Kotka sika na kanapę i fotel :(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt wrz 21, 2018 21:01 Re: Kotka sika na kanapę i fotel :(

Szprotka, kotka córki dostawała na kompulsywne wylizywanie brzuszka inny antydepresant, flouxetyne (Prozac) w formie kapsułek z proszkien, dzielilo się to na osiem części i codziennie podawało z mokrą karmą, np. pasztecikiem. Kot zjadł bez problemu, widocznie nie miała jakiegoś przykrego smaku czy zapachu.
Nie wiem w jakiej postaci jest ten, ale być może mozna np go rozkruszyc na pył i domieszac do jedzenia. Myślę, że w piciu może być bardziej wyczuwalny.
Szprotce bardzo kuracja pomogła (a nie pomagał nawet kołnierz) - przestała się wylizywać, chować po kątach, zrobiła się radosna i odważna, przestała się bać drugiej kocicy, która ją prześladowała.
Czasem to jedyne wyjście.
Trzeba pamiętać, że lekarstwo podaje się o jednej porze a w przypadku odstawienia trzeba przez długi czas zmniejszać dawkę. I powinien o tym zdecydować lekarz.
Powodzenia!
Nasze wątki:Czarno Widzę i Szarość nie radość, a tu nas zobaczysz #cats.on_tour

Obrazek

haaszek

Avatar użytkownika
 
Posty: 2745
Od: Pt cze 23, 2006 18:43

Post » Pt wrz 21, 2018 21:15 Re: Kotka sika na kanapę i fotel :(

Bardzo dziękuję za wszystkie rady. Jutro odbieram z apteki lek i zaczynamy.
Weterynarze tutaj (Niemcy) są dosyć specyficzni i bardzo pewni siebie. Przynajmniej ci w mojej okolicy. I tak cudem ten nasz posłuchał mojej sugestii co do leku. Badania krwi robią bardzo rzadko, u nas nigdy :( No i te ceny... Ale wiadomo, jak mus to mus, kot jest członkiem naszej rodziny i będziemy go leczyć 8)

Szedol

 
Posty: 8
Od: Czw wrz 20, 2018 22:01

Post » Sob wrz 22, 2018 6:32 Re: Kotka sika na kanapę i fotel :(

Polecam bardzo obróżkę feromonową. Na moją kotkę podziałała idealnie. Bajka jest takim trochę dzikuskiem lękliwym. Nie wierzylam w dzialanie obtoży, dopoki nie sprobowałam. Sprobowalabym tej obrozy przed podaniem lekow. No i trzeba kupić dobry preparat usuwajacy zapach moczu z kanapy.
Obrazek

magicmada

Avatar użytkownika
 
Posty: 14567
Od: Śro paź 05, 2005 19:10
Lokalizacja: moose county

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 66 gości