1m2 na kota!Koty u zbieraczki.Zastraszona Fela prosi o dom !

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sie 15, 2018 22:38 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

Chyba Karola, a nie Boryska.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Śro sie 15, 2018 22:41 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

jasdor pisze:Jest jeszcze BORYS
cudowny, buras, jak go ważyłam ostatnio to ważył 5, 5 kg. Leniwiec, lubi sucha karmę, czesto podjada, jak przystało na grubasa, ma jakieś 3-4 lata. Mało się rusza, bardziej lubi leżeć i pachnieć, do głaskania też pierwszy w kolejce. Przyjazny w stosunku do ludzi, zupełnie nie żadnej agresji. Taki misiek.

Boryska to już nie ma, ale jest Karol i o nim chyba mówisz ;)

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Śro sie 15, 2018 22:45 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

Marzenia11 pisze:Ogloszę i wyróżnię Boryska - a tam jakieś dziewczyny sa oprocz dwóch tri? :mrgreen:

Zajrzyj na 1-szą stronę :) Jest ich jeszcze dużo - Mela, Fela, Trikotka, Mysza,

Jasne, że chodzi o KAROLA, a nie Boryska :(
Oni byli tacy podobni do siebie, nie do odróżnienia, jak jeszcze Borysek był w pełni sił :(

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Śro sie 15, 2018 22:47 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

jasdor pisze:
Marzenia11 pisze:Ogloszę i wyróżnię Boryska - a tam jakieś dziewczyny sa oprocz dwóch tri? :mrgreen:

Zajrzyj na 1-szą stronę :) Jest ich jeszcze dużo - Mela, Fela, Trikotka, Mysza,

Jasne, że chodzi o KAROLA, a nie Boryska :(
Oni byli tacy podobni do siebie, nie do odróżnienia, jak jeszcze Borysek był w pełni sił :(

a może być Karol? czy mam wziąć dziewczynę?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro sie 15, 2018 22:56 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

Szalony Kot pisze:Z drugiej strony 100km od Warszawy, może przyjedzie i późną przylepnego Maczusia? On zdaje się z tych, co miłość okazują w ten sposób ;)

Pani pyta o Tobiego z tego co przeczytałam..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro sie 15, 2018 22:57 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

Marzenia11 pisze:a może być Karol? czy mam wziąć dziewczynę?

Weź MELĘ. Ona jest w wieku 3 - 4 lata. Mizista i bardzo proludzka. Jednak boi się nowych sytuacji i jazdy samochodem . W nowym domu na pewno nie wskoczy od razu na kolana. Dopóki się nie przyzwyczai i nie będzie pewna swojego bezpieczeństwa raczej się wycofa. Reszta to cechy idealnego kota.

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Śro sie 15, 2018 22:59 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

Marzenia11 pisze:
Szalony Kot pisze:Z drugiej strony 100km od Warszawy, może przyjedzie i późną przylepnego Maczusia? On zdaje się z tych, co miłość okazują w ten sposób ;)

Pani pyta o Tobiego z tego co przeczytałam..

Tak pytała, ale już przestała, a zadzwonić nie chciała. Wymagania miała dość wygórowane i nie wiem, czy Tobi by je był w stanie spełnić

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Śro sie 15, 2018 23:11 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

Maczus nie moja robota, przyznam się bez bicia :)
Kropcia, któryś w poprzednim wątku co już pewnie wyszło i na Rzeszowie zbiorcze - co kiedys pytałam czy może być takie "zbiorcze" na gumtre i nie było zastrzeżeń to dolozylam na olx. Ja miałam tyle szczęścia kiedyś że na dogo trafiłam na bazarek ogłoszeniowy i potem tylko odswiezalam, a jeszcze potem było tak że jak nieznany mi nr dzwonił to telefon parzyl :)

