KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto cze 19, 2018 17:04 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Szczerze mówiác nigdy nie brałam leków tego typu, kiedyß pomagały leki ziołowe, ale teraz nie pomagają, dostałam receptę od lekarza, nic innego nie mam.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto cze 19, 2018 17:11 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Nie masz za co dziękować. Ja prawdziwie jestem zaskoczona i wiekiem i tym lataniem po wątkach i akcjami ze zwrotnym tempem :mrgreen: . Tak sobie przeleciałam ale tytuły zmieniające się jak w kalejdoskopie mówiły same za siebie.
I wstyd mi. Nigdy w życiu bym nie napisała ,że może bym pomogła ale nie pomogę bo... I nie jest ważne czy drugą stronę lubię. Moje słowo droższe od piniędzy winno być mottem kociarza z miau. Nikt nikogo nie każe lubić.
Kasiu, proponuję zakończenie . Zero wpisów, zero reakcji. Nic nie jest warte nerwów. Zdrowie jest ważniejsze. Choć wiem, jak paluszki swędzą :twisted:
Nie można nakręcać się. Nie można. Co miało być powiedziane zostało powiedziane. Koniec!

Co do leków. Muszę pogrzebać. Może znajdę jeszcze ulotkę "mojego" leku. Mnie lekarz przepisał najpierw Hydro ale ja źle się czułam po niej. Do tego ogłupiała byłam. Potem zamienił na jakieś cudo, po którym spałam mimo bólu.I nie byłam mułem za dnia.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto cze 19, 2018 17:18 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Ja sama bym do tego przecież nie wracała....

Koniec tematu, do czasu następnego "desantu"

Asiu nic innego nie mam i w zasadzie , jak się nic nie dzieje, to pomaga, czasem nawet 7 godzin śpię. 8)
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto cze 19, 2018 17:20 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

kropkaXL pisze:Do morelowa:
Do wątku na Naszych Kotach nie wkleiłam ANI JEDNEGO LINKA!!!!!
I jeszcze jedno- wszystko piszę u siebie na wątku, nie na cudzych!


Daj spokój , kłania się co niektórym czytanie ze zrozumieniem wtedy pojęły by ,że nie ma konfliktu ewakkrem -Ty tylko niestosowne komentarze innej forumowiczki publicznie piszącej, że żałuje iż obiecała pomoc. Nota bene po moim komentarzu ewakkrem napisała słowo przepraszam i uznałam sprawę za załatwioną i skończoną, no ale znalazły się obrończynie... nie wiadomo czego. Można by pisać co myślimy na tamtym wątku ale nie warto ale po co ? Trzeba by się zniżać się do poziomu poniżej dekla od kanalizacji... Nie wchodzi się w dyskusje z idiotą ponieważ sprowadzi cie do swojego poziomu a potem wygra własnym doświadczeniem :mrgreen: Nie warto...
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Wto cze 19, 2018 17:21 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

[quote="ASK@"]Nie masz za co dziękować. Ja prawdziwie jestem zaskoczona i wiekiem i tym lataniem po wątkach i akcjami ze zwrotnym tempem :mrgreen: . Tak sobie przeleciałam ale tytuły zmieniające się jak w kalejdoskopie mówiły same za siebie.
I wstyd mi. Nigdy w życiu bym nie napisała ,że może bym pomogła ale nie pomogę bo... I nie jest ważne czy drugą stronę lubię. Moje słowo droższe od piniędzy winno być mottem kociarza z miau. Nikt nikogo nie każe lubić.
Kasiu, proponuję zakończenie . Zero wpisów, zero reakcji. Nic nie jest warte nerwów. Zdrowie jest ważniejsze. Choć wiem, jak paluszki swędzą :twisted:
Nie można nakręcać się. Nie można. Co miało być powiedziane zostało powiedziane. Koniec!


