kotka i kocięta

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sie 26, 2018 10:46 Re: kotka i kocięta

Baltimoore pisze:Pomagam szukać domów w Warszawie i Krakowie kotom z Zamojszczyzny, mamy już opracowane pewne schematy- w tym wizyty przedadopcyjne i kwestie transportu.
Jeśli podeślesz mi mailem zdjęcia kociaków i chętnie- kilka słów o ich charakterach, to zrobię ogłoszenia na olx.
Jakbyś chciała to i na Rzeszów można spróbować na początek- mniejsze miasto ale bliżej.
Teraz się coś ruszyło w adopcjach, nawet w niedzielę jedzie do Krakowa kilkuletni kocurek z Tomaszowa.

Przepraszam że dopiero teraz odpisuję -wczoraj cały dzień i dzisiaj rano byłam jakaś nieprzytomna .Bardzo jestem zainteresowana pomocą .Jutro w pracy poproszę moich młodszych kolegów żeby mi pokazali jak przerzucić zdjęcia z telefonu na laptopa .Niestety w domu ,a wlaściwie przez plot mieszkam z bratem ale on nie za bardzo wie jak to zrobić bo pytałam .Jak tylko będę umiała przerzucić zdjęcia wyslę Ci na meila .

mariakor

 
Posty: 43
Od: Wto sie 21, 2018 10:57

Post » Nie sie 26, 2018 10:50 Re: kotka i kocięta

Madie pisze:ja mogę podesłać karmę dla kociąt, żeby Cię odciążyć finansowo. Ogólnie to dawaj zdjęcia na wątek, trzeba kotom domów szukać.

Dziękuję .Na razie sobie radzę ,jakby co odezwę sie na pewno.Zdjęcia będą jak się nauczę przerzucać z komórki na laptopa .

mariakor

 
Posty: 43
Od: Wto sie 21, 2018 10:57

Post » Nie sie 26, 2018 11:14 Re: kotka i kocięta

Carmen201 pisze:Baltimoore, byłoby super gdybyś mogła zrobić kociakom ogłoszenia, zwrócę Ci za promowanie na olx i gumtree, czy gdzie będzie potrzeba.

Bardzo Ci dziękuję za pomoc .Nie spodziewałam się że ktoś zechce pomóc ,każdy ma swoje życie i swoje problemy .Wśród ludzi ktorych znam koty są raczej traktowane przedmiotowo ,raczej nikogo to nie obchodzi .jedna ,jedyna dziewczyna tylko wstawiła zdjęcia kociąt na OLX Tomaszów -ale nikt nie zadzwonił .

mariakor

 
Posty: 43
Od: Wto sie 21, 2018 10:57

Post » Nie sie 26, 2018 11:17 Re: kotka i kocięta

Kica spi ,niech śpi , sprawdzilam czy oddycha -oddycha -brzuch porusz się miarowo ,spokojnie ,lekko . -jest taka cichutka ,spokojna .Idę nakarmić kocieta ,potem do sklepu kupić coś do jedzenia bo z tego wszystkiego zapomniałam o sobie .

mariakor

 
Posty: 43
Od: Wto sie 21, 2018 10:57

Post » Nie sie 26, 2018 11:34 Re: kotka i kocięta

A kocięta też są w domku?
Czym karmisz maluchy i mamusię? :)
ser_Kociątko
 

Post » Nie sie 26, 2018 11:49 Re: kotka i kocięta

ser_Kociątko pisze:A kocięta też są w domku?
Czym karmisz maluchy i mamusię? :)

Mieszkam w połowce blizniaka ,w drugiej mieszka mój brat z rodziną .Dom to taki klocek starego budownictwa z podwyższoną sutereną Na samym dole mam 2 pokoje + kuchnie ,spizarkę i kotłownię .Kocięta zajmują pokój + kuchnia .Mają tam rozłożoną wersalkę ,prześcieloną kocem + stary fotel na którym chętnie śpią .W kuchni są miseczki dla kociąt a pod stołem schowane kuwety .W drugim pokoju jak dojdzie do siebie ale mam nadzieję ze przejściowo (muszą się dogadać z moim kotem) będzie spala kotka .Na parterze mieszka moj tato ( ma 99,5 lat ,schorowany).Na samej górze mieszkam ja .Warunki dla kociąt takie sobie ,bo to mieszkanie na dole jest trochę zniszczone ,ale sprzątam ,myję podłogi jest w miarę czysto.Karmię roznie -kocięta karmą dla kociat -Miamor ,animonda ,felix ,butchers dla kotki ,feliks ,miamor ,my star,butchers ,kupuję karmę w biedronce jak mam dobry skład .

