[NIEAKTUALNE]Mam Apelka 5mg/ml do odsprzedania

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie wrz 16, 2018 18:47 [NIEAKTUALNE]Mam Apelka 5mg/ml do odsprzedania

Niestety moja kotka odeszła już 2 tygodnie temu i zostało mi jedno nowe opakowanie Thyronorm 5mg/ml, opakowanie 30ml, które jest odpowiednikiem Apelki. Skład jest identyczny, producentem jest Norbrook. Kupiłem w aptece internetowej w UK na receptę wystawioną z kliniki w Wawie na Białobrzeskiej. Moja kotka nie tolerowała tabletek a Apelki nie można było dostać w PL. Mam też 3/4 napoczętej butelki. Wyślę na priv fotki leku, potwierdzenie z internetu i receptę. Zapłaciłem za jedno opakowanie 25 funtów razem z przesyłką. Odsprzedam za 100PLN i dodam to napoczęte opakowanie. Data kupienia leku to 03/07/2018.

ejaniak

 
Posty: 2
Od: Nie wrz 16, 2018 18:25

Post » Pon wrz 17, 2018 17:07 Re: Mam Apelka 5mg/ml do odsprzedania

Przykro mi bardzo z powodu odejścia koteczki :(
Jeżeli propozycja odsprzedania leku jest nadal aktualna, to jestem oczywiście zainteresowana. Niestety wracam do Wrocławia dopiero w sobotę wieczorem i wtedy się odezwę.
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17830
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Pon wrz 24, 2018 9:14 Re: Mam Apelka 5mg/ml do odsprzedania

NIestety nie jest już aktualne. Nie dostałem powiadomienia, że napisałaś na forum, inaczej bym się odezwał wcześniej. Ale jak chcesz, moge podesłać ci dane na sklep w UK, gdzie można kupić. Wystarczy mieć receptę napisaną po angielsku. Koszt dwóch opakowań razem z wysyłka kosztował 50 funtów.

ejaniak

 
Posty: 2
Od: Nie wrz 16, 2018 18:25

Post » Pon wrz 24, 2018 17:35 Re: Mam Apelka 5mg/ml do odsprzedania

Oj, szkoda. Podobno ma być od października w naszych aptekach, jeżeli nie, chętnie skorzystam z propozycji.
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17830
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], jolabuk5, Kevinslema i 190 gości