Kotki do oddania smutne !

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto kwi 23, 2019 15:29 Re: Kotki do oddania smutne !

Muireade pisze:Ok, zatem trzymam kciuki za Twoje usamodzielnienie się do wakacji.

Dziękuję :)
Mój koci aniołek Białasek 12.07.2019 [*] na zawsze w moim sercu Najdroższy Przyjacielu :(

Flowers77

Avatar użytkownika
 
Posty: 472
Od: Pt sie 25, 2017 0:46
Lokalizacja: Szczytno

Post » Wto kwi 23, 2019 18:54 Re: Kotki do oddania smutne !

Kochane zachęcam do wpłat chociaż po 1-5 zł a dużo to da będę wdzięczna z kociakami
Obrazek
Mój koci aniołek Białasek 12.07.2019 [*] na zawsze w moim sercu Najdroższy Przyjacielu :(

Flowers77

Avatar użytkownika
 
Posty: 472
Od: Pt sie 25, 2017 0:46
Lokalizacja: Szczytno

Post » Wto kwi 23, 2019 22:48 Re: Kotki do oddania smutne !

Kociaki pięknie dziękują za wpłaty ;)
Mój koci aniołek Białasek 12.07.2019 [*] na zawsze w moim sercu Najdroższy Przyjacielu :(

Flowers77

Avatar użytkownika
 
Posty: 472
Od: Pt sie 25, 2017 0:46
Lokalizacja: Szczytno

Post » Śro kwi 24, 2019 7:00 Re: Kotki do oddania smutne !

Flowers77 pisze:
Muireade pisze:Flowers, a tak mniej wiecej kiedy planujesz stanąc na nogi?

A planować to ja mogę dużo i jeszcze więcej a plany szlag trafi,zawsze tak było,że jak coś zaplanowałam wszystko zawsze się nie udawało także teraz nie planuję nic.

Gdy ja szukałam pracy po 3 latach bezrobocia (opieka nad bardzo chorym dzieckiem) to co miesiąc zachodziłam do urzędów gdzie mi ta praca pasowała. Ubierałam się ładnie, brałam dokumenty na wszelką wszelkość i robiłam obchód. Nic to ,że CV już było złożone. Przypominałam się. Trudno przełamać swoje opory. Ale trzeba. Choć to nic fajnego.
Powodzenia
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro kwi 24, 2019 7:51 Re: Kotki do oddania smutne !

Dziękuję bardzo za wpłaty, jesteście kochane mam nadzieję, że przed weekendem uda się zamówić już karmę,bp potem może być kiepsko z dostawą,bo zbliża się weekend majowy a mi też już zostało tylko 10 puszeczek Felixa :( także kto może bardzo prosimy o jakiś grosik.
Mój koci aniołek Białasek 12.07.2019 [*] na zawsze w moim sercu Najdroższy Przyjacielu :(

Flowers77

Avatar użytkownika
 
Posty: 472
Od: Pt sie 25, 2017 0:46
Lokalizacja: Szczytno

Post » Śro kwi 24, 2019 23:07 Re: Kotki do oddania smutne !

Marto macie tez pieska? -nic o nim nie pisałaś... https://pomagam.pl/m298dnhi
"Witam serdecznie zbieram pieniążki na zakup karmy dla pieska,gdyż sytuacja finansowa uległa rozpadowi niestety potrzebuję czasu aby się wybić,ustabilizować się.Bardzo proszę o pomoc w zakupie karmy ze strony zooplus oczywiście mogę przedstawić fakturę za zakup karmy. Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc pozdrawiamy Abi i Marta."

mimiś

 
Posty: 290
Od: Pt gru 10, 2010 12:06

Post » Śro kwi 24, 2019 23:47 Re: Kotki do oddania smutne !

Tak mamy też pieska nie pisałam,bo to forum o kotach a nie o psach.
Mój koci aniołek Białasek 12.07.2019 [*] na zawsze w moim sercu Najdroższy Przyjacielu :(

Flowers77

Avatar użytkownika
 
Posty: 472
Od: Pt sie 25, 2017 0:46
Lokalizacja: Szczytno

Post » Czw kwi 25, 2019 5:17 Re: Kotki do oddania smutne !

Flowers77 pisze:Tak mamy też pieska nie pisałam,bo to forum o kotach a nie o psach.

Psy też się kastruje.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw kwi 25, 2019 6:34 Re: Kotki do oddania smutne !

Flowers77 pisze:A skąd ja mogę wiedzieć co będzie jutro ? A co dopiero kiedy stanę na nogi,jeżeli wszystko będzie ok i nic nie wyskoczy myślę,że do wakacji uda nam się z wszystkim uporać.


Ale dzieje się coś, co daje na to realne szanse?
By było inaczej niż jest teraz? I niż było z pracą w chwili zakładania wątku?
Działasz jakoś w tym kierunku? Czy nadal trwasz chwilą obecną?
Pytam się retorycznie - bo to Twoje życie i Twoje decyzje.

Szkoda mi tylko nieustająco kotów (a skoro o nich piszesz i stale prosisz nieustająco o pomoc, daję sobie prawo by się wypowiadać w tym temacie) - bo mają co jeść tylko dlatego że ktoś za to zapłaci. Nie Ty.
Teraz jest teściowa pod Twoją opieką, dopiero co nie miałaś jej na głowie i też nie pracowałaś chociaż ledwo przędliście.
Koty mimo propozycji pomocy Ci w tym temacie nadal są nie wykastrowane, co zwiększa drastycznie ryzyko zarażenia się jakimś paskudztwem, urazów, wypadków. Zwiększa też ryzyko że będą też drażniące swoimi zachowaniami dla Twojego faceta o którym już wiemy że do kotów miłością wielką nie pała.
Kto je zawiezie do lekarza, kto za to zapłaci jeśli coś się zadzieje?
Co się stanie jeśli uda Ci się uzbierać, wyprosić u Forumowiczów tylko malutką kwotę lub jeszcze mniejszą, która nie starczy na jedzenie?
Co im wtedy dasz do miski?

