KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lip 17, 2018 13:57 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Kasiu kochana :1luvu:
Całą rodziną trzymamy kciuki za Twoje zdrowie i zdrowie Twoich Kociaków :ok:
Przykro się robi jak ZUS chętnie pobiera składki,a ociąga się z wypłatą należnego zasiłku
Jeśli chodzi o orzeczników to co jakiś czas przechodzę z nimi istne piekło,ostatnim razem skończyło się w sądzie pracy.
Celowo piszę orzecznik,bo tych ludzi nie można nazwać lekarzami,to taki odrzut medycyny.
Mianując się lekarzami obrażają prawdziwych Lekarzy którzy niosą ludziom pomoc.
Grzybów Kasieńko to Ty jeszcze tyle nazbierasz że Ci się będą śnić po nocach :)
Ściskam Cię bardzo mocno

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy


Post » Wto lip 17, 2018 15:20 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Starczyło, bo Theodora opłacila leczenie.
Dziewczyny też wysłały pieniądze na lipiec, pisałam, a nie sprawdzé teraz, bo telefon robi co chce

Kociamko z orzecznikami nie miałam jeszcze nic wspólnego, ale pewnie wszystko przede mną....
.
A na grzyby chétnie pójdę, obym tylko wyzdrowiała.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto lip 17, 2018 18:35 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

kropkaXL pisze:Starczyło, bo Theodora opłacila leczenie.
Dziewczyny też wysłały pieniądze na lipiec, pisałam, a nie sprawdzé teraz, bo telefon robi co chce

Kociamko z orzecznikami nie miałam jeszcze nic wspólnego, ale pewnie wszystko przede mną....
.
A na grzyby chétnie pójdę, obym tylko wyzdrowiała.



wyzdrowiejesz :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lip 17, 2018 18:53 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Dziękuję Mira!
Na pewno będę robiła wsxystko, by wyzdrowieć.
Mam tyle życzliwych osób wokół siebie, tyle dobrych myśli , takie wsparcie to coś niesamowitego!!!!!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto lip 17, 2018 19:49 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Nieustające :ok: :ok: Kasiu.Dasz radę ,musisz :) Tyle Osób Ci kibicuje,a co najważniejsze ,Twoje Koty czekają na powrót do domu,do Ciebie :1luvu: :1luvu:
Obrazek

MAU

 
Posty: 2621
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Wto lip 17, 2018 20:25 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Basiu ja naprawdę będę się starać- nie tylko dla siebie, ale i dla Was, za to co dla mnie robicie, co robicie dla moich kotków!!!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto lip 17, 2018 21:02 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Bez przerwy :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto lip 17, 2018 22:28 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Dziękuję Marysiu!!!!!!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Śro lip 18, 2018 8:12 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Wyniki Brojka OK, nie ma jeszcze wyników posiewu moczu, ale sądząc po wynikach, nic sié złego nie dzieje.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Śro lip 18, 2018 19:23 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

kropkaXL pisze:Na pewno będę robiła wsxystko, by wyzdrowieć.

:ok: :ok: :ok: :ok: no i takie nastawienie mi sie podoba :)

Zawsze wiedzialam, ze jestes silna babeczka, ze masz charakter :1luvu:
Teraz tym bardziej to widze :ok:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro lip 18, 2018 20:21 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Ola, nie mam wyboru, albo walka, albo bierne czekanie z końcem wiadomo jakim.
Trzeba próbować, zawsze!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Czw lip 19, 2018 7:56 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

I za to mocne :ok: :ok: :ok:
Obrazek

muza_51

 
Posty: 2261
Od: Pon paź 04, 2010 10:04
Lokalizacja: Jarosław

Post » Czw lip 19, 2018 14:21 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

kropkaXL pisze:Ola, nie mam wyboru, albo walka, albo bierne czekanie z końcem wiadomo jakim.
Trzeba próbować, zawsze!


dokladnie tak :) :ok:

Ludzie nie z takich opresji wychodza :)
W zeszlym roku w okolicach wrzesnia/pazdziernika szykowalismy sie juz prawie na pogrzeb babci. (jak dobrze pamietam, bo juz rachube trace- w tym roku babunia kochana skonczy 92 lata).
Wiesz, ona wiele przeszla w zyciu, bajpasy miala przeszczepiane w wieku 72 lat, cukrzyca, miazdzyca, problemy z krazeniem, chodzeniem, amputacja nog grozila i grozi nadal... Problemy z cisnieniem... Niedowidzi prawie wcale, duze problemy ze sluchem, a w zeszlym roku jeszcze dopadla ja kamica zolciowa z takimi samymi powiklaniami jak u mnie. Totalne dejavu, w 100% to samo co u mnie...
Ja wtedy, gdy chorowalam, mialam 17 lat, niby mloda i silna, zdrowa poza tym, a wszystko tak szybko sie potoczylo, tak gwaltownie, ze mozna powiedziec, ze to cud, ze przezylam. Tak wiec majac swiadomosc wieku i chorob babci spodziewalismy sie, ze nie da rady. (choc serce nie chcialo, by stalo sie najgorsze, to rozsadek podpowiadal, by byc na to przygotowanym). Ona w szpitalu byla juz prawie w agonii, podpieta do aparatur, serce slablo coraz bardziej... (w zeszlym roku jeszcze zawal miala, chyba trzeci w swoim zyciu, ale nie pamietam dokladnie).
Ale -jesli ktos wierzacy jest -mozna powiedziec, ze znow zdarzyl sie cud, bo babcia z tego wyszla 8O 8O :1luvu:

Dlatego wlasnie tym bardziej wierze, ze i Ty pokonasz chorobe, ze uda Ci sie te nierowna walke wygrac :1luvu:
Bo skoro moja babcia dala rade, osoba w takim wieku i z cala litania chorob... To Ty tym bardziej dasz rade! :ok: :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Pt lip 20, 2018 6:45 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Dzięki cudownymi Człowiekowi mam nowy telefon i już nie muszę się zamartwiać, że stracę kontakt ze światem.
Znów mogę kontaktować się za pomocą sms-ów, znów mogę bez problemu odbierać rozmowy, znów mogę odbierać maile ,klawiatura nie świruje.
Dobra Wróżko ogromne dzięki!!! <3 <3 <3 <3 <3 :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 226 gości