Piaseczno lub ul. Puławska i okol. - wet polecany, ktoś coś?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto wrz 18, 2018 12:12 Piaseczno lub ul. Puławska i okol. - wet polecany, ktoś coś?

Czytałam dziś z wetami polecanymi, ale jak się tam chce coś znaleźć konkretnego, to łatwo nie jest ;)

TZ mieszka w Piasecznie, patrzac z Warszawy po lewej od Puławskiej, ale to juz w sumie nie takie wazne. Czy ktos korzysta gdzies z weta tam? Bo póki co leczymy Szprotę w canfelisie, ale to 50 km wiezienia kota w jedna strone...
Tyle że jak zachorowała to pojechalismy tam, gdzie ufamy.

Czy ktos jest w stanie mi coś polecic bliżej Piaseczna? Wzdłuż Puławskiej w bok? Bo jak bedzie trzeba coś szybko to canfelis za daleko... I czujemy sie badzo niepewnie.

Jak juz będa jakies odpowiedzi to można to przerzucić do wetow polecanych albo wywalic, ale tu zaglada wiecej ludzi i mam wieksza szanse na jakas odpowiedz niz na wetach polecanych :(
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84527
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Wto wrz 18, 2018 12:19 Re: Piaseczno lub ul. Puławska i okol. - wet polecany, ktoś

Moja koleżanka chodzi tutaj z kotką od 7 lat i bardzo sobie chwali

http://piaseczno-vet.pl/
ser_Kociątko
 

Post » Wto wrz 18, 2018 12:25 Re: Piaseczno lub ul. Puławska i okol. - wet polecany, ktoś

Ja nie korzystam z wetów obok a sama tam mieszkam...Klinikę na Puławskiej omijam szerokim łukiem, ale może rzeczywiście coś da się znaleźc. Blisko jest dość ursynowski Specvet
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 18, 2018 12:35 Re: Piaseczno lub ul. Puławska i okol. - wet polecany, ktoś

Ja leczę koty, w sumie ostatnio głównie Bezę na Łabędziej (polecam dr Martę). Z minusów niestety brak usg na miejscu (ale jest rtg), brak umawiania na wizyty, więc czasem trzeba czekać w kolejce. Z plusów: zawsze wszystko tłumaczą, dzwonią jak potrzeba, wysyłają wyniki a maila. Dr Marta jest o tyle fajna, że dobrze wie, że czasem potrzebny jest specjalista i zawsze kogoś dobrego poleci, przykłada dużą wagę do badań diagnostycznych, nie wróży z fusów. Dodatkowo mają super techniczkę, która potrafi każdego stwora spacyfikować, a domowe mruczusie są często bardziej waleczne niż nieoswojone dziczki. Dodatkowo są otwarci w sobotę i niedzielę i mają grafik lekarzy na stronie, więc wiadomo na kogo się trafi.

Szukam_kotki

 
Posty: 525
Od: Sob lut 03, 2018 7:53

Post » Wto wrz 18, 2018 12:37 Re: Piaseczno lub ul. Puławska i okol. - wet polecany, ktoś

Dzieki, wiedzialam, ze mozna na forumowiczow liczyc :)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84527
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Wto wrz 18, 2018 15:15 Re: Piaseczno lub ul. Puławska i okol. - wet polecany, ktoś

Na Puławskiej 509 jest dobry lek.wet Igor Bissennik chirurg i lek.wet.Emilia Klim stomatolog ponoć też,ja nie korzystałam ale zachwala ją dr Jodkowska stomatolog ,to Jej uczennica.

Internistów stamtąd omijam i szpitala nie polecam.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto wrz 18, 2018 15:47 Re: Piaseczno lub ul. Puławska i okol. - wet polecany, ktoś

Ogólnie Ursynów chyba ma niezłych specjalistów, ale wg mnie w takich lecznicach ciężko prowadzić kota. Raz, że można pójść z torbami dość szybko, dwa, że kontakt tel/mailowy jest praktycznie niemożliwy, więc w nagłym przypadku, czy potrzebie pilnej konsultacji jest ciężko. Umawianie na konkretne terminy też ma ten minus, że czasem może się zdarzyć, że termin wypada za miesiąc albo dwa. No chyba, że ktoś ma inne doświadczenia i jest jakaś lecznica z indywidualnym podejściem do opiekuna, która traktuje go jak partnera? Puławska na pewno taka nie jest, pomimo kosmicznych cen opisy tego co i po co było robione pozostawia wiele do życzenia (a to akurat nie powinno kuleć). Dodzwonić też można się co najwyżej na recepcję, a dopytać o coś lekarza można owszem, jak się umówisz na kolejną konsultację za stówkę, bo przecież lekarz nie zniży się do tego, żeby porozmawia przez telefon z opiekunem :roll:
Pytanie, czy szukasz kogoś ogólnie do prowadzenia kotów, w tym kotów z konkretnymi zdiagnozowanymi chorobami, czy szukasz kogoś do zdiagnozowania jakiegoś problemu.

