kotka i kocięta

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sie 28, 2018 21:59 Re: kotka i kocięta

:ok: :ok: :201461

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Wto sie 28, 2018 22:14 Re: kotka i kocięta

https://www.olx.pl/oferta/najslodsza-na ... v7Xma.html

Na razie zmieniłam z Krakowa na Rzeszów- bliżej i zobaczymy.
Na Kraków ogłaszam kilka kotów, więc mogę proponować przy okazji.

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Śro sie 29, 2018 7:50 Re: kotka i kocięta

Baltimoore pisze:https://www.olx.pl/oferta/najslodsza-na-swiecie-czworka-kociakow-szuka-domow-CID103-IDv7Xma.html

Na razie zmieniłam z Krakowa na Rzeszów- bliżej i zobaczymy.
Na Kraków ogłaszam kilka kotów, więc mogę proponować przy okazji.

Bardzo ,bardzo dziękuję .

mariakor

 
Posty: 43
Od: Wto sie 21, 2018 10:57

Post » Czw sie 30, 2018 7:45 Re: kotka i kocięta

Trzymam kciuki za dobre domki :ok:
"Akceptacja śmierci i protest przeciw niej: dwie nieusuwalne strony naszego życia." (L.Kołakowski)

fili

 
Posty: 3143
Od: Pon paź 10, 2005 10:14
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt sie 31, 2018 7:55 Re: kotka i kocięta

fili pisze:Trzymam kciuki za dobre domki :ok:

Bardzo dziękuje .Oby były .

mariakor

 
Posty: 43
Od: Wto sie 21, 2018 10:57

Post » Pt sie 31, 2018 8:15 Re: kotka i kocięta

Mela ,Zuza ,Kuba ,Maciek bardzo dziękują mamusi chrzestnej Carmen 201 oraz Baltimoore za pomoc . :201494 .
Nie zapomniałam jak to jest mieć małe kocię ale posiadałam " jednorazowo" jedno ,teraz jest 4 .Muszę mieć oczy dookoła głowy .Zwykłe czynności typu sprzątanie kuwet ,pomieszczeń ,szykowanie jedzenia to nie lada wyczyn .Podziwiam wszystkie DT ,Ds za "ogarnianie "takiej opieki .W posprzątanie przed sekundą kuwety ładuje się i to zazwyczaj 2 maluchów bo one w tej chwili i sekundzie muszą ,już ! teraz ,natychmiast ! Jak zabieram się za mycie podłog to oczywiście cała 4 musi sprawdzić co robię i "pomagać " po chwili nie ma znaku śladu po tym że było sprzątane .Nie można postawić żadnej reklamówki z jakąkolwiek zawartością na podlodze bo następuję "kontrola ". Maciek ładuję pupinę na blat bo on chce natychmiast sprawdzić co na obiad .Melka "morduję "Zuzę po chwili dołącza się reszta .Biegają jak tabun koni .Słychać tylko tupot .
W tym wszystkim krąży jeszcze mamusia ,która po sterylce "zdziecinniała" Nigdy nie widziałam tej kotki żeby się bawiła -teraz gania się z maluchami .Doszła do siebie , przestaje wyglądać jak sęp.Wcześniej to były 4 łapki ,chuda ,długa szyja ,zapadnięte boczki ,potem już zaokrąglone bo w ciąży ale mimo wszystko wyglądała dziwnie .Teraz nabrała ciała tak po całości ,boczki się wyrównały ,zrobiła się tak okrąglejsza -też po całości :D

mariakor

 
Posty: 43
Od: Wto sie 21, 2018 10:57

Post » Pt sie 31, 2018 9:40 Re: kotka i kocięta

Ja mam „tylko” 2 maluchy, ale jak rano (przewaznie 5 rano) zachce im sie biegac to naprawde słychać jakby stado koni biegało ;) także rozumiem Cie doskonale. Najbardziej lubią jak zmywam lub zamiatam podłogę, taka frajda zeby rzucić sie na miotle czy na mop, ze lepszej nie ma :p a jak nie daj Boze zobaczą gdzies korek od butelki to wszystko lata w powietrzu lacznie z nimi :D

Kitka i Mazak

 
Posty: 113
Od: Pt sie 17, 2018 8:59

Post » Nie wrz 02, 2018 12:41 Re: kotka i kocięta

Szukamy domków.
A może ktoś mógłby zrobić nowe zdjęcia do ogłoszeń? Na przykład na kocyku, czy w koszyku- żeby było ładne tło.

