Kotki do oddania smutne !

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto wrz 25, 2018 7:57 Re: Kotki do oddania smutne !

Sorry, w "zwykłej złości" powiedzieć, że wytruje się koty drugiej osoby??? No i przecież jeszcze wczoraj byłaś przerażona. To nie jest zwykła złość. Ten facet jest psychicznym dręczycielem, a Ty z nim zostajesz, bo Ci powiedział teraz kilka miłych słów? Jakby ktoś groził moim kotom czy moim bliskim, nie miałby już wstępu do mojego życia. Zastanów się. Następn razem mogą to nie być puste słowa, ale wtedy może być za późno.
A z Tobą Hutek się zgadzam. Nie wolno w taki sposób oceniać ludzi, jak Flowers została tu oceniona.
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Wto wrz 25, 2018 7:58 Re: Kotki do oddania smutne !

taki chcę kupić : https://allegro.pl/drapak-legowisko-dom ... 56695.html
tylko najpierw muszę zebrać jakoś pieniążki na niego ja niestety nie pracuje w tej chwili i jest trochę ciężko
Mój koci aniołek Białasek 12.07.2019 [*] na zawsze w moim sercu Najdroższy Przyjacielu :(

Flowers77

Avatar użytkownika
 
Posty: 472
Od: Pt sie 25, 2017 0:46
Lokalizacja: Szczytno

Post » Wto wrz 25, 2018 8:01 Re: Kotki do oddania smutne !

nie znam się za bardzo na drapakach, ale on jest chyba za tani na porządnie wykonany drapak

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27158
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto wrz 25, 2018 8:02 Re: Kotki do oddania smutne !

Kociamama44 wiesz podejrzewają u Niego chorobę odzwierzęcą i on ciągle myśli że to przez koty choruje,że być może pchła coś na Niego przeniosła itd. męczy się z tym już ponad pół roku i nie może się wyleczyć i od lekarza do lekarza i on już tak się wkurza na to,że traci kontrolę
Mój koci aniołek Białasek 12.07.2019 [*] na zawsze w moim sercu Najdroższy Przyjacielu :(

Flowers77

Avatar użytkownika
 
Posty: 472
Od: Pt sie 25, 2017 0:46
Lokalizacja: Szczytno

Post » Wto wrz 25, 2018 8:10 Re: Kotki do oddania smutne !

Patmol pisze:nie znam się za bardzo na drapakach, ale on jest chyba za tani na porządnie wykonany drapak



ja rozumiem ale szczerze to nie stać mnie na jakiś wypasiony drapak dla nich a na ten i tak będę musiała coś sprzedać z ciuchów na olx żeby go kupić ponieważ nie mam funduszy
Mój koci aniołek Białasek 12.07.2019 [*] na zawsze w moim sercu Najdroższy Przyjacielu :(

Flowers77

Avatar użytkownika
 
Posty: 472
Od: Pt sie 25, 2017 0:46
Lokalizacja: Szczytno

Post » Wto wrz 25, 2018 8:13 Re: Kotki do oddania smutne !

rozumiem, tylko, że jak drapak słabo wykonany, to szkoda na niego pieniądze wydawać, bo szybko się zniszczy
lepiej samemu zrobić, można rożne elementy kupić w markecie budowlanym

wydaje mi się, że ludzie zachwalają jako mocne i stabilne drapaki Rufusa -trzeba by poszukać po wątkach

uczysz sie jeszcze? może warto byłoby iść do pracy i mieć własne pieniądze - to daje samodzielność, bo tak to jesteś całkowicie zależna od drugiej osoby

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27158
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto wrz 25, 2018 8:18 Re: Kotki do oddania smutne !

Flowers77, czy Twoje niewykastrowane kocury nie oznaczają domu mocno "pachnącym" sikiem? Może to wkurza Twojego chłopaka. Tak się tylko zastanawiam

Shidri

 
Posty: 379
Od: Śro sie 01, 2018 10:46

Post » Wto wrz 25, 2018 8:19 Re: Kotki do oddania smutne !

Czy pomysł z życiem kotow w przedpokoju jest nadal aktualny? Jeśli tak a Ty chcesz być z tym facetem to szukaj kotom domów jak najszybciej. Może bez takiego noża na gardle jak przed chwilą ale to nie życie dla kotów. Tym bardziej że kolejna Wasza kłótnia może się dla nich skończyć tragicznie. Ty chcesz trwać w takim związku to Twoja sprawa. Ale nie macie prawa narażać kotów na wegetacje w przedpokoju i ryzyko ataków agresywnego jasnie pana. Jesli je kochasz to albo znajdź dla Was bezpieczne miejsce albo szukaj im domów.