Szukam_kotki

 
Posty: 525
Od: Sob lut 03, 2018 7:53

Post » Wto wrz 18, 2018 18:39 Re: Piaseczno lub ul. Puławska i okol. - wet polecany, ktoś

Zuza, namiętnie jeździmy z Piaseczna do Animal Center do Agnieszki Zielonki. To na Ursynowie. Bardzo polecam ją jako diagnostkę, choć sama lecznica tania nie jest. Zielonka nie przyjmuje już, niestety, z miejsca, trzeba się zapisywać. Dojazd z Piaseczna, jak nie ma korków, to ok. 20 minut. Jak dojeżdża się rano, wiadomo :evil: Plusem jest na pewno to, że nie trzeba się dopraszać o wypis z dokładnymi informacjami. Wychodzisz: dostajesz wydruk, ew. jeśli jest kocioł, dosyłają mailem.

Bogu dzięki, akurat w Animalu nie ma problemu, żeby ktoś coś powiedział przez telefon. Jasne, zdarza się, że zapomną oddzwonić, ale nie jest to obraza majestatu.

A jak coś pilnie wypadnie, to faktycznie - Łabędzia, koło stawu w Mysiadle. Chociaż, wiadomo, jak się już ma swojego ukochanego weta, to jakoś tak trudno zaufać innym ;)
Matka Pasztetowa

Vi

 
Posty: 646
Od: Sob sty 22, 2005 23:31
Lokalizacja: Piaseczno

Post » Śro wrz 19, 2018 7:15 Re: Piaseczno lub ul. Puławska i okol. - wet polecany, ktoś

dr Klim też przyjmuje w Animal Center. Ogólnie wielu dobrych specjalistów przyjmuje w różnych miejscach Warszawy. Na konkretne badania czy zabieg można próbować się umawiać w kilku miejscach.
W Animal Center jest też dr Anna Zlot, która robi doskonałe USG. Mają też narkozę wziewną.

Szukam_kotki

 
Posty: 525
Od: Sob lut 03, 2018 7:53

Post » Śro wrz 19, 2018 10:11 Re: Piaseczno lub ul. Puławska i okol. - wet polecany, ktoś

Szprotka ma aktualnie chore uchoi bedzie ono do konca leczone w canfelisie, ale lecznica, ktora jest 50 km od domu to jednak troche paranoja.
Tak wyszlo.
Dlatego szukam lecznicy, do ktorej TZ moze dotrzec w miare spokojnie po pracy bez auta. Bo jesli wroci do domu i sie okaze, ze ktoremus kotu cos jest, to do canfelisu nie da rady.
Do tej pory kociambry nie chorowaly i mam nadzieje, ze tak zostanie, no ale jednak sa coraz starsze i chcielismy po prostu wiedziec, gdzie mozna sie udac bez strachu :) ul. Kościuszki jest w sensownej odleglosci :)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84527
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Śro wrz 19, 2018 14:12 Re: Piaseczno lub ul. Puławska i okol. - wet polecany, ktoś

Mieszkam w Piasecznie, swoje koty leczę w lecznicy na Szkolnej 24. Chodziłam też na Kościuszki, ale jest dla mnie za drogo, więc korzystamy tam tylko z rtg. Nie wiem czy te lecznice są bardzo dobre, ale raczej nie są też kiepskie, moje koty żyją i mają się dobrze. O innych w okolicy nie mogę się wypowiedzieć bo mieszkam w samym Piasecznie, nie na obrzeżach, do tego nie mam samochodu, więc korzystam z tych miejsc do których mogę dojść na piechotę.
Zbiórka na utrzymanie bezdomnych kotów z działek w Chylicach
https://pomagam.pl/kotychylice

rudalia

Avatar użytkownika
 
Posty: 1135
Od: Nie maja 12, 2013 19:25




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 182 gości