Kot od czasu do czasu znaczu teren w domu

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lis 01, 2018 15:00 Kot od czasu do czasu znaczu teren w domu

Witam mam problem otóż od jakiegoś czasu mój wykastrowany kot znowu zaczął znaczyć teren w mieszkaniu, a może znaczył cały czas tylko nikt tego nie widział. Nie wiem. Macie jakiś sposób aby raz na zawsze przestał? Po kastracji jest już sporo czasu 2 lata jakoś będzie. Problemów z moczem nie ma.

mogli

 
Posty: 171
Od: Śro lut 10, 2016 21:54

Post » Czw lis 01, 2018 15:23 Re: Kot od czasu do czasu znaczu teren w domu

mogli pisze:. Problemów z moczem nie ma.

Badania były zrobione oczywiście?

Coś się w domu zmieniło? Nowy domownik lub kogoś ubyło? meble? Chemia? Pies lub kot po sąsiedzku?
Obrazek

andorka

 
Posty: 13131
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Czw lis 01, 2018 16:43 Re: Kot od czasu do czasu znaczu teren w domu

Kiedy były ostatnie badania krwi i moczu? Jeśli więcej niż 2 miesiące temu, to bym wszystkie jak najszybciej powtórzyła.

A miejsca osikane trzeba na bieżąco szorować. Najlepszy do tego jest Bio-Stalfris (Capturine). Można nim myć ściany, meble, kanapy itp.
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw lis 01, 2018 18:45 Re: Kot od czasu do czasu znaczu teren w domu

Po podwórku biegają sąsiadów wychodzące koty. Może w jakiś sposób go to denerwuje i dlatego. Ale co zrobić żeby tego nie robił?

mogli

 
Posty: 171
Od: Śro lut 10, 2016 21:54

Post » Pt lis 02, 2018 0:43 Re: Kot od czasu do czasu znaczu teren w domu

Jeśli nie da się zapobiec temu by obce koty wchodziły na twoje podwórze, to nie wiem jak można zapewnić twojemu kotu ciszę i spokój, a co za tym idzie, powstrzymać jego sikanie.
Te koty są kastrowane? Nie można zabezpieczyć ogródka tak by nie wchodziły?
Kot, który czuje się zagrożony, będzie szczał dalej niż widzi, byle tylko bronić swojego terytorium. Jeśli nie wyeliminujecie tego zagrożenia, to sikanie się nie skończy.
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Chanelka, jolabuk5, magic99, magnificent tree, Zeeni i 532 gości