1m2 na kota!Koty u zbieraczki.Zastraszona Fela prosi o dom !

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie wrz 16, 2018 7:49 Re: 1m2 na kota! Koty u zbieraczki,Maciuś po zabiegu

Ale z Warszawy do Łodzi już niedaleko i warszawskie tymczasy mogłyby jechać, choć pewnie w Warszawie mają większe szanse na dom. Kocie, Kropkę ogłaszam na Warszawę
https://www.olx.pl/oferta/radosna-iskie ... v6Fez.html
Maczusia też ogłaszam na Warszawę, ale raczej jako grzecznego miziaka. A naprawdę to z niego energiczny łobuziak?
https://www.olx.pl/oferta/zamienie-pech ... vfocj.html
Na innych portalach, jeśli się da podwójnie, Tobiego i Melę ogłaszam na Warszawę i Kraków.
Ogłaszam też Karola, ale teraz przyhamowałam trochę z odświeżeniami.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Nie wrz 16, 2018 8:22 Re: 1m2 na kota! Koty u zbieraczki,Maciuś po zabiegu

A pani już określiła, które koty u niej zostają, czy to są Twoje przypuszczenia?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie wrz 16, 2018 8:47 DziRe: 1m2 na kota! Koty u zbieraczki,Maciuś po zabiegu

Dziekuję Arcana :1luvu:
No tak , przecież z Warszawy na Łódź rzut beretem.
Ja się musze wylogować i lepiej dziś nic nie pisać, bo już mnie nerwy tłuką przed wyjazdem, że nie myślę logicznie.

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Nie wrz 16, 2018 8:50 Re: 1m2 na kota! Koty u zbieraczki,Maciuś po zabiegu

Marzenia11 pisze:A pani już określiła, które koty u niej zostają, czy to są Twoje przypuszczenia?

Co do Żabci, Miśka i Myszki to się określiła jasno. Żaba i Misiek muszą wyjść na pole, a fundować im nowy dom wychodzący w nieznanej okolicy jest chyba bez sensu. Myszka też ma już swoje lata, swoje wady i przyzwyczajenia.
Tu akurat się z nią zgadzam.

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Nie wrz 16, 2018 8:52 Re: 1m2 na kota! Koty u zbieraczki,Maciuś po zabiegu

A ja właśnie zostawiłam swoją Deedee lat 12 i pół u mojej mamy i czuje się świetnie, już się polubily. Dodam, że mama moja nie lubi kotów. Albo: nie lubiła.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie wrz 16, 2018 9:18 Re: 1m2 na kota! Koty u zbieraczki,Maciuś po zabiegu

Arcana, Maczuś jest wyjątkowo proludzkim kotem. Jak tylko pomyśli o człowieku już mruczy. Jak jeszcze był Rubi i Ananas to w trójkę urządzali sobie gonitwy i kocie zapasy i tym podobne kocie zabawy. Teraz jak jest najmłodszyn kotkiem w stadzie, zdecydowanie bardziej woli zabawy myszką, wędką lub kolana człowieka. Nie skacze po meblach (lubi spać na łóżku piętrowym mojej córki), uwielbia podpatrywać ludzi przez okno.
Diabeł Rubi rządzi do spółki z Ananasem w domu w Krakowie.
Karol wczoraj wyszedł w ciagu dnia ze swojej kryjówki i pokazał się w całej swojej długości. Na cgwilę obecną nie ma szans aby zrobić mu jakiekolwiek zdjęcia... Je za pięciu, chowa się jak duch, ale potrafi również pięknie zaśpiewać serenadę kocią na środku kuchni czy pokoju. Spięć z kotami nie ma, a Maczyś w pewnym momencie siedział z nim w łazience i lizali się nawzajem.

Joka2011

 
Posty: 206
Od: Sob wrz 12, 2015 21:19

Post » Nie wrz 16, 2018 9:28 Re: 1m2 na kota! Koty u zbieraczki,Maciuś po zabiegu

Lepiej nie pytać Pani zbyt często o te, co mają zostać, bo czuję, że będzie wybierała coraz więcej kandydatów...

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Nie wrz 16, 2018 10:17 Re: 1m2 na kota! Koty u zbieraczki,Maciuś po zabiegu

Eee coś nas ściemniasz z tym kaloryferem.. tamten był brązowo - czarny, a ten jakby biały :ryk: wygląda jakby ktoś go wymienił :D
Wygląda coraz bardziej jak mieszkanie...jeszcze trochę u mnie będzie bardziej zoo :D

Tak sobie myślę, że jakby już naprawdę mega fajny dom się znalazł, to Myszkę np mogłabym spróbować wziąć na siebie.. mnie chociaż kobieta widziała, koty mnie akceptują, przychodzą do mnie niektóre, byłaby chyba spokojniejsza. Mam takie wrażenie, że ona się boi po prostu, o te koty które idą do kogoś.
Jak myślicie?

