Sucha karma dla alergika w kształcie kółek z dziurką

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon cze 18, 2018 21:47 Sucha karma dla alergika w kształcie kółek z dziurką

Moja Miki ma alergię na groch i soję, nie może też jeść kurczaka ze względu na karmienie kurcząt preparatami sojowymi. Obecnie jest na karmie OptimaNova
https://www.zwierzakowo.pl/opis-produktu/optimanova-cat-adult-salmon-and-rice.5291.html#/wariant-2kg
Je ją chętnie, ale jakiś czas temu próbowałam dać jej coś innego, właściwie tylko wariant łosoś-ziemniaki zamiast łosoś-ryż. Prawie to samo, ale kształt inny. Nie ukochane kółka z dziurką tylko zwykłe obłe, lekko trójkątne.
Spróbowałam Canagana, którego wcześniej jadła chętnie - to samo. Strajki głodowe, wrzaski, rozgryzanie i plucie. Wymieszaną karmę przebiera niezwykle precyzyjnie, wywalając z miski niechciane kształty.

Nie wiem czy to kwestia jej problemów z dziąsłami czy upodobań, ale boję się, że kiedyś będę jej musiała zmienić karmę, a ona zejdzie z głodu.

Czy znacie jakąś porządną karmę W KSZTAŁCIE KÓŁECZEK Z DZIURKĄ? :)

P.S. Royal Canin nie może być.

joanna z kotami

 
Posty: 1754
Od: Czw paź 20, 2005 22:36
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto cze 19, 2018 10:34 Re: Sucha karma dla alergika w kształcie kółek z dziurką

Royal Canin nie jest porządny :wink:
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)

Post » Wto cze 19, 2018 10:40 Re: Sucha karma dla alergika w kształcie kółek z dziurką

Pamiętam, że Nutra Nuggets wyglądała tak:
Obrazek

https://www.krakvet.pl/suche-karmy-dla- ... r%5Bto%5D=
fckptn
Obrazek

ana

 
Posty: 23733
Od: Śro lut 20, 2002 21:56

Post » Wto cze 19, 2018 21:11 Re: Sucha karma dla alergika w kształcie kółek z dziurką

Kształt wielce interesujący, tylko kurczak w składzie niestety ;)

joanna z kotami

 
Posty: 1754
Od: Czw paź 20, 2005 22:36
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw cze 21, 2018 9:43 Re: Sucha karma dla alergika w kształcie kółek z dziurką

a jakby kupić wołowinę np gulaszową, pokroić w drobną kostkę, i zrobić dziurki w kostkach - łatwa robota
można spróbować najpierw na gotowanej
może akurat zaskoczy
nie zawiera kurczaka, ani soi raczej tez chyba nie

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27101
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: MiltonGob, włóczka i 169 gości