mariakor

 
Posty: 43
Od: Wto sie 21, 2018 10:57

Post » Nie sie 26, 2018 11:55 Re: kotka i kocięta

Zdjęcia będą jak się nauczę przerzucać z komórki na laptopa

Jeśli masz smartfon z dostępem do Internetu, możesz skorzystać z opcji "udostępnij" (symbolem jest taki "krzaczek") i wysłać od razu na maila - swojego lub każdego, którego adres znasz. Albo opublikować na fb. :)
Można też przerzucić za pomocą bluetootha, ale to trochę bardziej złożone, podobnie jak zgrywanie z karty pamięci albo za pomocą kabla - w tym przypadku dobrze, żeby Ci ktoś pokazał "ręcznie" za pierwszym razem.
Trzymam kciuki za kociarnię i stan Twoich emocji. :)

teesa

Avatar użytkownika
 
Posty: 542
Od: Wto cze 23, 2009 22:32

Post » Nie sie 26, 2018 11:57 Re: kotka i kocięta

teesa pisze:
Zdjęcia będą jak się nauczę przerzucać z komórki na laptopa

Jeśli masz smartfon z dostępem do Internetu, możesz skorzystać z opcji "udostępnij" (symbolem jest taki "krzaczek") i wysłać od razu na maila - swojego lub każdego, którego adres znasz. Albo opublikować na fb. :)
Można też przerzucić za pomocą bluetootha, ale to trochę bardziej złożone, podobnie jak zgrywanie z karty pamięci albo za pomocą kabla - w tym przypadku dobrze, żeby Ci ktoś pokazał "ręcznie" za pierwszym razem.
Trzymam kciuki za kociarnię i stan Twoich emocji. :)

dziękuję :)

mariakor

 
Posty: 43
Od: Wto sie 21, 2018 10:57

Post » Nie sie 26, 2018 12:19 Re: kotka i kocięta

:)
Gdyby Ci się udało wrzucić na @ lub fb, to stamtąd spokojnie możesz sobie ściągnąć na komputer za pomocą "pobierz" - to taka strzałka, skierowana w dół. Pobierze Ci się albo na pulpit, albo do "pobranych" - w zależności od ustawień (wchodzisz w menu startowe i po prawej u góry masz "dokumenty", "obrazy", itd. Klikasz w to i znajdujesz "pobrane" - tak jest w Win7, ale myślę, że w innych podobnie).

teesa

Avatar użytkownika
 
Posty: 542
Od: Wto cze 23, 2009 22:32

Post » Nie sie 26, 2018 14:50 Re: kotka i kocięta

mariakor pisze:
Baltimoore pisze:Pomagam szukać domów w Warszawie i Krakowie kotom z Zamojszczyzny, mamy już opracowane pewne schematy- w tym wizyty przedadopcyjne i kwestie transportu.
Jeśli podeślesz mi mailem zdjęcia kociaków i chętnie- kilka słów o ich charakterach, to zrobię ogłoszenia na olx.
Jakbyś chciała to i na Rzeszów można spróbować na początek- mniejsze miasto ale bliżej.
Teraz się coś ruszyło w adopcjach, nawet w niedzielę jedzie do Krakowa kilkuletni kocurek z Tomaszowa.

Przepraszam że dopiero teraz odpisuję -wczoraj cały dzień i dzisiaj rano byłam jakaś nieprzytomna .Bardzo jestem zainteresowana pomocą .Jutro w pracy poproszę moich młodszych kolegów żeby mi pokazali jak przerzucić zdjęcia z telefonu na laptopa .Niestety w domu ,a wlaściwie przez plot mieszkam z bratem ale on nie za bardzo wie jak to zrobić bo pytałam .Jak tylko będę umiała przerzucić zdjęcia wyslę Ci na meila .