DOKŁADNIE !
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Wto cze 19, 2018 17:23 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

No więc nie odpowiadam, zero reakcji... :lol:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto cze 19, 2018 17:28 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

kropkaXL pisze:No więc nie odpowiadam, zero reakcji... :lol:

I nie zaglądaj tam.
Do wszystkich mam prośbę, proszę nie wysyłać pw do Kasi z "informacjami". Zawsze zaboli. A nie warta jest tego żadna wiadomość.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto cze 19, 2018 17:43 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

ASK@ pisze:
kropkaXL pisze:No więc nie odpowiadam, zero reakcji... :lol:

I nie zaglądaj tam.
Do wszystkich mam prośbę, proszę nie wysyłać pw do Kasi z "informacjami". Zawsze zaboli. A nie warta jest tego żadna wiadomość.

DOKŁADNIE! Też tak myślę od rana. A teraz przeżywam porażkę Polaków.... tak fatalnie to nie pamiętam kkiedy ostatni raz grali... :placz:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto cze 19, 2018 17:47 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Kasiu, znamy się od lat i Ty zawsze jedna z pierwszych wkraczałaś z pomocą moim potrzebującym viewtopic.php?f=1&t=99457
za co jestem Ci bardzo wdzięczna, że razem z Innymi daliśmy radę pomóc.
Nie mogę niestety teraz się Tobie odwdzięczyć pomocą :( :oops: ale jestem całym sercem i pozytywnymi myślami z Tobą. :1luvu:
Kciuki ogromne Kasiu i myśl pozytywnie. Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto cze 19, 2018 17:48 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Marzenko, jak tylko piłkarze brylują w reklamach to zaprzestają brylowania na murawie. Tragedia. Samobója sobie strzelić 8O
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto cze 19, 2018 17:49 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

ASK@ pisze:
kropkaXL pisze:No więc nie odpowiadam, zero reakcji... :lol:

I nie zaglądaj tam.
Do wszystkich mam prośbę, proszę nie wysyłać pw do Kasi z "informacjami". Zawsze zaboli. A nie warta jest tego żadna wiadomość.


Wychodzimy z takiego założenia :mrgreen: : Człowiek rodzi się bo musi a żyje po to żeby wypoczywać..całe życie sprowadza się do produkcji moczu :mrgreen: :ryk: a wszystko oprócz moczu to :mrgreen: goooowno
Teraz trochę Ci ten wypoczynek przerwano ale reszta się zgadza :ryk: :ryk:
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Wto cze 19, 2018 17:51 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

ASK@ pisze:Marzenko, jak tylko piłkarze brylują w reklamach to zaprzestają brylowania na murawie. Tragedia. Samobója sobie strzelić 8O

No nie do końca. Bo brylują i w reklamach i na murawie. Tu dzisiaj nie wiem co się stało... Ten samobój to takie muśnięcie no ale była polska noga.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto cze 19, 2018 17:52 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Marzenia11 nie tylko Ty to przezywasz.. mnie kompletnie pilka nie kreci, ale zaszokowana jestem, ze moja mama to oglada, bo ona niecierpi pilki noznej, nienawidzi prawie, a dzis oglada meczz latwosci i wscieka sie na bramkarza, ze wybiegl na srodek boiska, przez co z latwoscia nam znowu dokopali golem przeciwnicy... :D
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Wto cze 19, 2018 17:52 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Aniu witam serdecznie!
Pamiętasz? Najpierw zwracałam się do Ciebie "Kasiu", bo miałaś nick chyba kasia1.
Ja dobrze wiem jak wiele robisz dla kotów, ile ich madz pod opieką i z jakimi chorobami musisz się zmagać.
Czytam, nie piszę, bo ani doradzić nic nie umiem, ani pomóc już od ponad 3 lst nie jestem w stanie...
Jest mi bardzo miło, że wpadłaś do mnie z wizytą!!!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto cze 19, 2018 17:53 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

ASK@ pisze:Marzenko, jak tylko piłkarze brylują w reklamach to zaprzestają brylowania na murawie. Tragedia. Samobója sobie strzelić 8O


Myślałam, że zejdę na zawał ... :evil:
Jestem zawiedziona całą ich grą .... :(
Gdy cię znalazłam, nie wiedziałam, co z tobą zrobić.
Dziś nie wiem, co zrobię bez ciebie...
Marcel 7.10.2007 - 26.07.2021

kwinta

Avatar użytkownika
 
Posty: 7320
Od: Śro maja 21, 2008 20:47
Lokalizacja: Wielkopolska

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: elmas, isiaja, Majestic-12 [Bot] i 280 gości