Głucha znajdka - pierwsze dni w nowym domu, POMOŻECIE? :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sie 03, 2018 0:30 Re: Głucha znajdka - pierwsze dni w nowym domu, POMOŻECIE? :

Jak już tak sobie śpią razem to będzie przyjaźń jak się patrzy. :)
A maluch pięknieje ze zdjęcia na zdjęcie. :)
Aha, uważaj bardzo na uchylne okna! Wiele kotów zakleszczyło się w takiej okiennej pułapce. :(

Wawe

 
Posty: 9318
Od: Pt wrz 24, 2004 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Pt sie 03, 2018 5:50 Re: Głucha znajdka - pierwsze dni w nowym domu, POMOŻECIE? :

Oczywiście, że będzie przyjaźń. Piesek na pewno będzie szukał bliskości kota, podobno mruczenie ( wibracje) mają działanie terapeutyczne, psy to wyczuwają. A o przyjaźń psio-kocią łatwiej niż między dwoma kotami.
Koty bardzo lubią leżeć gdzieś wysoko, na parapecie, na fotelu, półce z książkami...itd. A ja polecę Ci kilka zabawek, które sprawdzają się przy kotach
https://www.zooplus.pl/shop/koty/zabawk ... ota/289526
Droga, ale nie ma kota, który by tej wędki nie lubił. Jest też niezniszczalna. Warta swojej ceny.
https://www.zooplus.pl/shop/koty/zabawk ... tit/140171
To zabawka, którą kot będzie bawił się sam. Warto kupić. Mam kilka takich torów, koty bawią się nimi chętnie.
https://www.zooplus.pl/shop/koty/zabawk ... ong/140378
Świetna rzecz.
Laserek też się sprawdza. Moje kociaki bardzo lubią kulki z folii. Powolutku zobaczysz, co kotek lubi i będziesz mogła coś dokupić. Nie wszystko, co nam się podoba znajduje uznanie u kota.
Taki maluch powinien jeść jak sikorka, więcej niż sam waży, naprawdę. Nie wolno mu ograniczać jedzenia. Powinien też zostać porządnie odrobaczony, moje kociaki odrobaczałam trzy razy. Jeszcze nie były szczepione, to dopiero zrobię. W takiej właśnie kolejności. Kociaki mam małe, a od początku korzystały najchętniej z dużej, krytej kuwety. Nie było problemu z pokonaniem wysokiego rantu.

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt sie 03, 2018 6:08 Re: Głucha znajdka - pierwsze dni w nowym domu, POMOŻECIE? :

Piękny maluszek.Zakupy rób w zooplusie. Duży wybór i przystępne ceny
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Pt sie 03, 2018 6:46 Re: Głucha znajdka - pierwsze dni w nowym domu, POMOŻECIE? :

hutek pisze:Piękny maluszek.Zakupy rób w zooplusie. Duży wybór i przystępne ceny

W bitibie bywa taniej.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt sie 03, 2018 11:33 Re: Głucha znajdka - pierwsze dni w nowym domu, POMOŻECIE? :

Dzien dobry:)
Na początku dziękuje za polecenie zabawki wędki - to prawdziwy hit :)
Już jesteśmy po wizycie w klinice i muszę się pochwalić , ze maluch rośnie w sile i skradł serce prawie wszystkim :) Pani Doktor nie może się go nachwalić !!! Ze daje się miziac po brzuszku, ze nie gryzie przy zastrzykach , ze jest dzielny , ze towarzyski ... :1luvu:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

kaarolina1

 
Posty: 537
Od: Śro sie 01, 2018 14:47

Post » Pt sie 03, 2018 11:52 Re: Głucha znajdka - pierwsze dni w nowym domu, POMOŻECIE? :

Tak w ogóle to szkoda , ze nie można dodawać filmików- kotek bawi się jak szalony :) nie mogę się tym nacieszyć , bo początkowo był tak słaby , ze przewracał się przy jedzeniu :placz: nauczył się już wskakiwać na łóżko , zaatakował psi ogon a także odebrał psu gryzak :) :) :) nie spodziewałam się , ze tak szybko będzie się regenerował :1luvu:

kaarolina1

 
Posty: 537
Od: Śro sie 01, 2018 14:47

Post » Pt sie 03, 2018 11:57 Re: Głucha znajdka - pierwsze dni w nowym domu, POMOŻECIE? :

Można dodawać filmiki z you tube'a.
Link trzeba wkleić w nawiasy, które powstają po kliknięciu "y', które masz na końcu paska wyświetlającego się ponad oknem odpowiedzi.

