PILNY TRANSPORT dla staruszki Jaworzno-Kalisz Pomorski"

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto cze 19, 2018 20:39 Re: PILNY TRANSPORT dla staruszki Jaworzno-Kalisz Pomorski"

Trochę mi szkoda, że kotka do mnie nie trafi, ale chyba obecne rozwiązanie jest dobre. To opiekunka decyduje o losie kotki. Na pewno oszczędzi to jej stresu i trudów podróży. Myślę, że kontakt z opiekunką będę miała, więc co jakiś czas podpytam o kotusię, jak się miewa. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Bruna

Avatar użytkownika
 
Posty: 539
Od: Czw mar 09, 2017 19:10

Post » Wto cze 19, 2018 20:56 Re: PILNY TRANSPORT dla staruszki Jaworzno-Kalisz Pomorski"

Bruna pisze:Trochę mi szkoda, że kotka do mnie nie trafi, ale chyba obecne rozwiązanie jest dobre. To opiekunka decyduje o losie kotki. Na pewno oszczędzi to jej stresu i trudów podróży. Myślę, że kontakt z opiekunką będę miała, więc co jakiś czas podpytam o kotusię, jak się miewa. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

życie nie lubi próżni, ani się spostrzeżesz a na Twojej drodze los postawi inne futerko..
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto cze 19, 2018 21:02 Re: PILNY TRANSPORT dla staruszki Jaworzno-Kalisz Pomorski"

Bruna pisze:Trochę mi szkoda, że kotka do mnie nie trafi, ale chyba obecne rozwiązanie jest dobre. To opiekunka decyduje o losie kotki. Na pewno oszczędzi to jej stresu i trudów podróży. Myślę, że kontakt z opiekunką będę miała, więc co jakiś czas podpytam o kotusię, jak się miewa. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.


Podpytuj Bruna :D i nam zamelduj :ok:
Ogrom serdeczności dla Ciebie :201481
Gdy cię znalazłam, nie wiedziałam, co z tobą zrobić.
Dziś nie wiem, co zrobię bez ciebie...
Marcel 7.10.2007 - 26.07.2021

kwinta

Avatar użytkownika
 
Posty: 7320
Od: Śro maja 21, 2008 20:47
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Wto cze 19, 2018 21:02 Re: PILNY TRANSPORT dla staruszki Jaworzno-Kalisz Pomorski"

świetne wieści :) oby dalsza historia też była świetna :)

a jak coś, to ja znam staruszki w potrzebie, także ten no tego... Bruna..jak coś :ok:
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41978
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Wto cze 19, 2018 21:27 Re: PILNY TRANSPORT dla staruszki Jaworzno-Kalisz Pomorski"

Informacja dla mamaGiny: od dziś mam dwa maluszki. Jeden pan z pobliskiego osiedla przyniósł mi w kartonie jednego , a za godzinę drugiego. Trzeciego nie zdążył - zginął pod autem. Modlę się, żeby już nie przyniósł żadnego. Kociaki na szczęście same jedzą. Trochę je ogarnę i ogłoszę do wydania. Ale staruszki i tak mi szkoda i myślę o niej.

Obrazek
Obrazek
A oto bohaterowie dnia.

Bruna

Avatar użytkownika
 
Posty: 539
Od: Czw mar 09, 2017 19:10

Post » Wto cze 19, 2018 21:37 Re: PILNY TRANSPORT dla staruszki Jaworzno-Kalisz Pomorski"

Tiaaaa!
No i skąd ja to znam?
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto cze 19, 2018 21:46 Re: PILNY TRANSPORT dla staruszki Jaworzno-Kalisz Pomorski"

Niech się zdrowo chowają :)
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41978
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Wto cze 19, 2018 23:18 Re: PILNY TRANSPORT dla staruszki Jaworzno-Kalisz Pomorski"

Bruna, dzięki że chciałaś pomóc kociej staruszce. :king:
A maluszki są przepiękne. :1luvu: Sama nie wiem czy bardziej podoba mi się słodki, rudy miś, czy charakterny gacek z wielkimi oczyskami i jeszcze większymi uszami. :)
Niech się zdrowo chowają i szybko znajdą dobre domki. :ok:

Wawe

 
Posty: 9314
Od: Pt wrz 24, 2004 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Śro cze 20, 2018 4:33 Re: PILNY TRANSPORT dla staruszki Jaworzno-Kalisz Pomorski"

Tak było wczoraj dużo emocji, że zapomniałam podziękować Wam wszystkim za miłe słowa pod moim adresem. Wiem jednak, że wcale nie jestem takim aniołem. Względem zwierząt staram się jak mogę, ale w stosunku do ludzi, to bywa różnie. Z upływem czasu obserwując ludzki świat, coraz częściej zadaję sobie pytanie: czy aby jestem normalna? Czarno -czarni nie szukam na siłę staruszek, ta sytuacja była wyjątkowa. Jednakże jak będzie nagląca potrzeba i sytuacja podbramkowa, to będę się starała pomóc na pewno. Moja najstarsza kotka ma 11 lat i czuje się świetnie, w odróżnieniu do rocznej koteczki po wylewie, która jest kotkiem neurologicznym i wymaga specjalnego traktowania: nie słyszy, problemy z pobieraniem karmy itp. Mam też rocznego Murzynka, któremu rok temu dyplomowany weterynarz zaszył odbyt, a kotka uratował inny w ostatniej chwili i kilka innych egzemplarzy. Pomimo tego wszystkiego, o dziwo koty generalnie żyją w harmonii, nawet psy dopasowały się to tego wszystkiego. Zawsze znajdzie się więc u mnie jakieś miejsce awaryjne. Awaryjne ! Pozdrawiam wszystkich serdecznie. A co do maluchów, to mi bardziej podoba się ten tygrysek. To taki typ łobuziaka - cwaniaka. Rudiszek jakiś taki śpiący i rozmemłany, musze go poobserwować.

Bruna

Avatar użytkownika
 
Posty: 539
Od: Czw mar 09, 2017 19:10

Post » Śro cze 20, 2018 7:21 Re: PILNY TRANSPORT dla staruszki Jaworzno-Kalisz Pomorski"

staruszki niestety bardzo często tracą dom - spadkobiercy dom biorą, ale "wyposażenia" już nie
sama kiedyś byłam świadkiem jak syn odwiózł mamę do domu opieki a koty wylądowały na trawniku pod domem..
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro cze 20, 2018 7:38 Re: PILNY TRANSPORT dla staruszki Jaworzno-Kalisz Pomorski"

Miałam taki niechciany spadek na dt, znalazłam jej cudowny, kochający dom, kontakt mam cały czas, choć minęło kawał czasu.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Sob cze 23, 2018 19:39 Re: PILNY TRANSPORT dla staruszki Jaworzno-Kalisz Pomorski"

jesli ktos chcialby pomoc kropceXL to zapraszam na moj bazarek viewtopic.php?f=27&t=185611, prosze tez o rozsylanie tego linku gdzie sie da.
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Sob cze 23, 2018 23:47 Re: PILNY TRANSPORT dla staruszki Jaworzno-Kalisz Pomorski"

Cudownie, że staruszka ma domek w Jaworznie, cudownie, że Bruna miała miejsce i chęć do zaopiekowania się maluszkami

MaryLux

 
Posty: 159293
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości