Plamka na oku kotka, jakieś podpowiedzi?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sie 15, 2018 22:33 Plamka na oku kotka, jakieś podpowiedzi?

Witam wszystkich kociarzy. Często zaglądam tutaj wyłącznie jako czytelnik, a teraz mam mały dylemat i liczę, że ktoś z doświadczonych kociarzy będzie miał dla mnie jakąś podpowiedź.
Od dwóch tygodni w moim domu zamieszkał nowy kotek. I tutaj moje pytanie. Czy ktoś ma pomysł czym może być brązowa plamka pod lewą powieką, na oku kotka?
Byłam już u weta na pierwszej wizycie i przy okazji pytałam też i o to. Usłyszałam, że to nic i taka uroda kota. Ale ponieważ ja z tych co się martwią na zapas, wolę posłuchać jakiś rad i ewentualnie później innego weta.
Dodam, że z okiem nic się nie dzieje. Oko nie łzawi, kotek nie trze oczu.
Ostatnio edytowano Pt wrz 21, 2018 1:51 przez Luna&Misia, łącznie edytowano 1 raz

Luna&Misia

Avatar użytkownika
 
Posty: 4
Od: Śro sie 15, 2018 22:01

Post » Czw sie 16, 2018 13:59 Re: Plamka na oku kotka, jakieś podpowiedzi?

Może to faktycznie nie jest nic takiego, ale ja wolałabym, żeby potwierdził to inny wet, najlepiej jakiś specjalizujący się w okulistyce.

Wawe

 
Posty: 9313
Od: Pt wrz 24, 2004 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Czw sie 16, 2018 14:04 Re: Plamka na oku kotka, jakieś podpowiedzi?

Moja czarna ma. Byłam u okulisty to powiedziała że czarnym kotom w żółtych oczach robią się takie przebarwienia. ALE: kazała przyjść na kontrolę żeby sprawdzić i potwierdzić, że to to a nie nowotwór.
Czyli najlepiej iść do weta okulisty.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35312
Od: Sob lut 28, 2009 21:24




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasik66 i 75 gości