1m2 na kota!Koty u zbieraczki.Zastraszona Fela prosi o dom !

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt paź 05, 2018 15:20 Re: 1m2 na kota!Koty u zbieraczki. Cincia za TM, Macho wróci

jasdor pisze:Dodzwoniłam się wreszcie, ale wetka wywaliła to coś. Było wielkości orzecha laskowego przy macicy. Wyglądało jak cysta.
Szkoda. Tak czy siak już się nie wróci

ech to spore... nic to. Niech będzie dobrze. :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt paź 05, 2018 16:13 Re: 1m2 na kota!Koty u zbieraczki. Cincia za TM, Macho wróci

tabo10 pisze:bezmyślny wet
wszystkie zmiany oddaje się na his-pat
a przynajmniej trzyma podejrzane wycinki, zanim opiekun nie zadecyduje inaczej

pozostaje mieć nadzieję,że to nic złośliwego

Krosno to nie Warszawa niestety

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Pt paź 05, 2018 16:22 Re: 1m2 na kota!Koty u zbieraczki. Cincia za TM, Macho wróci

jasdor pisze:
tabo10 pisze:bezmyślny wet
wszystkie zmiany oddaje się na his-pat
a przynajmniej trzyma podejrzane wycinki, zanim opiekun nie zadecyduje inaczej

pozostaje mieć nadzieję,że to nic złośliwego

Krosno to nie Warszawa niestety

W Warszawie też nie wszystko jest dla wszystkich oczywiste. Patrz: wet która "stwierdziła" u Macho felv.
Ale na pewno możliwości są większe i jest bez porównania lepiej. Bo można wybrać.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt paź 05, 2018 16:30 Re: 1m2 na kota!Koty u zbieraczki. Cincia za TM, Macho wróci

Ale to nie jest jakaś szczególna procedura i wymysł stolycy. To normalne postępowanie zgodne ze sztuką weterynaryjną.

Chyba,że kot wybitnie potraktowany jak bezdomny po taniości gminnej,na tzw. talon. To i u nas pewnie by do kosza wywalili. Jeśli się nie uprzedzi ,że pokryje dodatkowe koszta. Tylko skąd można przewidzieć,co wet w brzuchu znajdzie.
Na zdrowy rozum, jako lekarz powinien wycinek zabezpieczyć,do czasu decyzji opiekuna. Wywalić zawsze zdąży jak opiekun kasy nie zechce wyłożyć na dalszą diagnostykę.
Ale to już musztarda po obiedzie i tyle.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt paź 05, 2018 16:44 Re: 1m2 na kota!Koty u zbieraczki. Cincia za TM, Macho wróci

Tylko czy kot został zarejestrowany na konkretną osobę czy na miasto?
Nie wiadomo.
Poza tym w stolicy to też nie jest oczywiste w każdej lecznicy/gabinecie.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt paź 05, 2018 17:24 Re: 1m2 na kota!Koty u zbieraczki. Cincia za TM, Macho wróci

Kot był "na miasto" ale zawsze przy każdym kocie powtarzam, że ma dostać wszystko co najlepsze, a ja różnice dopłacę.
Zostaje do jutra w lecznicy. Rano jeszcze dostanie kroplówkę i ok. 11tej koleżanka ją zabierze.
Będę jutro w lecznicy to pogadam. Wetka jakoś tak dziwnie się o nią martwi.

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Pt paź 05, 2018 17:38 Re: 1m2 na kota!Koty u zbieraczki. Cincia za TM, Macho wróci

jasdor pisze:. Wetka jakoś tak dziwnie się o nią martwi.

o matko, co to znaczy?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt paź 05, 2018 19:28 Re: 1m2 na kota!Koty u zbieraczki. Cincia za TM, Macho wróci

O nie, idę stąd. To już nie na moje nerwy :(

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt paź 05, 2018 19:39 Re: 1m2 na kota!Koty u zbieraczki. Cincia za TM, Macho wróci

