Głucha znajdka - pierwsze dni w nowym domu, POMOŻECIE? :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sie 07, 2018 23:39 Re: Głucha znajdka - pierwsze dni w nowym domu, POMOŻECIE? :

ani_ pisze:Na drugim gdy Pańcia robiła zdjęcie, powiedziała "smile".

Ps. Na niebieskim oczku trzecia powieka się nie chowa, trzymam kciuki za wyleczenie :ok:


Przed nami jeszcze długa droga to dopiero tydzień leczenia a już takie efekty <3 to bardzo dzielny kotek !!!
Pokazałam mu na migi :) uśmiech dla ciotek z forum !!! Chociaż ja ciagle zapominam ze to glucholek i gadam do niego nim -stop

kaarolina1

 
Posty: 537
Od: Śro sie 01, 2018 14:47

Post » Wto sie 07, 2018 23:53 Re: Głucha znajdka - pierwsze dni w nowym domu, POMOŻECIE? :

Mam wrażenie, że akurat w tym wypadku pani doktor się myli i Korek będzie dużym kotem. :ok: A tempo jego zdrowienia wydaje mi się niesamowite. :ok: :ok: :ok:
I dobrze, że gadasz do niego. :)

Wawe

 
Posty: 9317
Od: Pt wrz 24, 2004 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Śro sie 08, 2018 0:13 Re: Głucha znajdka - pierwsze dni w nowym domu, POMOŻECIE? :

Zeszla środa

Obrazek

kaarolina1

 
Posty: 537
Od: Śro sie 01, 2018 14:47

Post » Śro sie 08, 2018 0:25 Re: Głucha znajdka - pierwsze dni w nowym domu, POMOŻECIE? :

Maluch szybko zdrowieje :) I ciągle pięknieje :)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10662
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Śro sie 08, 2018 6:06 Re: Głucha znajdka - pierwsze dni w nowym domu, POMOŻECIE? :

Mój mały Niuniuś, o czym pisałam był białą angorką o różnokolorowych oczkach :lol:

ewar

 
Posty: 54969
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro sie 08, 2018 12:43 Re: Głucha znajdka - pierwsze dni w nowym domu, POMOŻECIE? :

dziewczyny, wciąż nie mam drapaka !
proszę powiedzcie, czy lepiej zainwestować w taki droższy, i kotek ma go na długi czas, czy drapak się zmienia? :roll: :roll: :roll:
widziałam, tutaj poradę, aby kupić taki najtańszy... jednak kompletnie nie wiem na co zwracać uwagę... jak kupiłam mu tą budkę-legowisko to ani razu tam się nie położył :kotek: :kotek: :kotek: uwielbia natomiast transporterek 8O
ah, i jeszcze chyba wam nie pisałam że Korek w ogóle nie miauczy 8O czasem tylko mruczy, ale nie miauczy :( prawdopodobnie przez zapalenie gardła :201461

kaarolina1

 
Posty: 537
Od: Śro sie 01, 2018 14:47

Post » Śro sie 08, 2018 13:15 Re: Głucha znajdka - pierwsze dni w nowym domu, POMOŻECIE? :

:D Warto mieć kilka drapaków. Są koty, które wolą drapać poziomo, inne pionowo. Ja mam pionowy drapak przytwierdzony do ściany, oprócz tego kocie drzewko. Wszystkie są w intensywnym użytkowaniu. Nie sprawdziły się poziome tapczaniki- drapaczki.
Tak więc dobrze, jeśli kotek ma wybór, żeby sprawdzić jego preferencje i ew później zainwestować w coś droższego.
Dla malucha masz w zoologach duży wybór niewielkich drapaczków.

PS. Moje koty też nie lubią budek. Myślę, że tak mają koty, które podczas bezdomności musiały stale zewsząd wypatrywać niebezpieczeństwa i stąd wolą legowiska, które nie ograniczają widoczności.