Ja mam mały rozumek, ale znam tylko kilka przypadków gdzie noszenie kota jest sensowne. Moja mama np niesie uciekaczke i zamyka ją w pokoju jak z dołu idzie listonosz, który ma zwyczaj kilka minut w drzwiach otwartych gadać. W innych przypadkach zaniesiony kot i tak jak mu się zachce to pójdzie dokładnie tam gdzie mu się zachce.
Faktem jest że moja mama twierdzi, że kocia się kładzie tam gdzie ja boli. Ale ani nie robi tego na zawołanie, ani tak naprawdę nie wiadomo na ile to przypadek że akurat się w takim a nie innym miejscu położyła.
Stawiam że na swoich wlosciach to strażnik wiertel i przydasiow innych dałby się nosić. Ale nawet jakby dał się też w nowym otoczeniu nosić, to i tak jak nie będzie miał chęci siedzieć gdzie będzie zaniesiony, zwyczajnie sobie pójdzie..

Aga.ta

Avatar użytkownika
 
Posty: 103
Od: Pt lip 20, 2018 23:39

Post » Śro sie 15, 2018 23:28 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

Mój kot jest taki, że jak się człowiek położy, to zaraz ma obok kota.
Z tym, że jej się NIE przytula - pogłaskać można, ale najlepiej tylko po głowie/ pod brodą, trochę po pleckach, ale NIE po łapach czy brzuszku i nie za długo, bo z liścia ;]
Ale fakt, jest bardzo przylepna, najbardziej to się lubi miziać o moje stopy :ryk: na swój sposób i bez mojej ingerencji :ryk:

Chyba nie znam takich kotów, jakby pani chciała ;)

U mnie na zbiorcze ogłoszenie kociastych pani zapytała o dwie kotki do domu wychodzącego w okolicach Krakowa. W zasadzie wysłałam jej skróconą charakterystykę wszystkich kotek, polecając np. Melę i Felę czy trikolorki... ale poprosiłam, żeby zadzwoniła, a że Jasdor nic nie pisze, a było to już kilka dni temu, to wnioskuję, że pani machnęła ręką :/

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Śro sie 15, 2018 23:33 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

No niestety, nikt się nie odzywał, nikt nie dzwonił

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Śro sie 15, 2018 23:34 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

Są takie koty - ragdolle.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw sie 16, 2018 6:01 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

Madie pisze:Słuchajcie - odnośnie transportu którejś z Tricolorek. Jeśli to pomoże to może jedna noc spędzić u mnie (Józefosław pod Piasecznem) a jeśli jej transport wypadnie w weekend to możemy ja z TZtem nawet do Łodzi zawieźć następnego dnia. Wszystko po wcześniejszym ustaleniu ;)


:1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
To pod koniec września w okolicach 20 się zaczniemy zgadywać? :)
ser_Kociątko
 

Post » Czw sie 16, 2018 8:15 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

Paczki z karmą są dopiero w Głogowie Małopolskim :(
sprawdziłam i to 80km od Krosna :(
ten wolny dzień wszystko popsuł i z Wrocławia paczki idą od poniedziałku :(
więc mam nadzieję, że jutro dojadą :(
lipa z tymi kurierami;/
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw sie 16, 2018 8:17 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

Moja paczka tez powinna być jutro
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sie 16, 2018 11:07 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

kociarkowaaaa pisze:Paczki z karmą są dopiero w Głogowie Małopolskim :(
sprawdziłam i to 80km od Krosna :(
ten wolny dzień wszystko popsuł i z Wrocławia paczki idą od poniedziałku :(
więc mam nadzieję, że jutro dojadą :(
lipa z tymi kurierami;/

Madie pisze:Moja paczka tez powinna być jutro

Kurcze, a ja zapomniałam wynająć ciężarówkę :(
A na serio to - BARDZO WAM ZA DOSTAWĘ DZIEKUJĘ :1luvu:
Na pewno dam znać jak tylko dotrze

A tymczasem Kropeczka na pokojach :)
Obrazek

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: skaz i 180 gości