Kotka mało je/pije co jej jest?Totalne zakłaczenie.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro cze 27, 2018 19:15 Re: Kotka mało je/pije co jej jest?Totalne zakłaczenie.

Moim zdaniem możesz podawać jej laktulozę przez kilka dni. Przy zmianie diety mogą być problemy z kupalem, więc ja bym podawała profilaktycznie. Moja rzadko miewa zaparcia, ale w razie czego, bardzo pomaga masaż brzuszka. Biorę ją na kolana, sadzam tak, żeby pleckami opierała się o mnie, a brzuchol był na wierzchu (jakbyś sadzała dziecko) i delikatnie, okrężnymi ruchami, masuję przez kilka minut (no dobra, minutę, bo dłużej normalny kot nie wytrzyma takiego dyshonoru). Po masowanku kotek zazwyczaj leci do kuwety w ciągu paru minut, do pół godziny góra.

Necz

 
Posty: 929
Od: Nie wrz 03, 2006 11:06
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro cze 27, 2018 22:15 Re: Kotka mało je/pije co jej jest?Totalne zakłaczenie.

Dyshonor okazał się dla niej przyjemnością. Nawet tego o niej nie wiedziałam. Sądziłam, że moja kicia dumna jak paw nie pozwoli się dotknąć po brzuchu (bardzo nie lubi noszenia na rękach), a tu proszę zaczęła mruczeć i się wyciągać na kolanach. Masaż podziałał na nią piorunująco, dosłownie piorunująco. Nagle wstała i pobiegła do kuwety. Że ja na to nie wpadłam, żeby ją pomasować! Dziękuję za radę!

Gabrysian

 
Posty: 46
Od: Wto cze 19, 2018 16:18
Lokalizacja: Białystok

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 486 gości