Łupież

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob mar 16, 2002 16:54

a wiecie ¿e nadmierne wydzielanie ³oju jest pod³o¿em ³upie¿u..........(t³uste w³osy z ³upie¿em?)........choroba która mo¿e mieæ pod³o¿e genetyczne lub hormonalne, przyczyny z³o¿one...........a walka z ³upie¿em jest jak walka z wiatrakami........trzeba dobrego szamponu...............i oleju z oliwek

wiêkszoœæ hodowców których znam karmi¹ koty Royalem.....a kot wystawowy nie mo¿e mieæ ³upie¿u.

Gina

 
Posty: 400
Od: Wto lut 05, 2002 12:30
Lokalizacja: Gdynia

Post » Sob mar 16, 2002 19:26

Jimmy je tylko Royala i nigdy jeszcze nie mial klopotow ze skora czy sierscia......Floyd je tez Royala (psiego) i ma, tak ze to zalezy tylko od zwierzaka....ale wet zalecil dawanie oliwy z oliwek, a ja mu mowie ze ja juz daje bo mi dziewczyny na necie powiedzialy, zeby dawac...zacza sie smiac i mowi ze jak tak dalej pojdzie, to bedzie musial otworzyc internetowy gabinet, bo nikt do niego nie bedzie przychodzil po porady :twisted: Ale Floyd nie chce tego z oliwek i daje mu ostowy, bo bez smaku i zapachu.....

Pink

 
Posty: 12078
Od: Pon mar 04, 2002 18:47
Lokalizacja: Kostka Rubika

Post » Pon mar 18, 2002 10:24

No my ten Gammolen dalej lykamy, jednak czasem gdzies jeszcze resztki łupieżu są, ale to widac przy wyczesywaniu. A tak w ogole to obie linieja okrutnie, mieszkanie i ubrania wyglądaja przepięknie :twisted:
W sobote po imprezie TZ powiesil czarne ubranko na krzesle a w niedziele rano mial juz czarne w rude esy floresy.
Mijo
Obrazek

Mijo

 
Posty: 1747
Od: Wto lut 05, 2002 9:48
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon mar 18, 2002 10:33

Tak, tak wiosna idzie :D I chociaz moj Jimmy nie jest kociambrem ktory sie leni, to widze przy wyczesywaniu ze wiecej siersci zostaje na szczotce. Ale to dobrze niech zmieniaja siersc, to beda ladniejsze w nowej :D

Pink

 
Posty: 12078
Od: Pon mar 04, 2002 18:47
Lokalizacja: Kostka Rubika

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 522 gości