Kotki do oddania smutne !

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto maja 21, 2019 17:13 Re: Kotki do oddania smutne !

Niestety, mam przykre wrażenie, że bez twego wpisu, jeszcze byś czekała.
Podstawy kulturt się kłaniają. Tym bardziej pożądanej gdy o żebry o pomoc chodzi.
Daj znać gdy przesyłka dojedzie cała i kompletna.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto maja 21, 2019 17:42 Re: Kotki do oddania smutne !

Flowers77 pisze:Temat będę wyjaśniała wyłącznie z Koki99 nie z wami.

Cóż za nagła zmiana tonu.
Współczuję wszystkim forumowiczom, ktorzy ci zaufali. Bo mogli pomóc komuś, kto naprawdę potrzebował pomocy.

I ASK@ ma rację - gdyby Koki nie napisała na forum, co ją spotkało, to już nie zobaczyłaby ani paczki ani pieniędzy.
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)

Post » Wto maja 21, 2019 19:35 Re: Kotki do oddania smutne !

Muireade pisze:
Flowers77 pisze:Temat będę wyjaśniała wyłącznie z Koki99 nie z wami.

Cóż za nagła zmiana tonu.
Współczuję wszystkim forumowiczom, ktorzy ci zaufali. Bo mogli pomóc komuś, kto naprawdę potrzebował pomocy.

I ASK@ ma rację - gdyby Koki nie napisała na forum, co ją spotkało, to już nie zobaczyłaby ani paczki ani pieniędzy.

Podpisuję się.
"Wyjaśniać wyłącznie z Koki" należało wcześniej, choćby przeprosić za opóźnienie.

MaryLux

 
Posty: 159738
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto maja 21, 2019 19:45 Re: Kotki do oddania smutne !

Carmen201 pisze:Okolico! Czy ktoś ma może pożyczyć Flowers 2 transporterki na tą kastrację???
Pls, to bardzo ważne!


Udało się pożyczyć kontenerki i zabrać na zabieg ?

Chikita

 
Posty: 6447
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Wto maja 21, 2019 19:54 Re: Kotki do oddania smutne !

Wątpię, czy koty zostaną zabrane na zabieg, nawet jeśli pojawią się kontenery

MaryLux

 
Posty: 159738
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto maja 21, 2019 22:31 Re: Kotki do oddania smutne !

Po pierwsze wpisy na forum dopiero zobaczyłam dziś napisała mi o tym SabaS, tą wiadomość przeczytałam jak wróciłam z miasta i już po wysyłce dla Koki paczki,także nie snujcie tu nie wiadomo jakich teorii. Jest mi przykro,że tak wyszło,ale wcześniej nie dałam rady wysłać za co Koki przeprosiłam,wy tylko ciągle plujecie na mnie jadem.
Mój koci aniołek Białasek 12.07.2019 [*] na zawsze w moim sercu Najdroższy Przyjacielu :(

Flowers77

Avatar użytkownika
 
Posty: 472
Od: Pt sie 25, 2017 0:46
Lokalizacja: Szczytno

Post » Śro maja 22, 2019 5:55 Re: Kotki do oddania smutne !

Flowers77 pisze:Po pierwsze wpisy na forum dopiero zobaczyłam dziś napisała mi o tym SabaS, tą wiadomość przeczytałam jak wróciłam z miasta i już po wysyłce dla Koki paczki,także nie snujcie tu nie wiadomo jakich teorii. Jest mi przykro,że tak wyszło,ale wcześniej nie dałam rady wysłać za co Koki przeprosiłam,wy tylko ciągle plujecie na mnie jadem.

To przestań dawać okazję.
Na razie mocno się starasz. Sama, osobiście, bez przymusu.
I nie gadaj bzdur, że nie znalazłaś minutki by skrobnąć wyjaśnienie do Koki99.

Swoją drogą nie wiesz chyba co to znaczy "pluć jadem".
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro maja 22, 2019 6:00 Re: Kotki do oddania smutne !

Flowers77 pisze:(...) wy tylko ciągle plujecie na mnie jadem.

I nie zastanowiło cię dotąd jaka jest przyczyna zaistniałej sytuacji?
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)

Post » Śro maja 22, 2019 6:24 Re: Kotki do oddania smutne !

Flowers77 pisze:ale wcześniej nie dałam rady wysłać za co Koki przeprosiłam



Z tego co wyczytałam na bazarku to od 6 kwietnia do teraz nie udało Ci się wysłać kilku ciuszków? Za które miałaś już zapłacone?
No ale bywa. Nagła choroba, zasypanie śniegiem dróg etc. Czasem zwykle zamotanie się.

Ale nie do zaakceptowania jest natomiast fakt że przez 5 tygodni nie znalazłaś chwilki by napisać pw z wyjaśnieniem sytuacji, nie reagowałaś na zapytania, tym bardziej że wiedziałaś o wpływie pieniędzy i sprzedanym towarze. Dopiero publiczny post zmusił Cię do reakcji.
No chyba że leżałaś w szpitalu pod respiratorem, w ciężkim stanie i naprawdę ani ręką ani nogą.
To rozumiem.
W innym przypadku jest to jawne lekceważenie osoby która przelała Ci swoje pieniądze.
I ewidentne potwierdzenie wrażenia jakie we mnie budzisz: dawajcie mi swoje pieniążki, ale nie oczekujcie że ja dam coś od siebie.
I co więcej - nie ważcie się tego oczekiwać bo wam odfuknę na Forum że plujecie jadem.