To znaczy, że zrobiłam u nich mnóstwo zabiegów. Kastracje, sterylki, zęby, połamane łapy, itp, i nigdy nie wykazywała aż tyle empatii. Tak, jakby wiedziała coś o czym ja nie wiem, a ona nie chciała powiedzieć.
Albo znowu szukam dziury w całym i widzę problem tam, gdzie go nie ma.
A z drugiej strony intuicja coś mi podpowiada, tylko jeszcze nie wiem co.
....
Ona nigdy nie zostawia u siebie zwierzaków do następnego dnia, a teraz sama wyszła z taką propozycją.
Niby mówi, że jak koleżanka ma jutro przyjeżdżać, to niech zostanie i weźmie ją jutro.
Ona ma dość daleko do Krosna i zaproponowała to dlatego, żeby zaoszczędzić jej jazdy i czasu.
Jakoś mi ta wersja nie leży

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Pt paź 05, 2018 21:38 Re: 1m2 na kota!Koty u zbieraczki. Cincia za TM, Macho wróci

a kot im czasami nie odjechał przy zabiegu i nie reanimowali?

jak się spieszyli to różnie mogło być
jesli byli mało uważni również
teraz mogą się bać, bo cisnienie będzie skakać i to bardzo a z nim też serducho szaleć
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Pt paź 05, 2018 22:02 Re: 1m2 na kota!Koty u zbieraczki. Cincia za TM, Macho wróci

Kinnia a kto to wie.... wszystko mogło być. Tym bardziej, że jak cos spieprzyli to sie raczej do tego nie przyznają.

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Sob paź 06, 2018 8:22 Re: 1m2 na kota!Koty u zbieraczki. Cincia za TM, Macho wróci

Może po prostu są ostrożni po historii z Cincią i / lub boją się, byś nie zrobiła im "afery".
Obrazek Obrazek ObrazekTymoteusz [*]17.08.2019 r.

magdalena99

 
Posty: 1621
Od: Sob mar 27, 2010 15:20

Post » Sob paź 06, 2018 8:55 Re: 1m2 na kota!Koty u zbieraczki. Cincia za TM, Macho wróci

magdalena99 - Muszka była sterylizowana w "mojej" lecznicy, nie w tej, w której zostawiłam Cincię.
A może problem tkwi we mnie. Moje czarnowidztwo przyciąga zło :twisted: Muszę zacząć bardziej pozytywnie myśleć.

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Sob paź 06, 2018 12:56 Re: 1m2 na kota!Koty u zbieraczki. Cincia za TM, Macho wróci

Odebrałam Muszkę o 11 tej . Nic kotu nie jest. Darła się żeby ją z transportera wreszcie wypuścić, bo nóżki ścierpnięte po nocy spędzonej bez ruchu, ale ponoć tak było dla niej lepiej.
Wetka chciała mi pokazać ranę, ale żeby koteczki nie stresować nie chciałam z niej ściągać kaftanika.
Muszka przejęta przez koleżankę, która o nią na pewno dobrze zadba.
Siku robiła, kupki nie było, nie chciała jeść, ale do chrupków nie jest przyzwyczajona i n ie lubi.
Nie mam jeszcze informacji co i jak.
Koteczka fajna, dała się głaskać, przestraszona sytuacją, której nie rozumie.
Teraz musimy poczekać aż się zagoi.

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Sob paź 06, 2018 13:18 Re: 1m2 na kota!Koty u zbieraczki. Cincia za TM, Macho wróci

jasdor pisze:Kinnia a kto to wie.... wszystko mogło być. Tym bardziej, że jak cos spieprzyli to sie raczej do tego nie przyznają.

Wiesz - nie muszą nic spieprzyć, żeby u kota pojawiły się "dodatkowe atrakcje". Jak Malutkiego [*] odbierałam, to się dowiedziałam, że już się nie dziwią czemu w Łodzi tyle zębów mu zostawili nie "zrobionych" - w pewnym momencie zaczął im "schodzić" więc robiły końcówkę "na szybkości" żeby jak najwcześniej go wybudzić. I po podaniu dodatkowych wybudzaczy i płukaniu i tak kota odbierałam mocno nie teges... Dużo później wyszło, że miał białaczkę a test był trefny :( .
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: elmas, kasiek1510 i 311 gości