[Warszawa] Pożyczę dyfuzor do feliwaya

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob paź 13, 2018 22:59 [Warszawa] Pożyczę dyfuzor do feliwaya

Może ktoś ma nieużywany dyfuzor i mógłby go pożyczyć na jakiś miesiąc, może mniej?
Jest szansa na tymczasa u mnie, ale że moja Carmen z tych wrażliwych, a i nowa kotka nieco lękliwa wobec innych kotów, to chciałabym to obu ułatwić i jeszcze przed przeprowadzką włączyć uspokajacza do kontaktu :)
Wkłady kupię, na dyfuzor trochę mi żal kasy w obliczu i tak spodziewanych wydatków i nadchodzących świąt ;)

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Nie paź 14, 2018 0:46 Re: [Warszawa] Pożyczę dyfuzor do feliwaya

Jeśli wszystko dobrze pójdzie, będę mieć dyfuzor już poniedziałek/wtorek, miau jest niesamowite :201494
A ja lecę kompletować na zooplusie wkład i smaczki na pozytywne zapoznanie :mrgreen:

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Nie paź 14, 2018 6:44 Re: [Warszawa] Pożyczę dyfuzor do feliwaya

To jeśli ta wrażliwa kotka zaakceptuje nowego nie będzie można ich już rozdzielić :) Fajnie jest mieć 2 koty, a nawet 3...miałam namiastkę tego na wsi, i jeszcze koty dochodzące...Tyle, że te nasze jakieś nienormalne były, każde musiało mieć pokój dla siebie i drugiego przepędzało. Dwa się co najwyżej tolerowały, mimo, że znały się całe, dość długie życie.Teraz w rodzinie jest wyjątkowo dziwnie, bo został tylko ten jeden młody z herpesem, nawet świnka morska odeszła za TM.

Klementy_na

 
Posty: 205
Od: Czw maja 05, 2016 18:21

Post » Nie paź 14, 2018 8:17 Re: [Warszawa] Pożyczę dyfuzor do feliwaya

Czy te dyfuzory się zmieniły? Bo widzę, że teraz są białe, a ja mam fioletowy. Jeśli fioletowy ciągle jest ok, to mogę pożyczyć na ile trzeba, bo już nie używamy. Mieszkam na Ursynowie. Piszę na wszelki wypadek, bo widzę, że już jakiś masz mieć.

uga

 
Posty: 786
Od: Śro kwi 22, 2015 9:26

Post » Nie paź 14, 2018 11:08 Re: [Warszawa] Pożyczę dyfuzor do feliwaya

Chyba była zmiana, ale nie wiem, czy poza kolorem też sposób obsługi jest inny. Na razie mam, dziękuję za kolejną propozycję :)

A co do drugiego na stałe - TŻ się nie zgodzi niestety ;)

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 103 gości

cron