1m2 na kota!Koty u zbieraczki.Zastraszona Fela prosi o dom !

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro wrz 19, 2018 21:02 Re: 1m2 na kota! Koty u zbieraczki,Maciuś po zabiegu

No pięknie uzupełniona pierwsza strona :mrgreen:
Chociaż jakbym miała się czepiać, to chyba już przy każdym bym pisała, czy odrobaczany i czy zęby robione, jaki wynik testu (bo np. Macho, Karol czy Norek nie mają wpisane :P)

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Śro wrz 19, 2018 21:34 Re: 1m2 na kota! Koty u zbieraczki,Maciuś po zabiegu

Oj tam, czepiasz się :P Już mają

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno


Post » Śro wrz 19, 2018 22:28 Re: 1m2 na kota! Koty u zbieraczki,Maciuś po zabiegu

Szalony Kot pisze:O zębach wcale nie :ryk:
Ale ogólnie to bardzo mi się ta pierwsza strona podoba, serio :mrgreen: :201494


Dokumentuje ogrom pracy wykonanej przez jasdor i pomagających :1luvu: :201494

można by jeszcze zaznaczyć innym kolorem koty w DT i wtedy byłoby lepiej widać ile kotów zostało w tamtym domu , ale to tylko luźna sugestia bo strona pierwsza jest suuuper :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21518
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków


Post » Śro wrz 19, 2018 23:07 Re: 1m2 na kota! Koty u zbieraczki,Maciuś po zabiegu

ametyst55 pisze:można by jeszcze zaznaczyć innym kolorem koty w DT i wtedy byłoby lepiej widać ile kotów zostało w tamtym domu , ale to tylko luźna sugestia bo strona pierwsza jest suuuper :ok:

:ryk:
Ja bym je przeniosła niżej, oddzielnie od tych "u pani", oddzielnie te w DT.

Wykończymy Jasdor, bo ja jeszcze mam to z trzeciego posta:
jasdor pisze:KOTY DO ADOPCJI
Na dzień 14 sierpień 1018 w domu czeka ich 15
Wszystkie, oprócz kilku, to młode koty w wieku nie przekraczającym 3 - 4 lata. (....)


Jak tak przeglądam pierwszą stronę, to serio najbardziej adopcyjna wydaje mi się teraz Żabcia :roll: i Tobi...

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Śro wrz 19, 2018 23:32 Re: 1m2 na kota! Koty u zbieraczki,Maciuś po zabiegu

Naprawione :) Więcej grzechów nie pamiętam...

Jak tak przeglądam pierwszą stronę, to serio najbardziej adopcyjna wydaje mi się teraz Żabcia :roll: i Tobi...
Taaa, mi też się wydawało, że najbardziej adopcyjny jest Karol i Norek :mrgreen: I d...a z tego wyszło.

Puszkin, Fela, Maciek - całkiem fajne koty. Gdyby trafiły do jakiegoś DT można by nad nimi popracować i sie im dokładnie przyglądnąć.
Triśka - jest ekstra kotem. Ona zawsze była odważniejsza i milsza niż Mikotka.

A w sumie nikt nie wie, jak zachowają się w nowym domu, to tylko przypuszczenia.

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Czw wrz 20, 2018 0:21 Re: 1m2 na kota! Koty u zbieraczki,Maciuś po zabiegu

Jak to odważniejsza i milsza? Ja byłam przekonana, że to Mikotka jest ta dzielniejsza, hop do przodu i bardziej przytulasta :twisted:

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Czw wrz 20, 2018 13:31 Re: 1m2 na kota! Koty u zbieraczki. Potrzebne nowe domy

Dzisiaj wizyta z tri blokową?
ser_Kociątko
 

Post » Czw wrz 20, 2018 17:13 Re: 1m2 na kota! Koty u zbieraczki. Idziemy z torbami

ser_Kociątko pisze:Dzisiaj wizyta z tri blokową?

Zaplanowany jutro na 14.oo o ile będzie dostępna pod blokiem żeby ją zgarnąć.
Co miałam zrobić ? Testy i co ? Bo oczywiście mam w głowie wszystko oprócz pamięci.

