Plamka na oku kotka, jakieś podpowiedzi?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sie 15, 2018 22:33 Plamka na oku kotka, jakieś podpowiedzi?

Witam wszystkich kociarzy. Często zaglądam tutaj wyłącznie jako czytelnik, a teraz mam mały dylemat i liczę, że ktoś z doświadczonych kociarzy będzie miał dla mnie jakąś podpowiedź.
Od dwóch tygodni w moim domu zamieszkał nowy kotek. I tutaj moje pytanie. Czy ktoś ma pomysł czym może być brązowa plamka pod lewą powieką, na oku kotka?
Byłam już u weta na pierwszej wizycie i przy okazji pytałam też i o to. Usłyszałam, że to nic i taka uroda kota. Ale ponieważ ja z tych co się martwią na zapas, wolę posłuchać jakiś rad i ewentualnie później innego weta.
Dodam, że z okiem nic się nie dzieje. Oko nie łzawi, kotek nie trze oczu.
Ostatnio edytowano Pt wrz 21, 2018 1:51 przez Luna&Misia, łącznie edytowano 1 raz

Luna&Misia

Od: Śro sie 15, 2018 22:01

Post » Czw sie 16, 2018 13:59 Re: Plamka na oku kotka, jakieś podpowiedzi?

Może to faktycznie nie jest nic takiego, ale ja wolałabym, żeby potwierdził to inny wet, najlepiej jakiś specjalizujący się w okulistyce.

Wawe

Od: Pt wrz 24, 2004 21:14

Post » Czw sie 16, 2018 14:04 Re: Plamka na oku kotka, jakieś podpowiedzi?

Moja czarna ma. Byłam u okulisty to powiedziała że czarnym kotom w żółtych oczach robią się takie przebarwienia. ALE: kazała przyjść na kontrolę żeby sprawdzić i potwierdzić, że to to a nie nowotwór.
Czyli najlepiej iść do weta okulisty.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
Tato (*) 2 LATA... i 24 tygodnie..

Marzenia11

Od: Sob lut 28, 2009 21:24