Możesz mi wysłać zdjęcia mmsami.

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pon sie 27, 2018 6:48 Re: kotka i kocięta

Baltimoore pisze:
mariakor pisze:
Baltimoore pisze:Pomagam szukać domów w Warszawie i Krakowie kotom z Zamojszczyzny, mamy już opracowane pewne schematy- w tym wizyty przedadopcyjne i kwestie transportu.
Jeśli podeślesz mi mailem zdjęcia kociaków i chętnie- kilka słów o ich charakterach, to zrobię ogłoszenia na olx.
Jakbyś chciała to i na Rzeszów można spróbować na początek- mniejsze miasto ale bliżej.
Teraz się coś ruszyło w adopcjach, nawet w niedzielę jedzie do Krakowa kilkuletni kocurek z Tomaszowa.

Przepraszam że dopiero teraz odpisuję -wczoraj cały dzień i dzisiaj rano byłam jakaś nieprzytomna .Bardzo jestem zainteresowana pomocą .Jutro w pracy poproszę moich młodszych kolegów żeby mi pokazali jak przerzucić zdjęcia z telefonu na laptopa .Niestety w domu ,a wlaściwie przez plot mieszkam z bratem ale on nie za bardzo wie jak to zrobić bo pytałam .Jak tylko będę umiała przerzucić zdjęcia wyslę Ci na meila .


Możesz mi wysłać zdjęcia mmsami.

Dzień dobry .Czy mogłabyś podać mi swojego E-maila ? Przesłałam zdjęcia z komórki z pocztę w pracy ,teraz mogę je przerzucić do Ciebie .

mariakor

 
Posty: 43
Od: Wto sie 21, 2018 10:57

Post » Pon sie 27, 2018 14:21 Re: kotka i kocięta

Ja już Ci wysłałam maila i telefon na PW i widziałam że przeczytałaś wiadomość :)

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Wto sie 28, 2018 8:52 Re: kotka i kocięta

Kicia Burasia ma się dobrze .Szew po sterylce czysty i suchy bez zaczerwienień .Apetyt dopisuje .Problem jest jedynie z tym że domaga się wyjścia na dwór .
Miauczy ,miaukoli ,"płacze " ,stara się czmychnąć pomiędzy nogami .Jak przychodze dawać jeść ,sprzatać kuwetę wkładam kotkę do transporterka bo nie upilowałabym inaczej ,po nałozeniu jedzenia ,posprzątaniu kuwety ,pomieszczenia wypuszczam .Kotka jest naprawdę bardzo grzeczna ,w porównianiu z moim Toskiem to okaz łagodności ,cierpliwości .Lubi być głaskana ,drapana pod bródką ,pozwala wziąć się na ręce ,nie wyrywa się , nie ucieka , aż nie mogę uwierzyć że takiego kota ktoś mógł wyrzucić .Kocięta też fajne .Wulkany energii .Cala banda nawzajem się "morduje " gania .Czują się dobrze .

mariakor

 
Posty: 43
Od: Wto sie 21, 2018 10:57

Post » Wto sie 28, 2018 13:22 Re: kotka i kocięta

Cieszę sie, ze wszystko jest dobrze :) mnie niedługo tez czeka kastracja kotki i sie trzęsę na samą mysl :(

Kitka i Mazak

 
Posty: 113
Od: Pt sie 17, 2018 8:59

Post » Wto sie 28, 2018 18:54 Re: kotka i kocięta

Kitka i Mazak pisze:Cieszę sie, ze wszystko jest dobrze :) mnie niedługo tez czeka kastracja kotki i sie trzęsę na samą mysl :(

Wszystko będzie dobrze ,dasz radę. :ok: Ja jestem trochę panikara i może dlatego tak przezywam ,czasami to kręcę takie projekcje ze głowa boli ,a to jest naprawdę niepotrzebne bo koty wyczuwają nasz zdenerwowanie a to nie pomaga .

mariakor

 
Posty: 43
Od: Wto sie 21, 2018 10:57

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Goldberg, kasiek1510, Szymkowa i 411 gości