PRUSZKÓW Potrzebna pomoc- zaniedbany kot

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt wrz 07, 2018 21:33 PRUSZKÓW Potrzebna pomoc- zaniedbany kot

Cześć. Jestem tutaj zupełnie nowa i nawet nie wiem, czy dobrze umieszczam ten post. Mieszkam w Pruszkowie i jjestem OSOBĄ NIEWIDOMĄ. Samo moje NIEWIDZENIE nie byłoby takim problemem, gdyby nie to, że mieszkam z mamą, która jest ALERGIKIEM uczulonym na koty. W moim bloku nastąpiła taka sytuacja: sąsiedzi, mieszkający dwa piętra niżej, wzięli kota. Kicia jest śliczna i na początku na podwórko zabierały ją dzieci sąsiadów. Miała na sobie coś w rodzaju szelek, czy obróżki. Potem sąsiedzi zaczęli kicię wypuszczać bez dzieci, a gdy przychodziła pod drzwi i miałczała, otwierali je i wpuszczali do domu. Ostatnio w ogóle nie zwracają uwagi co się dzieje z tym kotem. Uwierzcie, naprawdę najchętniej wzięłabym kicię do domu, ale mieszkam z mamą alergiczką, kotom bardzo niechętną. Pomóżcie, proszę.

Agatka.57

 
Posty: 1
Od: Pt wrz 07, 2018 21:23

Post » Sob wrz 08, 2018 7:35 Re: PRUSZKÓW Potrzebna pomoc- zaniedbany kot

Nie wiem, jak zareagują sąsiedzi, chociaż gorzej chyba nie będzie: możesz im uświadomić, że porzucenie zwierzęcia jest w Polsce karane i że to, co robią, podpada pod porzucenie.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Sob wrz 08, 2018 9:51 Re: PRUSZKÓW Potrzebna pomoc- zaniedbany kot

Agatko, zadzwoń proszę z tym problemem na nr 601 355 428. To Stowarzyszenie z Pruszkowa.

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 196 gości