PILNIE POSZUKUJĘ syropu Apelka

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lip 17, 2018 17:18 PILNIE POSZUKUJĘ syropu Apelka

Pilnie poszukuję Syropu Apelka 5 mg/ml dla naszego poważnie chorego kota.
Z tabletkami mamy duży kłopot - nie przyjmuje, zwraca.
Jeśli ktoś ma - nawet odrobinę - proszę o sygnał 603 955 142

Beata Zamorska

 
Posty: 1
Od: Wto lip 17, 2018 17:10

Post » Wto lip 17, 2018 20:29 Re: PILNIE POSZUKUJĘ syropu Apelka

Z Apelką może być chwilowo kłopot, bo już tutaj na forum parę osób jej ostatnio poszukiwało. Co to znaczy, że kot tabletki zwraca? Wypluwa? Wymiotuje? Też mam kota z nadczynnością tarczycy.Spróbuj potłuc tabletkę na proszek i zmieszać z czymś smacznym. Albo może rozcieńczyć ten proszek w wodzie i podać do pyszczka strzykawką.Ja mieszam zmiażdżony lek Thiafeline z kocim przysmakiem pastą Miamor o smaku watrobki kupioną w zooplusie.
„ Istnieją dwa sposoby ucieczki od prozy życia: muzyka i koty. ” (Albert Schweitzer)

Norma0204

Avatar użytkownika
 
Posty: 1085
Od: Wto sie 18, 2015 16:55
Lokalizacja: Gliwice Zabrze

Post » Wto lip 17, 2018 22:00 Re: PILNIE POSZUKUJĘ syropu Apelka

Odrobina Apelki też niewiele zmieni, buteleczka starcza na miesiąc przy dawce 5mg na dobę. Niestety niedostępna, podobno do października nie będzie w hurtowniach, też szukałam, był wątek.
Podaje się do pysia, czyli ze strzykaweczki. Więc może Thiafeline też sproszkować i podać ze strzykawki w małej ilości wody? Ja ładuję w dziurkę w surowym mięsie.
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17830
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Wto lip 17, 2018 22:07 Re: PILNIE POSZUKUJĘ syropu Apelka

Moja Lusia też dość często zwraca po tabletkach. Nie od razu. Ale jeśli tabletka jest w ostatnim posiłku przed dłuższą przerwą, pierwszy posiłek po tej przerwie często kończy się haftem

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lip 18, 2018 19:25 Re: PILNIE POSZUKUJĘ syropu Apelka

MaryLux pisze:Moja Lusia też dość często zwraca po tabletkach. Nie od razu. Ale jeśli tabletka jest w ostatnim posiłku przed dłuższą przerwą, pierwszy posiłek po tej przerwie często kończy się haftem


No to może wymiotuje, bo po dłuższej przerwie jest bardziej głodna i więcej naraz zjada. Mój Katinek sporadycznie wymiotuje po Thiafeline, ale właśnie wtedy jak się za bardzo napcha jedzeniem. Więc staram się, żeby cały czas coś leżało w miseczce, żeby mógł jeść sobie częściej , a przez to mniej za jednym razem.
„ Istnieją dwa sposoby ucieczki od prozy życia: muzyka i koty. ” (Albert Schweitzer)

Norma0204

Avatar użytkownika
 
Posty: 1085
Od: Wto sie 18, 2015 16:55
Lokalizacja: Gliwice Zabrze

Post » Sob lip 21, 2018 22:34 Re: PILNIE POSZUKUJĘ syropu Apelka

Norma0204 pisze:
MaryLux pisze:Moja Lusia też dość często zwraca po tabletkach. Nie od razu. Ale jeśli tabletka jest w ostatnim posiłku przed dłuższą przerwą, pierwszy posiłek po tej przerwie często kończy się haftem


No to może wymiotuje, bo po dłuższej przerwie jest bardziej głodna i więcej naraz zjada. Mój Katinek sporadycznie wymiotuje po Thiafeline, ale właśnie wtedy jak się za bardzo napcha jedzeniem. Więc staram się, żeby cały czas coś leżało w miseczce, żeby mógł jeść sobie częściej , a przez to mniej za jednym razem.

U Lusi nie przejdzie - zje od razu wszystko, nawet 2 puszki. Odruch kota, który lata był bezdomny

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: włóczka, Wojtek i 192 gości