Saska Kępa/ Zwycięzców Warszawa - potrzebne 2 transportery!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro paź 17, 2018 22:32 Saska Kępa/ Zwycięzców Warszawa - potrzebne 2 transportery!

Koleżanka przeprowadziła się do nowego mieszkania, "odziedziczyła" dwie kotki, niekastrowane. Udało jej się załatwić sterylkę na piątek z samego rana, ale ponieważ koty dostała "gołe i wesołe" (nawet bez jedzenia, kuwety czy żwiru...), to pilnie potrzebuje 2 transporterów, żeby je na tę sterylkę dowieźć. Pożyczyłaby w czwartek wieczór, oddała piątek wieczór/ sobota rano, wyczyszczone itd.

Może ktoś poratuje? :201494

Pożyczyłabym swój, ale w czwartek przyjeżdża do mnie tymczas i wolę mieć swój pod ręką na wypadek tfu tfu nagłej wizyty u weta...

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Śro paź 17, 2018 23:21 Re: Saska Kępa/ Zwycięzców Warszawa - potrzebne 2 transporte

Mam dwa. Mogę pożyczyć.
Aczkolwiek jeden jest solidny, a drugi, kupowany w początkach mojej kociej kariery, już mniej. Nada się dla kota raczej do 3 kg.

G0cha

 
Posty: 88
Od: Nie sie 05, 2018 12:26
Lokalizacja: Warszawa


Post » Czw paź 18, 2018 6:36 Re: Saska Kępa/ Zwycięzców Warszawa - potrzebne 2 transporte

Mogę pożyczyć tylko to ten jeden jedyny, ale nowy, z zamkiem(2 rezerwowe zostały na wsi). Może ode mnie odebrać w czwartek i oddać w piątek bo na razie przerwa w wizytach weterynaryjnych Szalony kot chyba wie, że ode mnie na Saską jest rzut beretem..Może jeszcze sąsiadka by drugi pożyczyła.

Klementy_na

 
Posty: 205
Od: Czw maja 05, 2016 18:21

Post » Czw paź 18, 2018 6:38 Re: Saska Kępa/ Zwycięzców Warszawa - potrzebne 2 transporte

Jakby co to prosze o telefon, bo w pracy tu nie zaglądam ;)

Klementy_na

 
Posty: 205
Od: Czw maja 05, 2016 18:21




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Szymkowa i 182 gości