1m2 na kota!Koty u zbieraczki.Zastraszona Fela prosi o dom !

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sie 16, 2018 15:43 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

z behawiorystycznego punktu widzenia każdy kot powinien jeść ze swojej miski, ale skoro to nie jest realne to coś jednorazowego może?
ale jeszcze by się okazało, że babka w ogóle tego wyrzucać nie będzie ech. normalnie walka z wiatrakami.
ale i tak dobrze, że z podłogi mokrą karmę ich nie karmi... to by była masakra :(
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw sie 16, 2018 15:50 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

kociarkowaaaa pisze:Dwie paczki z karmą zostały doręczone :)

Proszę o informację gdy będziesz wiedziała czy wszystko jest ok :)

A ja nic o tym nie wiem :mrgreen:
Może kurier w pracy zostawił, jak mnie już nie było.
Na jaki adres były wysyłane ?

Miski dla 10 kotów - nierealne.
Pewnie, że powinny mieć osobne, ale ona nie ma jak nawet tego rozdzielić, przygotować, bo jak tylko otwiera to sępy się zbiegają.

Jest pilna spraw !!!

Warszawa / Mokotów / Wilanów, czy mieszka tam ktoś z kotami, kto mógłby przyjąć w gości na chwilę dziewczynę, która dzwoniła w sprawie adopcji Tobiego ?
Chce sprawdzić, czy nie wystąpi u niej reakcja alergiczna, bo kiedyś miała taki incydent.
Brzmi sensownie, okna osiatkowane, wizyta PA jak najbardziej na tak.

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Czw sie 16, 2018 16:09 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

adres instytucji, doręczenie było ok 15:15
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw sie 16, 2018 16:12 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

Ja mam 4 koty, i wprawdzie dostają mokrą karmę w 4-rech miseczkach (i w dodatku lata się za ogonami aby raczyły skubnąć :mrgreen: ) ,
ale to co zostanie przekładamy do jednej i tak stoi jeszcze kilka godzin, a z kolacji do rana :mrgreen:

Wołowinkę czy inne mięsko jedzą z ręki- ale Trisza :mrgreen: woli z podłogi :strach: , z miski czy podaną na desce do krojenia przenosi na podłogę i wtedy je.
No i sucha karma- ta stoi w dwóch miseczkach.

W "domu na trzecim piętrze" myślę, że nawet jak kotów było 33 to 10 misek ( z makaronem) nie było.

egwusia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3548
Od: Pt paź 10, 2008 15:17
Lokalizacja: Chojnice

Post » Czw sie 16, 2018 16:31 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

[quote="jasdor]

Jest pilna spraw !!!

Warszawa / Mokotów / Wilanów, czy mieszka tam ktoś z kotami, kto mógłby przyjąć w gości na chwilę dziewczynę, która dzwoniła w sprawie adopcji Tobiego ?
Chce sprawdzić, czy nie wystąpi u niej reakcja alergiczna, bo kiedyś miała taki incydent.
Brzmi sensownie, okna osiatkowane, wizyta PA jak najbardziej na tak.[/quote]
!!!
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw sie 16, 2018 17:26 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

gpolomska pisze: ostatnio oglądałam materiał DVM Karen Becker poświęcony właśnie temu, że każdy zwierzak powinien mieć swoją miskę z kilku powodów - począwszy od przenoszenia zarazków na tym, ile który je kończąc.
Zarazków...hm....Koty liżą się nawzajem, po futerku, pyszczkach, pod ogonkami...ja też nie myję rąk po każdym głasku....zarazki to my wszyscy w domu mamy wspólne :)
U mnie maja osobne miseczki, wyłącznie po to, żeby każdy miał szansę spokojnie zjeść swoją porcję. Inaczej, 2 byłyby jak beczki a jedna chyba by z głodu umarła, bo zanim ona się namyśli, nie miałaby co jeść.
Przy 10 kotach rzucających się na jedzenie, osobne miseczki są nierealne. 3 tacki to i tak osiągnięcie.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kazia

 
Posty: 13706
Od: Pt maja 24, 2002 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sie 16, 2018 18:03 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

kociarkowaaaa pisze:adres instytucji, doręczenie było ok 15:15

Super. To pewnie w pracy czeka. Wyszłam dziś o 15.00

jasdor pisze:
Jest pilna spraw !!!

