Szczepionki 3w1

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob cze 16, 2018 11:34 Szczepionki 3w1

Cześć,
Piszę tutaj odnośnie szczepionek 3w1. Ostatnio brałam kota z hodowli i w umowie mam napisane, że został właśnie zaszczepiony potrójną szczepionką (Nobivac Tricat) i kolejne szczepienie powinien mieć niby dopiero za rok. W internecie nic na ten temat nie mogę znaleźć, zastanawia mnie tylko czy rzeczywiście mogę go zaszczepić dopiero w przyszłym roku, czy też normalnie tak jak się powinno.

vlskv

 
Posty: 1
Od: Sob cze 16, 2018 11:28

Post » Sob cze 16, 2018 12:03 Re: Szczepionki 3w1

To jest normalna szczepionka, nie żadna specyficzna ;) kot powinien być szczepiony zgodnie z planem szczepień, taki prawilny zakłada szczepienia mniej więcej w 8, 12 i 16tym tygodniu - jeśli odebralas kota po 16tym tygodniu, to faktycznie dopiero za rok albo i dwa lata kolejne szczepienia :)

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Sob cze 16, 2018 12:11 Re: Szczepionki 3w1

vlskv pisze:czy rzeczywiście mogę go zaszczepić dopiero w przyszłym roku, czy też normalnie tak jak się powinno.

To jest normalnie, tak jak się powinno. Kota szczepię ostatni raz właśnie po roku i potem sobie daję spokój. Kot niewychodzący, nie mający kontaktu z innymi , nie ma sensu szczepić więcej. Odrobaczać owszem, ale też bez przesady.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Doris2, Majestic-12 [Bot], skaz, wicherek i 231 gości