PILNY TRANSPORT dla staruszki Jaworzno-Kalisz Pomorski"

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie cze 17, 2018 20:52 Re: MOŻE KTOŚ SIĘ ZLITUJE - STARUSZECZKA POTRZEBUJE DOMU!

Szaleństwa nadają barw naszemu życiu!
Sxkods, że założycielka wątku zniknęła, mogłaby zmienić tytuł wątku...
Może ktoś by wtedy coś podpowiedział....
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Nie cze 17, 2018 20:52 Re: MOŻE KTOŚ SIĘ ZLITUJE - STARUSZECZKA POTRZEBUJE DOMU!

Jesli to cos pomoże, to przystanek i opieka w Kaliszu jest możliwa. Miałam sporo staruszków.... A jechały do mnie też z daleka, ale autem.
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Nie cze 17, 2018 20:55 Re: MOŻE KTOŚ SIĘ ZLITUJE - STARUSZECZKA POTRZEBUJE DOMU!

Dagmarka :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Nie cze 17, 2018 20:56 Re: MOŻE KTOŚ SIĘ ZLITUJE - STARUSZECZKA POTRZEBUJE DOMU!

Dobrze pogadać z wetem o takiej podróży. Jak to załatwić najmniej stresowo. Takim wetem, swoim, zaufanym.Z drugiej strony "daleki" dom to życie albo nie. W takiej sytuacji długa droga wydaje się być małym problemem. Brak wyboru to dla kota wyrok.
Mogę przenocować :wink: jakby co.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie cze 17, 2018 20:59 Re: MOŻE KTOŚ SIĘ ZLITUJE - STARUSZECZKA POTRZEBUJE DOMU!

Asiu :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Nie cze 17, 2018 21:02 Re: MOŻE KTOŚ SIĘ ZLITUJE - STARUSZECZKA POTRZEBUJE DOMU!

Przewoziłam ciężko chora kotkę robiąc jej po drodze kroplówki z Oświęcimia do Gdyni... z tym że samochodem
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Nie cze 17, 2018 21:10 Re: MOŻE KTOŚ SIĘ ZLITUJE - STARUSZECZKA POTRZEBUJE DOMU!

Ech !!!! :(
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Nie cze 17, 2018 21:43 Re: MOŻE KTOŚ SIĘ ZLITUJE - STARUSZECZKA POTRZEBUJE DOMU!

Babunia (czy ktoś pamięta jeszcze Babunię? Tę, która zainspirowała Caty do napisania książki?) przyjechała do Anki, do Gdańska z...nie pamiętam dokładnie skąd, ale na pewno były to południowo-wschodnie rejony kraju.
Na pewno nie ryzykowałabym wiezienia koreczki w upały. Ale gdyby się ochłodziło, gdyby po drodze udało się zorganizować choćby jednodniowy postój, to myślę że staruszka powinna przetrwać podróż bez większych problemów.

Wawe

 
Posty: 9317
Od: Pt wrz 24, 2004 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Nie cze 17, 2018 21:46 Re: MOŻE KTOŚ SIĘ ZLITUJE - STARUSZECZKA POTRZEBUJE DOMU!

Wawe pisze:Babunia (czy ktoś pamięta jeszcze Babunię? Tę, która zainspirowała Caty do napisania książki?) przyjechała do Anki, do Gdańska z...nie pamiętam dokładnie skąd, ale na pewno były to południowo-wschodnie rejony kraju.
Na pewno nie ryzykowałabym wiezienia koreczki w upały. Ale gdyby się ochłodziło, gdyby po drodze udało się zorganizować choćby jednodniowy postój, to myślę że staruszka powinna przetrwać podróż bez większych problemów.

Czy Babunia nie była persiczką? W samochodzie z klimą nie będzie problemów z powodu upałów
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Nie cze 17, 2018 21:52 Re: MOŻE KTOŚ SIĘ ZLITUJE - STARUSZECZKA POTRZEBUJE DOMU!

Nie, to była zwykła "dachówka". :)
Jeżeli w grę wchodzi samochód z klimatyzacją, to w ogóle nie powinno być problemu. :)
Pewnie, że będzie to dla kotki stres, ale w każdą stronę czeka ją wielka zmiana.

Wawe

 
Posty: 9317
Od: Pt wrz 24, 2004 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Nie cze 17, 2018 21:54 Re: MOŻE KTOŚ SIĘ ZLITUJE - STARUSZECZKA POTRZEBUJE DOMU!

woziłam dzikiego Jasia na rożnych trasach samochodem - dla mnie, z całą pewnością da się
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Nie cze 17, 2018 21:56 Re: MOŻE KTOŚ SIĘ ZLITUJE - STARUSZECZKA POTRZEBUJE DOMU!

kropkaXL pisze:Szaleństwa nadają barw naszemu życiu!
Sxkods, że założycielka wątku zniknęła, mogłaby zmienić tytuł wątku...
Może ktoś by wtedy coś podpowiedział....

Na jaki?
Bruna pisze:Wszystko by się udało, ale odległość porażająca. Ja jestem z zachodniopomorskiego, a kociczka spod Katowic. Jestem już po rozmowie z siostrą tego pana. Sytuacja życiowa rzeczywiście powoduje, że kotka musi mieć nowy dom. Kotka pomimo wieku jest w bardzo dobrej kondycji, ale transport na taką odległość napawa mnie lękiem. Oczywiście mam na uwadze tylko i wyłącznie kocinkę.

Kilka lat temu miałam przez tydzień w domu koteczkę, która jechała etapami ze Śląska do Gdańska.
I parę dni kocurka jadącego spod Wałbrzycha za Warszawę.
Teraz nie pomogę, bo mam nerkowego seniora, który prawdopodobnie przed końcem miesiąca będzie musiał przejść zabieg chirurgiczny :-(
Obrazek

felin

Avatar użytkownika
 
Posty: 26000
Od: Wto sty 06, 2009 0:04
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie cze 17, 2018 22:17 Re: MOŻE KTOŚ SIĘ ZLITUJE - STARUSZECZKA POTRZEBUJE DOMU!

Bruna skąd dokładnie jesteś?
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Pon cze 18, 2018 3:51 Re: MOŻE KTOŚ SIĘ ZLITUJE - STARUSZECZKA POTRZEBUJE DOMU!

felin pisze:
kropkaXL pisze:Szaleństwa nadają barw naszemu życiu!
Sxkods, że założycielka wątku zniknęła, mogłaby zmienić tytuł wątku...
Może ktoś by wtedy coś podpowiedział....

Na jaki?

Choćby na taki: pilny transport dla staruszki z Jaworzna do........./tu nazwa miasta zamieszksnia Bruny.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon cze 18, 2018 8:10 Re: MOŻE KTOŚ SIĘ ZLITUJE - STARUSZECZKA POTRZEBUJE DOMU!

up
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 216 gości