Blue

 
Posty: 23482
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Wto wrz 25, 2018 8:22 Re: Kotki do oddania smutne !

a koty są na utrzymaniu chłopaka (jedzenie, żwir) czy na utrzymanie kotów wystarcza ci pieniedzy?

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27158
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto wrz 25, 2018 8:27 Re: Kotki do oddania smutne !

Flowers77 pisze:Kociamama44 wiesz podejrzewają u Niego chorobę odzwierzęcą i on ciągle myśli że to przez koty choruje,że być może pchła coś na Niego przeniosła itd. męczy się z tym już ponad pół roku i nie może się wyleczyć i od lekarza do lekarza i on już tak się wkurza na to,że traci kontrolę

To NIE USPRAWIEDLIWIA grożenia, że się komuś zamorduje ukochane zwierzęta. Nic nie usprawiedliwia. Uciekaj z tego związku, dobrze Ci radzę. A przynajmniej znajdź kotom bezpieczne miejsce, jeśli sama chcesz w tym tkwić.
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Wto wrz 25, 2018 8:28 Re: Kotki do oddania smutne !

Niezależnie od tego czy się teraz rozstaniecie czy nie, wg mnie kotom należy szukać domów.
Dobrych domów, na spokojnie.
Bo cała sytuacja nie wygląda dobrze.
Mieszkasz w mieszkaniu faceta, z którego on może Cie w każdej chwili wyrzucić.
Jesteś na utrzymaniu faceta, który nie zapewnia Ci żadnej stabilności życiowej (w każdej
chwili możecie się pokłócić ponownie).
Twoje koty są na utrzymaniu faceta, który ich nie lubi nie chce.
I Ty i Twoje koty jesteście od niego w pełni zależni, finansowo, mieszkaniowo...pod każdym względem.
W razie kryzysu koty z dnia na dzień tracą dom (Twoi rodzice ich nie przyjmą)
Wg mnie, wygląda to mocno nieciekawie.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kazia

 
Posty: 13721
Od: Pt maja 24, 2002 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 25, 2018 10:33 Re: Kotki do oddania smutne !

nie oznaczają domu właśnie w przedpokoju będą tylko na noc spały na żwirek i karmę mam także spokojnie,jestem tu zameldowana jeśli coś to znaczy.
Mój koci aniołek Białasek 12.07.2019 [*] na zawsze w moim sercu Najdroższy Przyjacielu :(

Flowers77

Avatar użytkownika
 
Posty: 472
Od: Pt sie 25, 2017 0:46
Lokalizacja: Szczytno

Post » Wto wrz 25, 2018 10:38 Re: Kotki do oddania smutne !

Wg mnie ewentualne pieniądze powinnaś w pierwszej kolejności przeznaczyć na kastrację. Legowiska można zrobić z rzeczy które masz w domu, albo kupisz tanio (katronik, jakiś miękki materiał do środka). Drapak też nie musi być pod sam sufit, za 20 zł kupisz matę do drapania, albo słupek.

Sprawdź, czy gmina nie partycypuje w kosztach kastracji/sterylizacji kotów właścicielskich. U nas zwraca połowę kosztów na przykład.

Szukam_kotki

 
Posty: 525
Od: Sob lut 03, 2018 7:53

Post » Wto wrz 25, 2018 10:42 Re: Kotki do oddania smutne !

Flowers77 pisze:nie oznaczają domu właśnie w przedpokoju będą tylko na noc spały na żwirek i karmę mam także spokojnie,jestem tu zameldowana jeśli coś to znaczy.

Nic to nie znaczy. Jest tylko administracyjnym poswiadczeniem, ze tam przebywasz. Praw zadnych do lokalu to nie daje.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84800
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Wto wrz 25, 2018 10:44 Re: Kotki do oddania smutne !

Szukam_kotki pisze:Wg mnie ewentualne pieniądze powinnaś w pierwszej kolejności przeznaczyć na kastrację. Legowiska można zrobić z rzeczy które masz w domu, albo kupisz tanio (katronik, jakiś miękki materiał do środka). Drapak też nie musi być pod sam sufit, za 20 zł kupisz matę do drapania, albo słupek.

Sprawdź, czy gmina nie partycypuje w kosztach kastracji/sterylizacji kotów właścicielskich. U nas zwraca połowę kosztów na przykład.


Popieram, flowers pomyśl przede wszystkim o kastracji. :ok:
Kastrowane koty wychodzące są trochę bezpieczniejsze.
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14223
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aga811, Blue i 130 gości