Dziś wizytowałam lecznicę z Myszką i Trikotką. Dostały Convenię i zostały przetestowane.
Powtórka z rozrywki.
Ja to już nie wiem, czy śmiać się, czy płakać.
TRIKOTKA wynik UJEMNY
MYSZKA wynik - test do powtórki , ani plus ani minus.
Sobie zobaczcie
Obrazek
Poza tym dostały maść z neomycyną do smarowania.
Tylko Trisi udało mi się zrobić zdjęcie, bo Myszka tak się z transportera próbowała wydostać, że nawet nie odważyłam się otworzyć. Dziś już jechały grzeczniejsze, Trisia nie miauczała, a Myszka tylko troszeczkę.
Obrazek

Do tego JESTEŚMY BANKRUTAMI :placz:
Wetka wystawiła faktury i jest tak, jak się spodziewałam :placz:
Dobrze, że jeszcze jeść mamy co.
Zabieg miśka zaplanowany na wtorek, ale już nie ma czym zapłacić.
I chyba na tym moje medyczne pomaganie kociakom się skończy dopóki do skarbonki nie wpłynie co nieco.
Faktura za zabieg i leczenie Maćka zawiera w sobie test za Puszkina. Wetka się pomyliła, ale już nie miałam sumienia prosić ją o zmianę taka zagoniona. Za Maćka zapłaciłam gotówką, za Puszkina i zbiorcza jest przelewowa, bo nie miałam tyle pieniędzy, a ona coś tak ma ustawione, że jak zapłacę kartą to nie może mi dać faktury tylko paragon. W domu opłaciłam na konto.
Puszkin - to sanacja i ekstrakcja i leczenie przed i po zabiegu.
Zbiorcza to - MELA (przegląd przed wyjazdem do DS) MISIEK (leczenie przed zabiegiem, test) ŻABKA (leczenie przeziębienia) MYSZKA i TRIKOTKA - leczenie skóry, testy, TOBI (przegląd, test - zapomniała go (Tobisia) napisać na fakturze) + controline dla 6 kotów.
Do tego recepta na maść (jeszcze nie wykupiłam)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Zobaczcie na co dzisiaj trafiłam :1luvu:
Kokosowy Tatuś miał urodziny https://www.facebook.com/jerzy.bartoszewicz

Od poniedziałku moja wet idzie na urlop. Dobrze się składa, bo nie ma kasy to i nie będzie jeżdżenia. Będzie zastępstwo, ale my sobie darujemy, poczekamy aż wróci. Na pewno 2 może 3 tygodnie. Jest już tak zmęczona aż widać.
Zawiozę tylko Miśka na zaplanowany zabieg i chyba zrobimy przerwę bo nie będzie do kogo jeździć.
Ostatnio edytowano Czw wrz 20, 2018 17:23 przez jasdor, łącznie edytowano 1 raz

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Czw wrz 20, 2018 17:20 Re: 1m2 na kota! Koty u zbieraczki. Idziemy z torbami

jasdor pisze:Ja to już nie wiem, czy śmiać się, czy płakać.
TRIKOTKA wynik UJEMNY
MYSZKA wynik - test do powtórki , ani plus ani minus.
Sobie zobaczcie
Obrazek
.

O ile ja jeszcze coś tam, jakąś mgłę kreski u Myszki widzę to u Trikotki już za cholewkę nic.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw wrz 20, 2018 17:24 Re: 1m2 na kota! Koty u zbieraczki. Idziemy z torbami

Chodzi właśnie o MYSZKĘ, bo TRIKOTKA jest 100% ujemny

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Czw wrz 20, 2018 17:28 Re: 1m2 na kota! Koty u zbieraczki. Idziemy z torbami

jasdor pisze:Chodzi właśnie o MYSZKĘ, bo TRIKOTKA jest 100% ujemny

O w mordkę. Faktycznie. dzięki że odpisałaś to nie wgapiam się już więcej.
Tak mnie głowa dzisiaj boli jak chyba nogdy / a przynajmniej już bardzo dawno.. Ledwo doszłam do sklepu po tabsy pból. Stoję przy kasie, grzebię w torebce ledwo widząc na oczy, w końcu młody kasjer mówi do mnie: " w ręku'... :roll: trzymalam kartę w ręce a własni jej szukałam...

A Myszka to chyba jest leczona ze stanu zapalnego zębów?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw wrz 20, 2018 17:40 Re: 1m2 na kota! Koty u zbieraczki. Idziemy z torbami

Marzenia11 pisze: A Myszka to chyba jest leczona ze stanu zapalnego zębów?

Myszka jest leczona na zmiany na skórze, żeby też nie są w najlepszym stanie

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Czw wrz 20, 2018 17:42 Re: 1m2 na kota! Koty u zbieraczki. Idziemy z torbami

jasdor pisze:
Marzenia11 pisze: A Myszka to chyba jest leczona ze stanu zapalnego zębów?

Myszka jest leczona na zmiany na skórze, żeby też nie są w najlepszym stanie

To ja się już dzisiaj nie odzywam... łepetyna mi szwankuje.
Ale jak ma stan zapalny i bakterie skorne to może stąd ta mgła w teście.. Oby. :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 183 gości