, jak miło, że te panie się odzywają czy też odpowiadają na Twoją korespondencję. Cudne zdjęcia :D

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Pt gru 21, 2018 16:21 Re: Zamiast dyni na Halloween. Nie chcę tego kota!!!

Nie,nie One same ,pierwsze się odzywają,a raczej Pani córka w imieniu Mamy i Pusi corocznie składa mi bożonarodzeniowe życzenia. Na tym polega cała moja przyjemność,że nie są absolutnie ciągnięte za język,tylko same przesyłają zdjęcia. Nie One jedyne zresztą,co mnie cieszy najbardziej na świecie. A czasem nawet mi wstyd,że nie o wszystkich wystarczająci pamiętam i nie mam czasu .Z trudem wymigałam się z przedświątecznego spotkania z Panem Misi.Ale po świętach już mi się nie upiecze :twisted: . Wiem,że czekają na mnie...
Tak czy owak. Czy sami wyślą mmsa,czy odpowiedzą na moje sms-y to i tak dla mnie najpiękniejszy prezent pod choinkę. Słowo. Żadne inne nie robią mi takiej przyjemności jak zdjęcia moich szczęśliwych,zdrowych podopiecznych w ich kochających domach.
I coroczne MisioKota ze śmietnika, pod jego własną piękną choinką.Już na nie czekam :1luvu: I co roku płaczę ze wzruszenia. Stara i rozmazana się robię :wink:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt gru 28, 2018 22:02 Re: Zamiast dyni na Halloween. Nie chcę tego kota!!!

Kolejne święto i kolejny kot.
Tym razem wigilijny.
Karmel, Daktyl, Kapsel?
Piękny kocurek, zgrabny, na wysokich nogach. Zdrowy.
I z bardzo fajnym charakterem.
Kontaktowy, towarzyski, przyjazny. Cudo.
Ostatnio edytowano Śro cze 05, 2019 10:20 przez mimbla64, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14225
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Pt gru 28, 2018 22:35 Re: Zamiast dyni na Halloween. Nie chcę tego kota!!!

Jest taki słodki, że ja bym mu dała na imię - Konfitury. Odmieniałoby się jak Hilary albo Cezary.

Wasylisa

 
Posty: 990
Od: Sob lis 02, 2013 14:43

Post » Pt gru 28, 2018 22:54 Re: Zamiast dyni na Halloween. Nie chcę tego kota!!!

To prawda, słodki kocurek.
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14225
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Pt gru 28, 2018 23:51 Re: Zamiast dyni na Halloween. Nie chcę tego kota!!!

I jeszcze jedna koteczka. Mira.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Równie miła jak Karmel. Wesoła, zabawowa i miziasta.
Ładny ma pysio, okrągły.
Link do zdjęć: https://photos.app.goo.gl/Zv3F4bVrTmUTsHeH6
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14225
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Sob gru 29, 2018 8:59 Re: Zamiast dyni na Halloween. Nie chcę tego kota!!!

Dwa nowe tymczaski? O, mamo :(
Piękne, ale współczuję.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Sob gru 29, 2018 9:55 Re: Zamiast dyni na Halloween.Zamiast karpia wigilijn- POMOC

Rudy znaleziony w Wigilię. Przyszedł na karmienie do moich bezdomniaków. Pojawiał się 3dni wcześniej,ale potem zniknął. Łudziłam się,że wrócił do domu. Nie wrócił. Zziębnięty,w śniegu ,głodny przybiegł ponownie w Wigilię. Nie miałam sumienia odwrócić się i siąść za wigilijnym stołem racząc się przysmakami,kiedy on tam głodny,zmoknięty,na dworzu...
Trikolorka tydzień wcześniej. Przyszła do miejsca karmienia pod moją byłą pracą. To oswojona ,wysterylizowana kotka.
Rudy pełnojajeczny,bez chipa.

Ja już nie mam siły. Sprzątać,obrabiać stada. A przede wszystkim NAPRAWDĘ nie mam już ich czym karmić i za co kastrować,szczepić. Nie uniosę kolejnych dwóch do pozostałych 8 kotów. Przed świętami kupiłam 10kg mięsa wołowego. Już się kończy. Jedzą ponad kg dziennie + suche i puszki. To przekracza moje zarobki. Zamawiam kartonami z zooplusa,w tym nerkowe dla Rudego z Trzebiatowa i jego koszmarnie drogie leki.
Proszę o pomoc. Co kto może i ile może.
Potrzebujemy głównie karmy i finansów na kastrację+szczepienie. W gminie już dawno nie ma środków na ten rok.
Proszę pomóżcie mi im pomóc...

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob gru 29, 2018 10:06 Re: Zamiast dyni na Halloween.Zamiast karpia wigilijn- POMOC

Pilnie pomoc potrzebna!

Wiem co czujesz. One jakby spod ziemi wypełzały. A mróz i wilgoć wygania je.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob gru 29, 2018 12:06 Re: Zamiast dyni na Halloween.Zamiast karpia wigilijn- POMOC

Napisałaś kiedyś ASK@ ,że zawsze przychodzą/znajdują się nie w czas,nie wtedy kiedy możemy i chcemy im pomóc.
Tak właśnie jest i teraz. Gdybym wyadoptowałam wszystkie poprzednie to pomogę kolejnym,ale gdy dobrych DS jak na lekarstwo,nie dam rady sama...
Co mam robić?
Schronisko?

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob gru 29, 2018 13:53 Re: Zamiast dyni na Halloween.Zamiast karpia wigilijn- POMOC

Tabo, pomogę ile mogę :)
Zrobię zamówienie w Zooplusie- napisz, co potrzebne i ile.

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2397
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob gru 29, 2018 14:03 Re: Zamiast dyni na Halloween.Zamiast karpia wigilijn- POMOC

Witaj waanko :1luvu:
Jedzenie potrzebne :?
Puszki Mac's i Animonda są chyba najkorzystniejsze cenowo i jakościowo. W Bitiba ciut taniej niż w zooplus.
Z suchego Sanabelle sensitive i Smilla. Purizon zamówiłam im na święta i więcej nie da rady...
Zamów proszę co możesz i ile możesz. Zjedzą i tak wszystko :strach:
Rudy to duży prawie 5kg (dokładnie 4.8kg)kocur. On dużo je :? Tri też by jadła non stop. Mała Ruda też :strach: Pico...trochę mniej. Tamte nienasycone,bo głodowały i chcą jeść na zapas...

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], magic99 i 296 gości