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Wto wrz 04, 2018 6:09 Re: kotka i kocięta

Nowe ogłoszenia, teraz po dwa kociaki.
dalej potrzebne ładniejsze zdjęcia- na kocyku, na fotelu, umyte noski.
Kociaki są prześliczne, ale ludzie patrzą na zdjęcia całościowo.

https://www.olx.pl/oferta/trzykolorowe- ... vm3M0.html

https://www.olx.pl/oferta/bialo-rudy-ku ... vwvyg.html

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Wto wrz 04, 2018 7:07 Re: kotka i kocięta

Bardzo dziękuję .Postaram się zrobić jeszcze inne zdjęcia .

mariakor

 
Posty: 43
Od: Wto sie 21, 2018 10:57

Post » Wto wrz 04, 2018 13:09 Re: kotka i kocięta

I ode mnie: https://www.olx.pl/oferta/sliczne-kolor ... wDmtb.html

Będę w Tomaszowie w okolicach 16września... jakby przydała się pomoc w zdjęciach, proszę o telefon.

Ty$ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1408
Od: Nie mar 11, 2012 19:57

Post » Wto wrz 04, 2018 13:25 Re: kotka i kocięta

Ty$ka pisze:I ode mnie: https://www.olx.pl/oferta/sliczne-kolor ... wDmtb.html

Będę w Tomaszowie w okolicach 16września... jakby przydała się pomoc w zdjęciach, proszę o telefon.


Bardzo dziękuję .Postaram się zrobić lepsze zdjęcia .Maluchy nie chcą za bardzo współpracować ."Usadzić " ktorokolwiek z nich przez parę sekund jest trudne .
Jeżeli nie uda mi się do 16 zrobić w miarę ładnych zdjęć przypomnę się .Jeszcze raz dziękuję za pomoc .

mariakor

 
Posty: 43
Od: Wto sie 21, 2018 10:57

Post » Wto wrz 04, 2018 13:29 Re: kotka i kocięta

Może jak śpią zdjęcia będą lepsze? Powinny być jaśniejsze i ostrzejsze, spróbuj Mariakor.
A gdyby ktoś zadzwonił - upieraj się na wizytę przedadopcyjną i umowę, i najfajniej byłoby oddać je w parach, ale do innego kota w podobnym wieku też byłoby ok, raczej nie na jedynaków w takim wieku bo rozniosą chałupę :)

EDIT: Mario, jak czytam o tym życiu wewnętrznym Maluchów, o którym pisałaś jakiś czas temu, to może rozważysz ponowne odrobaczenie? Może podpytaj weta co o tym sądzi, nie wszystkie odrobaczacze działają na wszystkie robaki, może czymś innym? Tylko doradzałabym konsultacje z mądrym wetem, choćby telefoniczne, żeby im nie zrobić krzywdy, no i nie wiem czy już teraz, czy za jakiś czas.

Trzymam kciuki!

Carmen201

 
Posty: 4156
Od: Pt maja 07, 2010 7:49
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 04, 2018 14:16 Re: kotka i kocięta

Carmen201 pisze:Może jak śpią zdjęcia będą lepsze? Powinny być jaśniejsze i ostrzejsze, spróbuj Mariakor.
A gdyby ktoś zadzwonił - upieraj się na wizytę przedadopcyjną i umowę, i najfajniej byłoby oddać je w parach, ale do innego kota w podobnym wieku też byłoby ok, raczej nie na jedynaków w takim wieku bo rozniosą chałupę :)

EDIT: Mario, jak czytam o tym życiu wewnętrznym Maluchów, o którym pisałaś jakiś czas temu, to może rozważysz ponowne odrobaczenie? Może podpytaj weta co o tym sądzi, nie wszystkie odrobaczacze działają na wszystkie robaki, może czymś innym? Tylko doradzałabym konsultacje z mądrym wetem, choćby telefoniczne, żeby im nie zrobić krzywdy, no i nie wiem czy już teraz, czy za jakiś czas.

Trzymam kciuki!

Dziękuję .Pomyślałam o tym samym ,tzn.o odrobaczaniu .Jutro wybieram się do weta żeby wyciagnąć szwy ich mamusi po sterylce .Podpytam .

mariakor

 
Posty: 43
Od: Wto sie 21, 2018 10:57

Post » Wto wrz 04, 2018 14:38 Re: kotka i kocięta

Śliczne te twoje maluchy. :1luvu: Zwłaszcza dziewuszki. :D No ale ja mam słabość do szylkretek. ;)

Wawe

 
Posty: 9314
Od: Pt wrz 24, 2004 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: skaz i 227 gości