1m2 na kota!Koty u zbieraczki.Zastraszona Fela prosi o dom !

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sie 17, 2018 11:01 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

Ładny kocurek. Spróbuję dodać w ogłoszeniu link do filmu, ale kiedyś mi wywalało linki do innych portali, nie pamiętam już gdzie.
Dodałam, ale filmik nie otwiera się bezpośrednio z linku w ogłoszeniu, trzeba skopiować do górnego paska.

Arcana

 
Posty: 5667
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Pt sie 17, 2018 16:15 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

:1luvu: :1luvu: :1luvu:

Nie wariatki tylko pozytywnie zakręcone :mrgreen:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Sob sie 18, 2018 15:54 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

Byłam dwa razy w kociej kawiarence w Zabrzu gdzie mieli ewentualnie trafić Karol z Norkiem. Na środku stoi duży drapak , na ścianach budki dla kotów i kotostrady. Leżą wędki do zabawy. Przy ścianach stoliki dla gości. Koty mają też pomieszczenie tylko dla siebie i w każdej chwili mogą opuścić salę dla gości. Skrzętnie z tego korzystają, bo za każdym razem jak tam byłam to na sali przebywały tylko 3 koty, a w tym przynajmniej jeden sobie na krześle smacznie spał. Za pierwszy razem byłam tam w zeszłą sobotę po południu gdy w środku było kilkanaście osób. Dwa kotki biegały za wędką, a jeden spał. Przy tej ilości ludzi nie było szansy na kontakt ze zwierzakami. Drugi raz poszłam więc wczoraj czyli w piątek o czternastej licząc, że o tej porze jeszcze nie będzie tak tłoczno. I rzeczywiście wraz ze mną było osiem osób. Z obecnych dwa koty spały, a jeden bawił się z dwoma paniami. Udało mi się zatem tylko usiąść obok śpiącej uroczej kotki o imieniu Księżniczka. Oczywiście nie miałam zamiaru jej budzić i wzięłam się za czytanie regulaminu kawiarenki, który leżał na stole. I ku mojemu zadowoleniu w tym regulaminie jest zapisane , że kotów nie wolno budzić ani wyciągać z budek. Tak więc wydaje się, że całkiem w porządku miejsce dla kotów.
„ Istnieją dwa sposoby ucieczki od prozy życia: muzyka i koty. ” (Albert Schweitzer)

Norma0204

Avatar użytkownika
 
Posty: 1085
Od: Wto sie 18, 2015 16:55
Lokalizacja: Gliwice Zabrze

Post » Sob sie 18, 2018 16:00 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

To szkoda że tam nie pojechali...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35312
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob sie 18, 2018 16:28 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

Przerzuciłam swoje ogłoszenia dla odmiany na Rzeszów (w Krakowie właśnie skończyło im się promowanie), co je odświeżyło. A równolegle zamówiłam pakiety ogłoszeniowe na 10 różnych portalach na Kraków dla Maciusia, Norka, Karolka, Mikotki, Kokosa, Meli i Puszkina.

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Sob sie 18, 2018 16:35 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

Ja wrzuciłam właśnie ogłoszenia Kokosa na Warszawę
https://www.olx.pl/oferta/slodki-i-grze ... vhUjn.html

W tym pakiecie jest OLX? Z OLX byłabym ostrożna, bo mogą nam wywalić obecne ogłoszenia. Jest mało zdjęć i mogą wyłapać powielanie.

Arcana

 
Posty: 5667
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Sob sie 18, 2018 16:36 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

Mela wyróżniona od dzisiaj na olx. Tobi od środy. Macho też.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35312
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob sie 18, 2018 16:56 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

Dzisiaj byłam u Macho i Rubiego.
Maczuś się na początku tajniaczył w kanapie, ale Joasia go wyjęła i coś tam się udało zrobić.
Przepiękne oczy mają i Rubi, i Macho - złote.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tutaj link do zdjęć:
https://photos.app.goo.gl/EX3msR7Vrbys1TkZ7
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14168
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Sob sie 18, 2018 16:58 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

O rany, jakie piękne!
W pakiecie jest OLX, ale na Kraków. Generalnie po tym OLX to już migamy chyba w każdym mieście XD i jak na razie działa. Mogę poprosić, żeby zamiast OLX było adopcje miau może?

Mogę zlecić na Warszawę Macho z nowymi zdjęciami i Sylwia też im zrobi pakiet, chyba że ktoś chce zgarnąć do swoich?
Może jako Maczek tym razem?

