Kot głośno miauczy po zrobieniu kupki

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie gru 30, 2018 20:41 Re: Kot głośno miauczy po zrobieniu kupki -PROBLEM Z KUPKĄ!

MegGrey, on z lekką kpiną mi się przyglądał, jak latałam nad tą "rozciapcianą" kupką, jak ją wycierałam, a potem oglądałam pod mocnym światłem to co wytarłam na ręczniku papierowym, sprawdzałam, czy nie ma krwi, albo robaków. Jak toto wąchałam.... Potem za nim na czworakach: "Bilu nic Ci nie jest???????" Potem żartko i jak jadł nie spuszczałam go z oka. Potem w panice do kompa, żeby zapytać na Miau co robić. Potem czekanie na odpowiedź. Strach, czy aby na pewno całodobowa Klinika jest dziś otwarta.
Bilu ma serio porąbaną pańcię :oops:

Od razu po nowym roku lecę po tabletkę na odrobaczanie.
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Nie gru 30, 2018 20:48 Re: Kot głośno miauczy po zrobieniu kupki -PROBLEM Z KUPKĄ!

Ciesz się, że koty nie potrafią obsługiwać za bardzo kompa. Już byś widziała wątek "Mam Matkę Wariatkę, co robić?!" ;)
"Czy dom bez kota - najedzonego, dopieszczonego i należycie docenionego - zasługuje w ogóle na miano domu?" Mark Twain

MegGrey

Avatar użytkownika
 
Posty: 253
Od: Pon lis 23, 2015 12:54

Post » Nie gru 30, 2018 20:48 Re: Kot głośno miauczy po zrobieniu kupki -PROBLEM Z KUPKĄ!

spokojnie, on na pewno nie ma żadnych robaków ;)

nie rezygnuj z surowego mięcha ;)
ser_Kociątko
 

Post » Nie gru 30, 2018 20:50 Re: Kot głośno miauczy po zrobieniu kupki -PROBLEM Z KUPKĄ!

Dziękuję, bardzo uspokoiłyście mnie :)

Kurczę, mam nadzieję, że Bilu nie nauczy się nigdy kompa obsługiwać :wink:
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, kasiek1510, Majestic-12 [Bot] i 300 gości