Gratuluję nowego domownika, bez twojej pomocy nie miałby szans na przeżycie. :ok:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14225
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Pt sie 03, 2018 12:16 Re: Głucha znajdka - pierwsze dni w nowym domu, POMOŻECIE? :

Świetny kocurek i świetna Pańcia.
Ja bym poczekała z dzwoneczkiem przy obróżce do chwili, kiedy uzyskasz pewność, że on nie słyszy. Jeżeli słyszy - choćby na jedno ucho - to dla niego koszmar.
Pozdrawiamy serdecznie.
Drops z rodziną.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt sie 03, 2018 12:20 Re: Głucha znajdka - pierwsze dni w nowym domu, POMOŻECIE? :

Uroczy słodziak :)
Za dalsze postępy :ok:
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10664
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pt sie 03, 2018 12:49 Re: Głucha znajdka - pierwsze dni w nowym domu, POMOŻECIE? :

Ewkkrem
dostałam namiar na weterynarza , który jest specjalista jesli chodzi o słuch kotków :) na pewno będę się konsultowala ale myśle ze dopiero za 2-3 tygodnie jak go podleczymy ... w dodatku pojawiła się szansa , ze skoro jedno oko jest zielone tam może słyszeć :) niestety dziś rano zawalił się kosz z naczyniami w zmywarce , huk był straszny - kotek spał niedaleko i ani nie podniósł główki , gdzie pies na drugim końcu mieszkania niemal dostał zawału serca :placz: obroży kotek nie nosi 24/24 - wstyd się przyznać , ale już kilka razy go nadepnęłam i raz uderzyłam drzwiami ( oczywiście lekko) , dzięki dzwoneczków wiem gdzie maluch jest , to ułatwia sprawę tez kiedy go szukam ;)

kaarolina1

 
Posty: 537
Od: Śro sie 01, 2018 14:47

Post » Pt sie 03, 2018 12:52 Re: Głucha znajdka - pierwsze dni w nowym domu, POMOŻECIE? :

Obróżka jest za luźna, to niebezpieczne. Maluch może tam wsadzić łapkę ( widziałam efekt takiego czegoś :( ), albo zahaczyć o coś. Naprawdę zdjęłabym ją.

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt sie 03, 2018 12:56 Re: Głucha znajdka - pierwsze dni w nowym domu, POMOŻECIE? :

Myśle ze za kilka dni jak przyzwyczaję się , ze po domu biega taki maluszek i jak porządnie zabezpieczymy mieszkanie to pozbędziemy się obroży (piesek tez nie nosi)...
w ogóle jutro kotek dostaje ostatnie zastrzyki i w klinice będziemy dopiero we wtorek , wtedy uderzamy bezpośrednio w oczka -tak jak pisaliście , nie tylko koci katar wpłynął na to , ze wyglądają jak wyglądają ... później odrobaczanie , itd ... jeszcze bardzo długa droga przed nami , ale WIEM ze będzie super !!!

kaarolina1

 
Posty: 537
Od: Śro sie 01, 2018 14:47

Post » Pt sie 03, 2018 16:01 Re: Głucha znajdka - pierwsze dni w nowym domu, POMOŻECIE? :

kaarolina jesteś wielka. :ok: :king: Naprawdę kociak nie mógł lepiej trafić. :)
I już teraz wiem, że będzie doskonałym przykładem do tego wątku:
viewtopic.php?t=31221
(szkoda tylko, że większość zdjęć wyparowała).

Wawe

 
Posty: 9318
Od: Pt wrz 24, 2004 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Pt sie 03, 2018 16:55 Re: Głucha znajdka - pierwsze dni w nowym domu, POMOŻECIE? :

Wawe
ojejjjj, tylko pierwszą stronę przejrzałam i od razu mokre oczy :( co za maluchy :( do tego muszę przysiąść na spokojnie w domu, z paczką chusteczek !!!
W ogóle tyle tu świetnych wątków, tyle wiedzy, tyle informacji !!! plan na weekend to czytać, czytać, oglądać i popłakać !

kaarolina1

 
Posty: 537
Od: Śro sie 01, 2018 14:47

Post » Pt sie 03, 2018 17:04 Re: Głucha znajdka - pierwsze dni w nowym domu, POMOŻECIE? :

ech, nie trzeba aż tak daleko sięgać . Eweli77 i jej "kociaki już rozrabiaki" , viewtopic.php?f=1&t=179643 czy troszkę starszy wątek o Bolusiu Aniady viewtopic.php?f=46&t=141938

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15059
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 278 gości