moje afrykanskie koty

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sie 12, 2018 15:20 Re: moje afrykanskie koty

eweli77 pisze:Tak Eweli ma czas trudny i bolesny, ale tu u moni_8777 można sobie oko nacieszyć i troszkę wyluzować...
Moniko (?) mieszkam ok 30 km od Krakowa w podobno bardzo malowniczym miejscu (dla turystów) obok Zamku w PiEskowej Skale (e napisałam E, bo nagminnie turyści mówią Piaskowa Skała, a ona ma nazwe od pewnego kundla a nie piasku)...nic miłego dla osoby takiej jak ja, czyli skały (na jednej mieszkam) nie lubie gór, skał itp itd, lubie za to płasko i wodę czego tu nie ma, dobrze że choć od paru dni są upały, tylko jeden jedyny dzień zrobiło się zimno i deszczowo jak akurat wyjechałam na śląsk nad wodę, nie dość że pozwolić sobie moge teraz na co najwyżej od rana do wieczora, to kur... zaczęło lać i wiać, oczywiście wbrew wszelkim prognozą pogody...
Więc jak nie zazdrościć moni? Nie da się

Ale serio, zdjęcia rewelacja, blog tak samo no a kociaste do zacałowania :1luvu:


przesylam zatem wirtualnego przytulasa, trzymaj sie :) Ja lubie gory, Krakow uwielbiam zaraz po Gdansku, ale mimo tego musze mieszkac gdzies blisko wody..
zycze slonca bez deszczu i pogody ducha :)
bardzo dziekuje :1luvu:

moni_8777

 
Posty: 22
Od: Nie lip 08, 2018 21:01

Post » Nie sie 12, 2018 15:54 Re: moje afrykanskie koty

enig pisze:Aż sobie wygooglałam Pieskową Skałę, Eweli toż ty mieszkasz prawie w muzeum! Jednak prawda, że tubylcy nie doceniają tego co mają, piękny zamek i piękna okolica szczególnie jesienne zdjęcia obłędne. Jak mieszkałam w Gdyni miesiącami nie chodziłam nad morze bo zimno wiatr i nie ma się czym zachwycać dopiero jak wyjechałam to patriotyzm lokalny wrócił. Pewnie z obywatelami Mauritiusa jest tak samo co tam hamak w morzu czy rajskie widoczki nuda.


ja pamietam to miejsce z wyjazdow w gory, rzeczywiscie wyjatkowe. Ja tez tak mialam w Gdyni jak byla brzydka jesien, deszcz i wiatr, ale zima Orlowo potrafi byc magiczne ;)
hahah dokladnie, niektorzy maja dosc plazy i slonca, ale mi to chyba nie grozi :ryk:

moni_8777

 
Posty: 22
Od: Nie lip 08, 2018 21:01

Post » Nie sie 12, 2018 23:00 Re: moje afrykanskie koty

Haha tak było zeszłej zimy, arktyczne klimaty pięknie ale ziiimno. W te mrozy właśnie znalazłam ową koteczkę z bródką i z odmrożonym nosem.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Nie sie 12, 2018 23:03 Re: moje afrykanskie koty

A w kwietniu zrobiło się parę dni cieplej i Bałtyk zamienił się w Morze Zółte
Obrazek
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Czw sie 16, 2018 11:18 Re: moje afrykanskie koty

pieknie! chociaz takiej zimy w Gdyni sama nie przezylam. Koteczka miala wielkie szczescie ze znalazla dom w taki mroz...
a te zolte pylki sama widzialam, bylam wtedy w Pl :) wszystko bylo zolte :P

moni_8777

 
Posty: 22
Od: Nie lip 08, 2018 21:01

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar, Google [Bot] i 76 gości