KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lip 10, 2018 20:15 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Majencja rozumie mnie jak mało kto, jestem Jej bardzo, bardzo wdzięczna za ogromne wsparcie jakie mi dawała i daje nadal.
Jeśli chodzi o fundusz, to wypowiadać się na temat jego wykorzystania jedynie osoby, które na ten fundusz wpłaciły, nikt postronny.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto lip 10, 2018 20:19 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Szalony Kocie nie chodziło o posty dot. testów... zresztą nie ważne skoro nie istotnym dla piszących jest to jak ich treść odbiera Kropka... :? a patrząc na Jej wpis to chyba miałam i mam rację.... Nie ważne jest co my tylko co Ona... tak trudno zrozumieć????
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Wto lip 10, 2018 21:19 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Szalony Kot pisze:(...)
Ogólnie jestem za tym, żeby koty miały testy - to nie jest mały wydatek, ale w mojej ocenie też niezbędny, zarówno dla przyszłej ewentualnej diagnostyki, jak i bezpieczeństwa rezydentów.
(...)
Majencjo, w mojej ocenie posty o testach były neutralne, z troską o koty. Twoje posty są zwyczajnie niemiłe i naskakujące, nie widzę tu gównoburzy, a rzeczową dyskusję, mającej na celu dobro kotów, czyli to, co na miau najważniejsze. Nikt nie ocenia Kropki, nie znamy jej sytuacji finansowej ani przejść jej kotów. Proszę, zbastuj też trochę, bo wbrew pozorom wydaje mi się, że to raczej Ty nakręcasz negatywne emocje, a te nie są nikomu potrzebne ;)


Idealnie w punkt! :ok:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto lip 10, 2018 21:42 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Maciuś jest fiv/felv ujemny.
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Wto lip 10, 2018 22:21 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Cieszę się bardzo Aguś!!!
Tabo byłabym wdzięczna, gdybyś zajęła się swoimi wątkami- dziękuję.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Śro lip 11, 2018 8:02 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

KropkoXL,będę reagować ZAWSZE ,gdy chodzi o DOBRO kotów. Nawet,jeśli moje posty są dla Ciebie niewygodne.

Spokojnego dnia.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro lip 11, 2018 8:46 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Nie życzé sibie Twojej obecności tutaj.
Są setki wątków tam się wypowiadaj, a decyzję co do kotów pozostaw osobom, które się moimi kotami zajmują.
I dość tego!
Dość racji moich i najmojszych, jeśli dt będą potrzebowały porad, to o nie poproszą, jedna z osób już mi powiedziała, że na wątku już pisać nie będzie, będzie kontaktowała się ze mną telefonicznie, bo też ma dość.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Śro lip 11, 2018 10:20 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Brawo Kropko!! :mrgreen: Usilowałam wielokrotnie taktownie wyjaśnić żeby skończyć nie potrzebne dyskusje aby oszczedzic Ci przykrosci i wpitalania DS i DT między wódkę a zakaskę. Cel tego wątku jest inny, nie pomogło.. :?
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Śro lip 11, 2018 11:07 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Majeczko nie mam złudzeń, że mój wpis odniesie jakiś skutek, sama widzisz- można mówić, tłumaczyć, ale zawsze ktoś ma coś do powiedzenia.

Bardzo proszę jeszcze raz:
dobre rady mile widziane wtedy, gdy ktoś o te rady poprosi.
Maryla, Slava bardzo dziękuję za wpłaty dla Julki i Belli :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Śro lip 11, 2018 11:18 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Kasiu :ok: :ok: cały czas. :ok: :ok:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro lip 11, 2018 11:32 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Dziękuję Aniu, dziękuję!!!!!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Śro lip 11, 2018 11:49 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

kropkaXL pisze:Majeczko nie mam złudzeń, że mój wpis odniesie jakiś skutek, sama widzisz- można mówić, tłumaczyć, ale zawsze ktoś ma coś do powiedzenia.

Bardzo proszę jeszcze raz:
dobre rady mile widziane wtedy, gdy ktoś o te rady poprosi.
Maryla, Slava bardzo dziękuję za wpłaty dla Julki i Belli :1luvu: :1luvu:

A ja mam teraz nadzieję że tak będzie i wątek będzie żył życzliwością , pomocą i wsparciem w sytuacji jak ktokolwiek się o nie zwróci. :1luvu:
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Śro lip 11, 2018 12:02 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

:ok:
Byłabym wdzięczna bardzo!ja naprawdę mam teraz mieć spokój, nie potrzebne mi są kwasy na wątku, opiekunowie kotów też są zniesmaczeni.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Śro lip 11, 2018 13:31 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

tabo10 pisze:KropkoXL,będę reagować ZAWSZE ,gdy chodzi o DOBRO kotów. Nawet,jeśli moje posty są dla Ciebie niewygodne.

Spokojnego dnia.


kropkaXL pisze:Nie życzé sibie Twojej obecności tutaj.
Są setki wątków tam się wypowiadaj, a decyzję co do kotów pozostaw osobom, które się moimi kotami zajmują.
I dość tego!
Dość racji moich i najmojszych, jeśli dt będą potrzebowały porad, to o nie poproszą, jedna z osób już mi powiedziała, że na wątku już pisać nie będzie, będzie kontaktowała się ze mną telefonicznie, bo też ma dość.


Czytam ten wątek niemalże od samego początku, nieraz gryząc się w język aby nie urazić autorki wątku w tak trudnej sytuacji, ale dzisiaj nie wytrzymałam!
Kropko, gdy potrzebowałaś pomocy to przymykałaś oko na wpisy o negatywnym wydźwięku (poza jednym wyjątkiem, gdzie bardzo uraziłaś pewną osobę do tego stopnia że chciała odejść z forum, MaryLux też skutecznie zniechęciłaś do swojej osoby).
Teraz gdy koty są zaopiekowane to można pokrzyczeć, prawda?

Nie masz najmniejszego prawa wyganiać kogokolwiek z tego wątku, czy tobie się to podoba czy nie, jest to forum PUBLICZNE, i każdy ma się tutaj prawo wypowiadać, o ile nie jest łamany regulamin czy netykieta. Posty tabo10 nie złamały żadnego z tych punktów, po prostu nie były tobie na rękę, tj. wpisy o testach (bardzo mądre zresztą).
Załóź sobie wątek na zamkniętym podforum, nieprzychylnych komentarzy tam wtedy nie uświadczysz.
I trochę pokory dziewczyno, bo gdyby nie pomoc dobrych dusz z tego forum (w tym i tabo10), nie miałabyś co zrobić z kotami. A ponoć jesteś bardzo ciężko chora?
Tobie wolno krzyczeć i obrażać ludzi, ty natomiast jesteś świętą krową. Nie można zwrócić tobie uwagi, podzielić się doświadczeniem (tabo10 ma je bardzo spore), bo zaraz się obrażasz i tupiesz nóżką.
Moralność Kalego ot co.

tabo10 ściskam Cię bardzo serdecznie.
"Kot jest domowy na tyle, na ile mu to odpowiada."

biały_jeleń

 
Posty: 16
Od: Pt wrz 21, 2012 17:08

Post » Śro lip 11, 2018 14:05 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

I zaczyna sié kołomyja od nowa...
Tak "ponoć jestem bardzo chora"
Za swoje słowa bioré pełną odpowiedzialność.
Do reszty słów sié nie odniosé bo mijasz sié z prawdá.
Dla mnie koniec tematu.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 162 gości