Warszawa Dworzec Zach. Maluchy w niebezpieczeństwie

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw wrz 06, 2018 10:02 Re: Warszawa Dworzec Zach. Maluchy w niebezpieczeństwie

Żadnych wieści ? :(
Obrazek

pisiokot

 
Posty: 13011
Od: Śro maja 03, 2006 15:37
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw wrz 06, 2018 11:13 Re: Warszawa Dworzec Zach. Maluchy w niebezpieczeństwie

Nic kompletnie :( Myślę, że już po sprawie :(
Jeszcze czekam na jakieś wiadomości, ale bezskutecznie, pewnie się nie doczekam

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Czw wrz 06, 2018 11:44 Re: Warszawa Dworzec Zach. Maluchy w niebezpieczeństwie

Miedzy dworcem Zachodnim a Ochotą, po lewej stronie jada od Zachodniego jest wysoki nasyp a w tym nasypie kilka lisich nor. Żółty świeży piasek na wiosnę świadczy o tym, że nory zamieszkałe. Obserwuję je już od 2012 roku. Kiedyś widziałam pięć małych lisków z matką, huk przejeżdzających pociągów dalekobieżnych wcale im nie przeszkadzał. Jeść też coś muszą. Z kolei na dworcu autobusowym są stare nieczynne wyjścia z tuneli. Tam przesiadują gołębie, trupów gołębich też tam pełno.
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Czw wrz 06, 2018 12:05 Re: Warszawa Dworzec Zach. Maluchy w niebezpieczeństwie

Tak, to mniej więcej ta okolica, ale bardziej dworzec autobusowy, bo pan wspominał cos o tunelach/kanałach, że tam musiała je zabrać. Nie dziwię się kociej mamie, instynkt jej podpowiadał, żeby zabrać dzieci. Skąd mogła wiedzieć, że ludzie nie chcą źle :( Szkoda, że ten gość zadzwonił do mnie za pięć dwunasta jak już opuszczali teren. Szkoda, że nie przetrzymali przez noc nawet byle gdzie, byle w zamkniętym miejscu :( Wszyscy chcieli dobrze, a wyszło jak zwykle. Mam nadzieję, że jakoś sobie poradzą. Dziewczyna jest w kontakcie tym panem i jakby co ma dac znać. Ale chyba nic już z tego nie będzie

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Nie wrz 09, 2018 10:38 Re: Warszawa Dworzec Zach. Maluchy w niebezpieczeństwie

Myślę, że można zamknąć ten wątek :( Spodziewałam się innego zakończenia, ale nie wyszło...
Nie mam żadnych informacji dot. tego miejsca i kotów.
Nic więcej nie możemy już chyba pomóc :(

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510, KevinWaf i 447 gości