Warszawa / Mokotów / Wilanów, czy mieszka tam ktoś z kotami, kto mógłby przyjąć w gości na chwilę dziewczynę, która dzwoniła w sprawie adopcji Tobiego ?
Chce sprawdzić, czy nie wystąpi u niej reakcja alergiczna, bo kiedyś miała taki incydent.
Brzmi sensownie, okna osiatkowane, wizyta PA jak najbardziej na tak.

Załatwione :ok:

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Czw sie 16, 2018 19:44 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

Kazia pisze:Przy 10 kotach rzucających się na jedzenie, osobne miseczki są nierealne.


W "szczycie" zakocenia mieliśmy osiem kotów i zawsze każdy miał swoją miskę. A głodomory w większości były i są z nich nie z tej ziemi.
Jedzenie szykuję na blacie, towarzystwo może miaukolić i sie przepychać, ale ma grzecznie czekać. Potem już tylko podsunięcie każdemu pod pysio i voila.
Dwie koteczki-księżniczki :201461 jadły na parapecie kuchennym, chłopaki na podłodze w odpowiedniej odległości od siebie.
Przynajmniej (z grubsza) widziałam, ile który zjadł, chociaż oczywiście rajdy między miskami były normą i wtedy i teraz (5 kotów).

No i

Kazia pisze: U mnie maja osobne miseczki, wyłącznie po to, żeby każdy miał szansę spokojnie zjeść swoją porcję.


No, ale mówimy o normalnych domach, a nie o tym, który tu Dorotka opisuje.
Obrazek

pisiokot

 
Posty: 13011
Od: Śro maja 03, 2006 15:37
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw sie 16, 2018 20:05 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

No i co ja mam powiedzieć :oops:
Chyba tylko tyle, że
JESTEŚCIE ZAJEBISTE :201494 :201494 :201494

Pojechałam do pracy sprawdzić natychmiast, co czeka na mnie na dole i oto, co zastałam
Obrazek
Normalnie nie wiem co mam powiedzieć i jak dziękować :1luvu:
Nie wiem tylko jak powiedzieć kotom, że to od cioć, których nawet nie znają, a dzięki którym żyją i mają co jeść :1luvu:
Pewnie gdyby miały jak to też by podziękowały, ale rozumki mają zbyt ciasne :kotek:

DZIĘKUJĘ WAM BARDZO !!!

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Czw sie 16, 2018 20:10 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

także Dorotko to jest połowa Twojego prezentu urodzinowego :)
pomoc z jedzonkiem od podczytywaczy ;)
drugiej połowy oczekuj w przyszłym tygodniu ;)
może we wtorek już będzie :)
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw sie 16, 2018 20:25 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

kociarkowaaaa pisze:także Dorotko to jest połowa Twojego prezentu urodzinowego :)
pomoc z jedzonkiem od podczytywaczy ;)
drugiej połowy oczekuj w przyszłym tygodniu ;)
może we wtorek już będzie :)

8O 8O 8O
Muszę pooglądać wiadomości, czy czasem nie powiedzą, że jakieś wariatki obrabowały bank, żeby kupić kotom karmę
i wysłać innej wariatce :ryk:

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Czw sie 16, 2018 20:30 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

druga część jest tylko dla Ciebie ;)
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw sie 16, 2018 20:51 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

Sprawdz jutro konto :)

FunduszImmuno

 
Posty: 232
Od: Wto gru 02, 2014 22:50

Post » Czw sie 16, 2018 21:00 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

kociarkowaaaa pisze:druga część jest tylko dla Ciebie ;)

FunduszImmuno pisze:Sprawdz jutro konto :)

Czy można jakoś zatrzymać czas ? Chwilo trwaj wiecznie! chciałoby sie powiedzieć :1luvu:
Tyle dobrego na raz w jeden dzień to jeszcze nie przerabiałam .
Aż się boję co będzie dalej :strach:

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Czw sie 16, 2018 21:13 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

jasdor pisze:......
Czy można jakoś zatrzymać czas ? Chwilo trwaj wiecznie! chciałoby sie powiedzieć :1luvu:
...:

Pójdziesz do kotów to Ci przejdzie :mrgreen:

egwusia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3548
Od: Pt paź 10, 2008 15:17
Lokalizacja: Chojnice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Szymkowa i 178 gości