kotka i kocięta

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto wrz 18, 2018 15:17 Re: kotka i kocięta

Jakie one są śliczne!

Carmen201

 
Posty: 4156
Od: Pt maja 07, 2010 7:49
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 18, 2018 15:47 Re: kotka i kocięta

Są. Koteczka to nawet taka mainecoonowa z wyglądu :)
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro wrz 19, 2018 8:15 Re: kotka i kocięta

Dzień dobry .
Madie -bardzo dziękuję za wstawienie zdjęć . :D
Maciuś -największy i najgrubszy z kociaków .Maciuś wszystko robi z ogromnym zaangażowaniem .Jedzenie - siada przy miseczce i w skupieniu je ,je ,je i dalej je.Przechodzi od jednej miseczki do drugiej i je ,potem oblizanie pyszczka i solidne beknięcie i można odpocząć .Zabawa też z ogromnym zaangażowaniem ,ten kot nie da się spławić "głaśnięciem " po główce -to musi być głaskanie ,tulenie ,całowanie ,noszenie na rękach bo z góry to lepiej wszystko widać ,z pozycji kolan to można "pacnąć "siostrę lub brata lub capnąć mamusię za ogon ,powyginać się ,poprzeginać ,zażądać głaskanie po brzuszku ,pod bródką .
Kubuś -mniejszy z braci ale niewiele .Trzyma się z Zuzią .Daje się pogłaskać ,apetyt też nie najgorszy ale nie jest już takim nakolankowym kotem .Lubi żeby się z nim bawić ,piłeczką ,wędką ,myszką -gdy mu się coś nie podoba ,czyje się niepewnie -ucieka .
Zuzia -mała "cholera" -najmniejsza ,najdrobniejsza ,niedotykalska .Siada i obserwuje z bliskiej odległości mycie miseczek ,nakładanie jedzenia ale nie da się pogłaskać -na zasadzie "ja sobie tu posiedzę popatrzę co robisz "Fanka wszelkich myszek ,wędek ,piłeczek -uwielbia toczyć ,podrzucać ,nosić w zębach .
Sprytna ,szybka ,ciągle w ruchu .Lubi towarzystwo człowieka ,lubi obserwować co robi ale nie jest tak śmiała jak Maciuś .Ona martwi mnie najbardziej , jak porównać ją z Kubą to wielkiej różnicy nie ma ale jak siądzie przy Macku to jest i to duża .W sobotę wybieram się do wetki niech zobaczy i się wypowie ,bo może to ja przesadzam i nakręcam się niepotrzebnie .Może to po prostu jej taka "uroda" a moze nie ?
Chciałabym żeby znalazły swoje domy ,swoich Dużych bo nie zapewnię im tego co powinny mieć ,nie mogę poświęcić im tyle czasu ile one by chciały bo go po prostu nie mam .Nie mam też dobrych warunków w jakich powinny mieszkać ,pomieszczenia są zaniedbane ponieważ były przez wiele lat nieużywane ,nie są to może warunki tragiczne ale też nie najlepsze , mimo że ciągle sprzątam niestety ze starego nie zrobię nowego .Mogę im zapewnić jedzenie i z trudem podstawową opiekę wet .ale nawet nie o to chodzi -nie dam im radości ,miłości z "posiadania swojego człowieka " na codzień .

mariakor

 
Posty: 43
Od: Wto sie 21, 2018 10:57

Post » Śro wrz 19, 2018 8:20 Re: kotka i kocięta

Myśle ze można je ogłaszać jako koty w typie :) na pewno przyciągnie uwagę. Tylko wtedy weryfikacja domów bardzo potrzebna (zwiekszona)
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto paź 09, 2018 10:18 Re: kotka i kocięta

Co u kotków?

Ty$ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1408
Od: Nie mar 11, 2012 19:57

Post » Wto paź 09, 2018 11:06 Re: kotka i kocięta

Za wspaniale DS-y dla maluszkow :ok: :201461 :201461 :201461
mariakor super, ze dalas dom ich mateczce :ok: :1luvu: <3
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Sob paź 13, 2018 16:10 Re: kotka i kocięta

Jak się macie?

Ty$ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1408
Od: Nie mar 11, 2012 19:57

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Silverblue, Zeeni i 192 gości