Mając tak poważne problemy finansowe powinnaś tym bardziej wiedzieć że kwota którą dostałaś na konto piechotą nie chodzi, a przelanie kasy obcej osobie przed dostaniem towaru to wyraz zaufania.

I takie Twoje działania i zachowania to nie tylko sprawa między Tobą a Koki-99.
Bazarki to kwestia sympatii, dobrej woli, fajnych gestów, pomagania w potrzebie.
I przede wszystkim ZAUFANIA.
Takie akcje jak Twoja to garść piachu w fajnie pracujące i dobrze nasmarowane tryby.

Blue

 
Posty: 23498
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Śro maja 22, 2019 6:38 Re: Kotki do oddania smutne !

Blue nie wiesz o czym pisałam z Koki na PW także proszę Cię,cały czas miałam z nią kontakt tylko teraz przez półtora tygodnia się nie odezwałam.
Mój koci aniołek Białasek 12.07.2019 [*] na zawsze w moim sercu Najdroższy Przyjacielu :(

Flowers77

Avatar użytkownika
 
Posty: 472
Od: Pt sie 25, 2017 0:46
Lokalizacja: Szczytno

Post » Śro maja 22, 2019 6:40 Re: Kotki do oddania smutne !

Czy te koty zostaną wykastrowane? Nie wierzę, że to tylko kwestia pożyczenia transporterów, pomijam, że obawiałabym się coś pożyczyć.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Śro maja 22, 2019 7:24 Re: Kotki do oddania smutne !

Flowers77 pisze:Blue nie wiesz o czym pisałam z Koki na PW także proszę Cię,cały czas miałam z nią kontakt tylko teraz przez półtora tygodnia się nie odezwałam.

Jakoś mi to nie pasuje do wpisu koki (tak, wiem, przyjęła przeprosiny itd)
Koki-99 pisze:Przestrzegam przed pomocą finansową Flowers77. Poruszona tematem jej bazarku, zamówiłam kilka ciuszków. Kupuję dużo na bazarkach, bo lubię i wspieram różne koty w potrzebie. Pierwszy raz wplacilam pieniądze i nie otrzymałam zamówionych rzeczy. Poprosiłam o zwrot kasy i cisza. Dziewczyna chyba znalazła sobie sposób na zarobek wyciągając pieniądze od naiwnych. Juz nie wierzę w jej kłopoty życiowe, koty w potrzebie, choroby i inne plagi. Czekam kolejny tydzień, ale zdaje się, że prawie stowka poszła się paść :( Nieladnie :(
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kazia

 
Posty: 13727
Od: Pt maja 24, 2002 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 22, 2019 8:56 Re: Kotki do oddania smutne !

Celem wyjaśnienia: wybrałam kilka rzeczy z oferty Flowers i zrobiłam przelew na 42 zł. Napisałam, że mi się nie spieszy, co oznaczało, że nie musi już nazajutrz biec na pocztę. Zaproponowała jeszcze inne rzeczy i przysyłała na pw zdjęcia. Wybrałam jeszcze coś tam i przelałam 52 zł. Czekałam... Po ok. dwóch tygodniach zapytałam czy paczka poszła. Flowers się wytłumaczyła i przeprosiła. Ok, czekam... Po tygodniu pytam i znów odp., że z jej miejscowości ciężko się wydostać, co mnie zdziwiło, bo jak ktoś coś sprzedaje, to musi się liczyć z tym, że w końcu na pocztę pojechać będzie musiał. Ale dobra, czekam dalej. Po następnym tygodniu powtórka i odp. z przeprosinami. Dobra, dalej czekam. W ostatnią niedzielę poprosiłam o zwrot kasy i zero odp. To mnie wkurzyło i skłoniło do wpisu na forum. Sama nie raz robiłam bazarki. Sprzedaję i zasuwam na pocztę, bo czuję się zobowiązana. Dodam, że w mojej miejscowości poczty brak i także muszę dojechać. Tak więc korespondencja cały czas była, w takim sensie, że ja pytam, a Flowers przeprasza i tłumaczy. Niestety każda cierpliwość kiedyś ma swój kres. Mam nadzieję, że kolejna umowa kupna-sprzedaży odbędzie się bez problemu dla potencjalnych klientek.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Śro maja 22, 2019 9:01 Re: Kotki do oddania smutne !

A ja wracam do tematu: co z kastracją?
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Śro maja 22, 2019 10:45 Re: Kotki do oddania smutne !

Koki - nie musisz sie tłumaczyć, Ty nie zrobiłaś niczego złego.
MalgWroclaw - obstawiam, że kastracji nie było i nie będzie. Próżny Twój trud.
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 222 gości