Piszę to z perspektywy całego wątku.
Nie chwili obecnej. Każdy może mieć trudniejszy okres w życiu.
Ale Twoja niechęć (czymkolwiek podyktowana) do podjęcia pracy mimo bardzo trudnej sytuacji finansowej w związku trwa od dawna. Nie czuję by się coś zmieniało. Wręcz przeciwnie.

I mam obawy że pomoc finansowa na jedzenie dla kotów to tak naprawdę na dłuższą metę kopanie pod tymi kotami dołka.
Bo przyzwyczajasz się że wystarczy napisać post, pieniążki wpłyną, sprawa załatwiona.
Nie masz motywacji do działania i zmian.
Pieniądze przyjmiesz, pomocy w działaniu czyli w kastracji - już nie. Bo to wymagałoby już od Ciebie działania większego niż złożenie zamówienia przez internet.
I nagle może się okazać że pieniądze się nie zjawią w cudowny sposób.
Albo koty zachorują.
I w tym dramatycznym momencie to koty zapłacą wysoką cenę za Twoje decyzje.

Mam nadzieję że się mylę.

Blue

 
Posty: 23416
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Czw kwi 25, 2019 6:40 Re: Kotki do oddania smutne !

Mam poczucie, że się nie mylisz :(
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Czw kwi 25, 2019 7:10 Re: Kotki do oddania smutne !

kwiryna pisze:Mam poczucie, że się nie mylisz :(

Ja też. Miałam już styczność z podobnym postępowaniem. To ja przegrywałam w tym starciu. Było dobrze dopóki pomoc płynęła bez zobowiązań. Przy nacisku np na zabiegi kastracji zaczynało się obrażanie, fochy, odsuwanie... Gdy zamiast grosza przyniosłam obiad czy karmę. Pretensje różne, że np. papierosów nie przyniosłam. Dawałam sobie spokój. Kotów żal ale ja ciężko pracuje by utrzymać siebie i swoje i bezdomne zwierzaki. Mimo kłopotów ze zdrowiem moim i bliskich.Nie stać mnie na utrzymywanie kogoś kto ma tysiące wymówek. A tak naprawdę nie chce nic zmienić.
Zacznij już szukać pracy. Ona nie znajduje się z dnia na dzień. Nie zwlekaj. Kiedyś przyjdzie czas gdy nie wpłynie złotówka i co zrobisz?
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw kwi 25, 2019 7:14 Re: Kotki do oddania smutne !

Też mam takie wrażenie, dlatego zapytałam, kiedy Flowers planuje zacząć stawać na nogi. Teraz poczekam na rozwój wydarzeń.
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)

Post » Czw kwi 25, 2019 8:47 Re: Kotki do oddania smutne !

Ale wy snujecie teorie, pisałam,że stanę na nogi i mam nadzieję,że do wakacji a koty zostaną wykastrowane w maju lub w czerwcu jak czas mi pozwoli to,że nie pracuje nie znaczy,że siedzę w fotelu i nic nie robię już to z resztą tłumaczyłam,ale widzę że trzeba każdemu tłumaczyć z osobna.Nie mam zamiaru żebrać cały czas tylko dopóki sytuacja się nie unormuje,mam nadzieję,że nastąpi to bardzo szybko,bo już też nie miło i głupio czytać te wasze mądrości.Owszem wątek założony dużo wcześniej,ale wtedy za karmę płaciłam jeszcze ja sama a od forumowiczów uzbierało się na karmę dopiero raz,raz zamówiłam puszki z zebranych pieniędzy.Ciągle mi dogryzacie jakbyście były mądrzejsze,może i tak,ale to już jest po prostu nie smaczne,mam nadzieję,że już nie długo sama będę kupować karmę i nie będę musiała tego czytać. pozdrawiam :)
Mój koci aniołek Białasek 12.07.2019 [*] na zawsze w moim sercu Najdroższy Przyjacielu :(

Flowers77

Avatar użytkownika
 
Posty: 472
Od: Pt sie 25, 2017 0:46
Lokalizacja: Szczytno

Post » Czw kwi 25, 2019 9:30 Re: Kotki do oddania smutne !

Flowers, z całym szacunkiem (i zgodnie z zasadą nie wtrącania się w życie innych ludzi, ale nie chodzi o Ciebie a o koty) - ale moja propozycja sfinansowania kastracji kotów (razem z transportem) jest aktualna do końca czerwca, do tego czasu również będę Cię wspierać finansowo w temacie karmy - o ile koty nie zostaną wykastrowane. Jeśli zostaną, postaram się pomóc jeszcze jakiś czas dłużej.
Oczekujesz od nas pomocy - wykaż trochę inicjatywy, daj coś od siebie, choćby czas, zaangażowanie i organizację.
Dla dobra kotów. Martwimy się o nie.

Carmen201

 
Posty: 4156
Od: Pt maja 07, 2010 7:49
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw kwi 25, 2019 9:41 Re: Kotki do oddania smutne !

Carmen201 koty zostaną wykastrowane mam nadzieję,że w maju już się uda. Dziękuję za pomoc.
Mój koci aniołek Białasek 12.07.2019 [*] na zawsze w moim sercu Najdroższy Przyjacielu :(

Flowers77

Avatar użytkownika
 
Posty: 472
Od: Pt sie 25, 2017 0:46
Lokalizacja: Szczytno

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, ewar, Google [Bot] i 196 gości