Shidri

 
Posty: 379
Od: Śro sie 01, 2018 10:46

Post » Śro sie 08, 2018 14:15 Re: Głucha znajdka - pierwsze dni w nowym domu, POMOŻECIE? :

Fajne i tanie są drapaki tekturowe:
https://zooart.com.pl/product-pol-8912- ... loryb.html
https://zooart.com.pl/product-pol-8547- ... rekin.html

czasem można w jakimś Netto czy innym Lidlu jeszcze taniej kupić.
Moje koty uwielbiają i drapać i spać na takich
Obrazek

andorka

 
Posty: 13111
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Śro sie 08, 2018 14:49 Re: Głucha znajdka - pierwsze dni w nowym domu, POMOŻECIE? :

Na razie nie szalej z drogim drapakiem. Lepiej kup maluchowi 2-3 różne, tanie, np. jeden poziomy, jedna pionowa rurka. Jak Korek zalapie co to jest, jak podrośnie, to wtedy pomyślisz o bardziej wypasionym.
To niemiauczenie faktycznie może pochodzić ze stanu zapalnego gardła. Moja nieżyjąca już Leni tak miała. I jej zostało to do końca - odzywała się bardzo rzadko i na ogół cichutko.

Wawe

 
Posty: 9317
Od: Pt wrz 24, 2004 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Śro sie 08, 2018 15:38 Re: Głucha znajdka - pierwsze dni w nowym domu, POMOŻECIE? :

U mnie sprawdza się w domu Olga. Tani, wytrzymały, a wszystkie z niego korzystają. Na balkonie mam Oazę, też jest OK.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Moje drapaki nie są nowe, korzysta z nich 12 kotów, a mimo wszystko jakoś wytrzymują.

ewar

 
Posty: 54969
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro sie 08, 2018 15:49 Re: Głucha znajdka - pierwsze dni w nowym domu, POMOŻECIE? :

ewar pisze:U mnie sprawdza się w domu Olga. Tani, wytrzymały, a wszystkie z niego korzystają. Na balkonie mam Oazę, też jest OK.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Moje drapaki nie są nowe, korzysta z nich 12 kotów, a mimo wszystko jakoś wytrzymują.



O matkooo jakie słodkie czarne puszki :1luvu: piękne

kaarolina1

 
Posty: 537
Od: Śro sie 01, 2018 14:47

Post » Śro sie 08, 2018 17:35 Re: Głucha znajdka - pierwsze dni w nowym domu, POMOŻECIE? :

Obrazek Obrazek Obrazek

kaarolina1

 
Posty: 537
Od: Śro sie 01, 2018 14:47

Post » Śro sie 08, 2018 17:38 Re: Głucha znajdka - pierwsze dni w nowym domu, POMOŻECIE? :

A nie pisałam, że z pieskiem będzie przyjaźń? :ok:
A drapak mu kup, naprawdę polecam Olgę. Dobrze jest postawić drapak koło okna. Nie wiem dlaczego, ale wtedy koty chętniej z niego korzystają.Dlaczego powinnaś kupić jak najszybciej? Niech drapie słupek, a nie meble. U mnie jest łatwiej, bo maluchy uczą się od starszych kotów, nie mam z tym problemu. Ty musisz go zachęcić do tego. Kotek jest malutki, drapak będzie dla niego namiastką placu zabaw.

ewar

 
Posty: 54969
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro sie 08, 2018 17:48 Re: Głucha znajdka - pierwsze dni w nowym domu, POMOŻECIE? :

Drapak Olga kupiony i ten drapak rekinek :) akurat jeden poziomy drugi pionowy :) jesteście super i te drapaki piękne mi polecilyscie - jak chciałam kupić w zoologicznym to były takie z domkami za ponad 300 , bardzo duże i jakoś tak wizualnie mi się nie podobał dlatego wstrzymałam się z zakupem :)

kaarolina1

 
Posty: 537
Od: Śro sie 01, 2018 14:47

Post » Śro sie 08, 2018 17:57 Re: Głucha znajdka - pierwsze dni w nowym domu, POMOŻECIE? :

Rekinka nie znam. Olgę poleciła mi koleżanka, ale jakoś nie bardzo mi się ten drapak podobał. Kupiłam jednak, bo w moim małym mieszkaniu o jakimś wielkim nawet nie myślę. Okazało się, że to dobry wybór. Namawiam Cię na wędkę Skórzany tancerz z Zooplusa. Nie ma lepszej wędki. Nawet Dżygit u casicy nie dał jej rady, co jest niezwykłe, naprawdę. Rzuć kotu kulkę z folii albo z papieru, zobaczysz, że to też mu się spodoba. Moje czarnuszki noszą takie kulki w pyszczku, żonglują nimi, zabawa jest przednia.

ewar

 
Posty: 54969
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Silverblue i 220 gości