LABOKLIN Warszawa Bemowo Powst. Śląskich

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob sie 25, 2018 10:43 LABOKLIN Warszawa Bemowo Powst. Śląskich

Mam kotkę struwitówkę. Poza tym od lat robię badanie moczu kotom profilaktycznie. Od lat, czyli od 10-11.. Na początku oddawałam próbkę bez żadnego problemu do labu. Jakieś 2 lata temu badanie moczu porywatnie, bez skierowania od lekarza wet kosztowało dużo drożej.. Ale było mozliwe.
Teraz od kilku dni próbuję złapac mocz Milenie. W gabinecie przyjmują dzisiaj do 12, łajza łazi, miauczy, ale kuwetę omija patrząc na mnie czujnie. Zadzwoniłam do labu chcąc się dowiedziec, czy przyjmą mi próbkę później, jak ją sama przywiozę.. Okazuje się, że nie. Właściciel nie moze przywieźć sam próbki moczu do badania kota. Wymagane jest skierowanie od lekarza wet.
Jakiś układ z lecznicą? Wiadomo, ze aby uzyskać skierowanie musisz przyjść na wizytę.
Po co takie utrudnienie? Co jest zagrażającego dla życia i zdrowia kota w badaniu moczu robionym przez właściciela, nawet gdyby to było tylko jego widzimisię?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob sie 25, 2018 10:54 Re: LABOKLIN Warszawa Bemowo Powst. Śląskich

Musi być koniecznie laboklin? Jeszcze niedawno przyjmowali bez problemu w labwecie.

justyslopez

 
Posty: 683
Od: Nie wrz 16, 2007 17:34

Post » Sob sie 25, 2018 11:01 Re: LABOKLIN Warszawa Bemowo Powst. Śląskich

justyslopez pisze:Musi być koniecznie laboklin? Jeszcze niedawno przyjmowali bez problemu w labwecie.

Nie, nie musi. Ale jest najbliżej.
No nic, na gagarina przyjmują i nawet jest dużo taniej.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, kasiek1510, Majestic-12 [Bot] i 315 gości