Kot po wypadku - co zrobic

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sie 23, 2018 14:19 Kot po wypadku - co zrobic

Witam
Tydzień temu znajomy znalazl przy ulicy Pomorskiej na Stokach potrąconego kotka. Byly to godziny wieczorne , zawiózł go do lecznicy w Konstantynowie Łodzkim - Klinika Braci Mniejszych . Zostala i przebywa caly czas w lecznicy. Po zbadaniu okaało się , ze jest to młoda kotka. Musiała dostać w głowe , bo miała przesunieta szczękę i uszkodzone lewe oczko. Do tego miała ropomacicze. Oczka niestety nie udalo się uratować , ze szczęką już jest lepiej , zostala wysterylizowana. Niestety jest dzika , jutro trzeba ją odebrać z lecznicy. I teraz pytanie co z nią zrobić ? Czy ona poradzi sobie na dworzu? Czy ktoś ma jakis pomysl?

lucja100

 
Posty: 360
Od: Czw lis 29, 2012 18:28

Post » Pt sie 24, 2018 0:32 Re: Kot po wypadku - co zrobic

Ważne! Pomóżmy
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3716
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Pt sie 24, 2018 8:15 Re: Kot po wypadku - co zrobic

Po takiej operacji kotka na pewno będzie wymagała opieki, wszystko musi jej się zagoić, a to trochę trwa. Lepiej żeby nic nie złapała na zewnątrz, przynajmniej dopóki w pełni nie wyzdrowieje. Trzeba też zobaczyć jak sobie radzi z jedzeniem jeśli miała uraz szczęki. Dobrze by było znaleźć jej dom, albo chociaż DT :(

Shiness

Avatar użytkownika
 
Posty: 9
Od: Wto sie 21, 2018 12:13
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt sie 24, 2018 10:23 Re: Kot po wypadku - co zrobic

WIem, że przydałby jej sie dom tymczasowy , ale ja jej nie moge juz wziac do siebie , mam 4 koty i kawalerke. Moze ktos ma mozliwosc dania jej DT , zeby ją poobserwowac i zobaczyc czy sobie poradzi na dworzu.

lucja100

 
Posty: 360
Od: Czw lis 29, 2012 18:28




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], jolabuk5, magnificent tree, ryniek i 531 gości