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Sob sie 18, 2018 17:27 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

Nie dubluj już na OLX, bo mogą wywalić wyróżnione i wyróżnienia przepadną ;) Nieważne, że na inne miasto.
Trzeba się jakoś podzielić nowymi zdjęciami :mrgreen:

Arcana

 
Posty: 5667
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Sob sie 18, 2018 18:16 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

Zrobiłam też na pamiątkę dla Joasi zdjęcia Rubiego.

Obrazek

A to jego kumpel Ananas, z którym ma jechać do nowego domu.
Obrazek

Tabo miała pomysł, żeby w razie trudności z foceniem Macho wykorzystać zdjęcia Rubiego. Faktycznie kocurki są bardzo podobne. Może da się wykorzystać niektóre zdjęcia do ogłoszeń Macho. Same zobaczcie i oceńcie.
https://photos.app.goo.gl/Cy2QL8r2QBBeLN1P7
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14168
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Sob sie 18, 2018 18:33 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

Już to zauważyłam, różnią się głównie długością skarpet ;)

To kto ma wyróżnione ogłoszenia Macho na OLX i będzie edytował foty?
Ja https://www.olx.pl/oferta/maczus-tygrys ... vfocj.html
Marzenia https://www.olx.pl/oferta/mlody-kocurek ... e;promoted

Ja go ogłaszam też na Gumtree, Adopcjach Miau, Przygarnij zwierzaka, Lento, Alegratce, Morusku, Adopcji kota, Kociaczku.

Arcana

 
Posty: 5667
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Sob sie 18, 2018 18:38 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

Marzenia11 pisze:To szkoda że tam nie pojechali...

Pojadą :ok: Rozmawiałam z Kasią i mogę je przywozić. Muszę tylko w tym tygodniu obskoczyć testy. I osobiście je zawiozę z Beatą jak się uda.

Dziękuję za ogłoszenia !!! Jesteście zajebiste :201494

A zdjęcia normalnie wymiatają. Widać profesjonalizm, a nie jakieś tam byle jakie pstrykanie telefonem.
Jestem pod wrażeniem 8O
Takiemu kotu to bym się już nie oparła na pewno.
Propozycja moja jest taka - składamy się na pendolino dla mimbla64 i przyjeżdża do Krosna :ok:

Przepraszam, że mnie od wczoraj jest tak mało, ale zwykłe ludzie sprawy mnie przytłoczyły. Do tego coś się dzieje z moim zdrowiem i córka jak zobaczyła to kazała mi pędem do lekarza iść, co pewnie w najbliższych dniach uczynię, nie bacząc zupełnie na to, że pracy jestem niezastąpiona.
Myślałm, że to kręgosłup mi całkiem wysiada, ale Magda dziś uświadomiła mi, że to nie kręgosłup tylko węzeł chłonny . Mam tak od wielkanocy. Czekałam, że minie, ale oczywiście nie minęło, a jest coraz gorzej, więc chyba czas na zadbanie trochę o siebie. Zobaczcie lewą i prawą stronę mojej szyi. Sama się przestraszyłam jak zobaczyłam na zdjęciu, bo normalnie nie rzuca się tak w oczy, ale boli jak cholera.
Mam nadzieję, że to jeszcze nie jest śmiertelne, bo dojdzie robienie ogłoszeń jeszcze dla :kotek: :kotek: :kotek:
Obrazek

Arcana - różnią się pyszczkami. Rubi na dwa pucki białe, a Maczuś tylko jeden, po lewej :)

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Sob sie 18, 2018 19:21 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

Maczuś ma też, w przeciwieństwie do Rubiego, w przedniej lewej łapce białą podkolanówkę,a nie skarpetkę.
Obrazek

MAU

 
Posty: 2620
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Sob sie 18, 2018 19:37 Re: 1m2 na kota! Maraton po lepsze życie kotów u zbieraczki

jasdor pisze:A zdjęcia normalnie wymiatają. Widać profesjonalizm, a nie jakieś tam byle jakie pstrykanie telefonem.
Jestem pod wrażeniem 8O
Takiemu kotu to bym się już nie oparła na pewno.
Propozycja moja jest taka - składamy się na pendolino dla mimbla64 i przyjeżdża do Krosna :ok:


Dzięki za miłe słowa. Cieszę się, że zdjęcia się podobają. Mam nadzieje, że pomogą w ogłoszeniach. :D
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14168
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: dino&felek i 110 gości