Operacja?! Pomóżcie podjąć decyzję , proszę.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw wrz 20, 2018 8:46 Re: Operacja?! Pomóżcie podjąć decyzję , proszę.

Tak. Bo jeśli to rak to całe nasze wysiłki są na nic . Ale nie rozumiem tego pomysłu ponieważ kot czuje się DOBRZE. Je, sika i te sprawy, skacze na wysokie stoły, robi bodzie itp. Kot nie leży z językiem na wierzchu, że trzeba podejmować pilnie decyzję by nie przeciągać agonii. Dlatego byłam zła. To tak niby dbając o moje finanse. Bo jak będziemy czekać do poniedziałku na kolejne wyniki to mój rachunek znacznie urośnie. Co najmniej jakby chcieli ciąć ją za darmo :/ Gorzki śmiech. Dostałam jasny sygnał, że mam natychmiast zapłacić za leczenie i opłacić leczenie z góry do poniedziałku. Czyli nadpłacić 6 stów. Nie mam alternatywy ponieważ mam 2 maleńkich dzieci i kotek musi być w szpitalu bo nie mam możliwości jeździć z nim codziennie do lekarza bo w mojej miejscowości jest czynne tylko do 18 a ja mogę wyjść najwcześniej o 17:30 z domu a kroplówka to nie jest 5 minut. Nie wpadam jednak w paranoję. Myślę, że jest leczona dobrze bo mamy efekty. W samopoczuciu, w wynikach. Cała otoczka mi się nie podoba, ale na opiekę narzekać nie mogę. Warunki ma bardzo dobre, opieka jest dobra, leczenie przynosi efekty. Próbuję konsultować gdzie tylko mogę, dlatego pytam również Was- opiekunów, którzy może przechodzili przez coś podobnego. Ja osobiście uważam, że kotek się zatruł. Jest duże prawdopodobieństwo.

Pan.Kruk

Avatar użytkownika
 
Posty: 416
Od: Pon paź 12, 2015 10:28

Post » Czw wrz 20, 2018 9:01 Re: Operacja?! Pomóżcie podjąć decyzję , proszę.

trudna sprawa

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27102
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Zeeni i 235 gości