Podanie /wniosek do urzędu o sterylizację. Wzór

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon wrz 03, 2018 10:08 Podanie /wniosek do urzędu o sterylizację. Wzór

Witajcie, ze względu na okoliczności jakie powstały i chęć pomocy pewnej Pani, która dokarmia stado bezdomnych kotów, proszę o pomoc w napisaniu , wyżej wymienionego wniosku .
Tak aby to miało ręce i nogi.Pani , parę razy zwracała się z prośbą o pomoc do urzędu, jednkaże zignorowano jej podania. Być może dlatego, iż koty znajdują się na działce , pewnej zamożnej pindy, która jest byłym
pracownikiem urzędu w Wadowicach. Nie liczę za bardzo na odzew z ich strony i pomoc (dlatego koty będą miały założony wątek i będziemy zbierać pieniążki na ich sterylizacje) ale chciałabym raz jeszcze spróbować.
Być może łaskawie coś odpowiedzą, gdy będziemy prosić tylko o sterylizację na koszt urzędu a nie wyłapanie itp


Czy ktoś doświadczony, może mi tutaj podyktować jak taki wniosek ma wyglądać? Przyznam , że nie mam do tego głowy na ten moment w ogóle

Ps. kiedyś działały na miau , takie fundusze na kastrację bezdomniaków, czy na ten moment , istnieje coś takiego? bo nie znalazłam

kicikici3

Avatar użytkownika
 
Posty: 1044
Od: Sob lip 01, 2017 13:22

Post » Pon wrz 03, 2018 11:05 Re: Podanie /wniosek do urzędu o sterylizację. Wzór

Podniose, bo pilne :roll:
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pon wrz 03, 2018 11:31 Re: Podanie /wniosek do urzędu o sterylizację. Wzór

viewtopic.php?f=1&t=182484

Wnioski do urzędu to się nie pisze tylko idzie do wydziału bodajże ochrony środowiska i robi zgłoszenie, że karmi się bezdomne koty które są do sterylizacji ale taki program gmina powinna mieć.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon wrz 03, 2018 12:50 Re: Podanie /wniosek do urzędu o sterylizację. Wzór

Anna61 pisze:https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=182484

Wnioski do urzędu to się nie pisze tylko idzie do wydziału bodajże ochrony środowiska i robi zgłoszenie, że karmi się bezdomne koty które są do sterylizacji ale taki program gmina powinna mieć.


A to oczywiste , ze trzeb się tam udać . Ja sama także kiedyś się starałam o kastrację, ale tak czy owak, kazali napisać wniosek. Poza tym w Wadowicach , nie ma programu tzw "Akcja sterylizacja"
gdy kiedyś o to spytałam , to pani się wręcz śmiała, ze pierwszy raz słyszy o czymś takim. I że mogą bezdomne koty wysterylizować , ale trzeba wniosek złożyć. Ja ostatecznie swego czasu
wolałam sama zapłacić za sterylkę 5 kotek , którymi się pewna babcia zajmowała, niż prosić urząd i czekać na ich łaskę, ale teraz chodzi o kilkanaście kotek .

kicikici3

Avatar użytkownika
 
Posty: 1044
Od: Sob lip 01, 2017 13:22

Post » Pon wrz 03, 2018 12:52 Re: Podanie /wniosek do urzędu o sterylizację. Wzór

Poza tym , bardzo prosiłabym o darowanie zbędnych komentarzy, bo to że się idzie do urzędu to akurat wiadomo. Swój post określiłam jasno; potrzebny wzór takiego pisemka, aby się nie mieli
do czego przyczepić w urzędzie. I jak widać, nie tylko ja jestem tym zainteresowana.

kicikici3

Avatar użytkownika
 
Posty: 1044
Od: Sob lip 01, 2017 13:22

Post » Pon wrz 03, 2018 14:51 Re: Podanie /wniosek do urzędu o sterylizację. EDIT mam

Prosze o zamknięcie wątku, znalazłam poza forum to czego szukałam.

kicikici3

Avatar użytkownika
 
Posty: 1044
Od: Sob lip 01, 2017 13:22

Post » Pon wrz 24, 2018 14:08 Re: Podanie /wniosek do urzędu o sterylizację. Wzór

ADMINIE prosze o zamknięcie wątku

kicikici3

Avatar użytkownika
 
Posty: 1044
Od: Sob lip 01, 2017 13:22




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 167 gości