Domki, legowiska, drapaki własnej roboty

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lip 26, 2018 22:40 Domki, legowiska, drapaki własnej roboty

Witam, czy ktoś może się pochwalić/pokazać jaki ma domek, legowisko, drapak, zabawki itd...dla kota, ale własnej roboty? Na allegro jest tego wiele, ale jakie rzeczywiście interesujący koty?
Zrobiłem sam drapak dla niego tak powiedzmy na szybko żeby miał cokolwiek do zabawy, drapak, domek. Jak znajdę czas chciałbym zrobić mu więcej domków, legowisk, drapaków, ale, że jest to mój 1 kot, to nie mam zbyt dużej wiedzy, co koty lubią, w domu, mam narzędzia podstawowe, materiały (deska, tektura tj. karton) żeby mu coś zrobić, ale brak pomysłu.. Czerpię z YouTube pomysły, ale może sami macie jakieś zrobione?

kitten90

 
Posty: 17
Od: Sob cze 30, 2018 18:11

Post » Pt lip 27, 2018 8:28 Re: Domki, legowiska, drapaki własnej roboty

Każdy kot jest inny i lubi co innego. Co pasuje mojemu nie musi twojemu. Mam gromadkę kotów i obserwuję jakie mają różne gusta. Jeden drapak czy domek nie załatwiłby sprawy. Jedne wolą wysokie drapaki z hamakami. Inne przyklejone do ściany, inne drapaki którymi obszyte są kanapy a jeszcze inne płaskie ,leżące na podłodze. Zamiast budek wolą zaś wszystkie kartony. W tym są zgodne.
Wymyślaj, rób, kombinuj... Zawsze można podarować ten nie sprawdzony jakiemuś azylowi czy DT czy schronowi.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510 i 397 gości