Znowu się z wyróżnieniami gubię :) ostatnio Maczkowi się kończyło 14.09 podane kilka stron wstecz i przedluzylam o tydzień na razie.. o niego przedtym dużo telefonów było, a teraz coś cisza.. komuś wyróżnić jeszcze?

Aga.ta

Avatar użytkownika
 
Posty: 103
Od: Pt lip 20, 2018 23:39

Post » Nie wrz 16, 2018 10:26 Re: 1m2 na kota! Koty u zbieraczki,Maciuś po zabiegu

Aga.ta pisze:
Tak sobie myślę, że jakby już naprawdę mega fajny dom się znalazł, to Myszkę np mogłabym spróbować wziąć na siebie.. mnie chociaż kobieta widziała, koty mnie akceptują, przychodzą do mnie niektóre, byłaby chyba spokojniejsza. Mam takie wrażenie, że ona się boi po prostu, o te koty które idą do kogoś.
Jak myślicie?


Oczywiście, że tak, to jedna z głównych cech zbieractwa, przekonanie, że kotom będzie dobrze tylko i wyłącznie u mnie, a każdy inny to na pewno będzie chciał je skrzywdzić.
Ale na razie spokojnie, pani współpracuje i naprawdę jest w tym bardzo dzielna. Z jednej strony nie wyobrazam sobie, żeby została bez kota, z drugiej jak ona sobie wyobraża utrzymywanie futerek u siebie? Przeciez forum nie będzie jej żywiło futer dożywotnio. Ale na takie dyskusje jest jeszcze czas. Jeszcze jest u niej 9 - ooo, mam nadzieje, że już 8 - kotow. :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie wrz 16, 2018 10:27 Re: 1m2 na kota! Koty u zbieraczki,Maciuś po zabiegu

Wczoraj rano odświezyłam i wyrózniłam na Warszawę Tobiego i Macho. Melę wstrzymałam - jest jako zwykłe ogłoszenie.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie wrz 16, 2018 10:27 Re: 1m2 na kota! Koty u zbieraczki,Maciuś po zabiegu

Szalony Kot pisze:Lepiej nie pytać Pani zbyt często o te, co mają zostać, bo czuję, że będzie wybierała coraz więcej kandydatów...

To oczywiste :D pytałam jasdor, a nie panią :wink:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie wrz 16, 2018 17:43 Re: 1m2 na kota! Koty u zbieraczki,Maciuś po zabiegu

Aga.ta pisze:
Znowu się z wyróżnieniami gubię :) ostatnio Maczkowi się kończyło 14.09 podane kilka stron wstecz i przedluzylam o tydzień na razie.. o niego przedtym dużo telefonów było, a teraz coś cisza.. komuś wyróżnić jeszcze?


Gdybyś mogła tydzień poczekać, to po 20.09 kończą mi się wyróżnienia Kropki, Maczusia i Tobiego. Nie ma co nakładać na siebie wyróżnień, bo wtedy chyba zagęszczają odświeżenia, np. ogłoszenie Tobiego mam promowane do 23 października, ale odświeżenia zaplanowane do 21 września, za to prawie codziennie.
To jego ogłoszenie https://www.olx.pl/oferta/bialy-mis-tob ... viNwM.html
a linki Kropki i Maczusia są kilka postów wcześniej.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Nie wrz 16, 2018 20:41 Re: 1m2 na kota! Koty u zbieraczki,Maciuś po zabiegu

Jasdor jakieś faktury masz?ewentualnie wpisy w książeczkach?
Wysłałam kolejną ratę.

FunduszImmuno

 
Posty: 232
Od: Wto gru 02, 2014 22:50


Post » Nie wrz 16, 2018 21:34 Re: 1m2 na kota! Koty u zbieraczki,Maciuś po zabiegu

Oki :) o 14.09 Maczka pamiętałam, potem nie mogłam dojść, czy to się da jakoś znaleźć, komu w międzyczasie coś wygasło, ale to i tak znak, że powoli się uczę :) o ile ta nauka szybciej będzie szła to już po 20stym nie będę pytać znowu :D

Aga.ta

Avatar użytkownika
 
Posty: 103
Od: Pt lip 20, 2018 23:39

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: magnificent tree, Majestic-12 [Bot] i 513 gości