Pilnie potrzebny INTRAVIT B12 dla kotka adopciaka

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sie 23, 2018 10:37 Pilnie potrzebny INTRAVIT B12 dla kotka adopciaka

Kochani, wielka prośba o pomoc!
Bardzo pilnie potrzebny Intravit B12 500Mcg/ml!
Mam kota, adopciaka z kociarni, z przełykiem olbrzymim i jedynie Intravit hamuje ulewanie. Od 2 tyg dostaje Migammę ale wymioty wróciły! Próbowaliśmy z naszym weterynarzem dr. Januszem Kopackim, wielu leków, zamienników, i jak do tej pory, jedynie Intravit działa. Jeśli macie lub wiecie gdzie jeszcze można zamówić, bardzo proszę o informacje. Obecnie w hurtowniach weterynaryjnych i u producenta, niestety jest niedostępny, dlatego też, piszę na forach, grupach na fb i prywatnych zwierzolubów.
Z góry wielkie dzięki za info
pozdrawiam,
Marta Gaszyńska

Marawella

 
Posty: 2
Od: Czw sie 23, 2018 10:30

Post » Czw sie 23, 2018 16:10 Re: Pilnie potrzebny INTRAVIT B12 dla kotka adopciaka

O
Tym leku nie wiem
Są inne b12 nie da rady. ?
Mam kociaka z przelykiem olbrzymim nikt mi o tej wit nie mówił
Wiesz. Jak z nim postępować ?
My jedziemy 6 miesiąc na conwalescence monkiem z butelka
Pozycja jak najbardziej pion

anka1515

 
Posty: 4103
Od: Nie gru 25, 2011 16:05

Post » Czw sie 23, 2018 18:40 Re: Pilnie potrzebny INTRAVIT B12 dla kotka adopciaka

anka1515 wiemy jak postępować w przypadku kociaka z przełykiem olbrzymim. Pierwsze pół roku od adopcji musiał jest spionizowany, karma półpłynna by szybciej się wchłaniał, itp. Nasz weterynarz, podawał mu Intravit by pobudzić zakończenia nerwowe przełyku i po którymś z rzędu podaniu, okazało się, że przestało mu się ulewać, mógł normalnie jeść i pić. Gdy się ustabilizował, rozciągaliśmy czas pomiędzy zastrzykami i doszliśmy do iniekcji 1x7-10 dni. Gdy zabrakło w naszej lecznicy Intravitu, udało mi się kupić u weterynarza znajomych, ale i tam wyschło źródełko. Próbowaliśmy różnych zamienników i nic. Teraz, od 2 tygodni jest Migammie i musi ją przyjmować co 2-3 dzień by nie wymiotować. Nie poddamy się, znajdziemy albo Intravit, albo jakiś zamiennik, który jeszcze nie wpadł nam do głów. Szukamy i walczymy dalej!

Marawella

 
Posty: 2
Od: Czw sie 23, 2018 10:30

Post » Czw sie 23, 2018 20:57 Re: Pilnie potrzebny INTRAVIT B12 dla kotka adopciaka

Zapytam jutro w swojej lecznicy ... wiem, że jeszcze niedawno mieli ... Jakby był, to ile tego potrzeba? I za jaką kwotę ... bo lecznica niestety dosyć droga ...
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5569
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kicalka, Szymkowa i 256 gości