KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lip 05, 2018 19:04 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

majencja, ale takie choroby to raczej -przynajmniej kiedys- dotykaly czesciej osoby starsze, nie nastolatkow. No ale jak sama widzisz -teoria swoje a zycie swoje :)

Kasiu, nie ma za co dziekowac, ciesze sie, ze paczuszka przypadla do gustu :)
Tym miodzikiem, tym w sloiczku mozesz smarowac np spierzchniete usta, nos obtarty po katarze... to bardzo fajny produkt, ktory moga uzywac nawet male dzieci, doslownie na wszystko :) Ja sie osobiscie bez niego nigdzie nie ruszam :)

A co do Twojego leczenia...
skoro lekarze twierdza, ze radioterapia lub chemioterapia jest konieczna to widocznie tak jest. Widac, ze gadzina uparta jest, to go trzeba ostro potraktowac. Nie da sie przewidziec jak czlowiek zareaguje na takie leczenie i jak na to zareaguje gad, bo kazdy organizm jest inny, na to nie ma regul. Ale to jedna z metod walki z paskuda, a walczyc trzeba!
Pamietaj, ze bez wzgledu na wszystko jestesmy z Toba, cale miau trzyma kciuki i wierzy w Ciebie :) Jestesmy z Toba i bedziemy cokolwiek by sie nie wydarzylo :)
Masz wielka wole zycia, potrafisz byc uparta, jestes silna osoba, walczysz jak potrafisz najlepiej - to jest piekne! <3 Zobaczysz, wspomnisz jeszcze moje slowa, jak dasz gadzinie do wiwatu :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Czw lip 05, 2018 19:49 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Olu ja wiem,że to konieczne, ale forma i ton wypowiedzi, sprawiły, że zapadłam się w sobie!!
Ktoś już postawił mnie do pionu, będzie co ma być, zawalczę!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Czw lip 05, 2018 20:50 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Będzie dobrze, bo inaczej być nie może i już :1luvu: :ok:
...

CoToMa

Avatar użytkownika
 
Posty: 34546
Od: Pon sie 21, 2006 14:34

Post » Czw lip 05, 2018 21:03 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

:ok:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Czw lip 05, 2018 21:09 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

[quote="Kociara82"]majencja, ale takie choroby to raczej -przynajmniej kiedys- dotykaly czesciej osoby starsze, nie nastolatkow. No ale jak sama widzisz -teoria swoje a zycie swoje :)

Nie były diagnozowane co nie znaczy że nie były a to różnica :mrgreen:
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Czw lip 05, 2018 21:16 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Przelałam dla Julki 200 pln z Funduszu Awaryjnego. Raz, że wiem, że największe koszta są na początku, jak się próbuje trafić z karmą, kupuje smaczki itd.
Dwa, że w niedzielę rano jak mówiłam wyjeżdżam i wolę przelać nawet i za dużo na teren, ale bez stresu, że za tydzień czy dwa zabraknie, a mnie nie będzie przy kompie ;)

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Pt lip 06, 2018 8:16 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Kasiu :ok: za wytrwałość.
U nas ok, tylko "Brojczysław" coś se upierdzielił i oszczywa wsio w domu, wczoraj przy mnie olał garnek z zupą :twisted: dał ostatnio troche popalić dziewczynom i one go teraz opieprzają, chyba to jest powodem, bo nie sika normalnie tylko na stojąco, podnosi ogon i siuu za siebie, jakby teren chciał zaznaczyć. Za to z maluszkami najlepszy kumpel, cały dzień razem a to się bawią a to je myje :1luvu:

Ps, mam nadzieje, że te dodatkowe musiki posmakują, nie znałam ich wcześniej, ale Wilber kupiła dla Brojka i wszystkie się na nie rzuciły więc powinny być smakowite.
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Pt lip 06, 2018 8:33 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Nie wiem co się z Brojkiem dzieje, u mnie NIGDY niczego nie obsikał, nawet przed kastracją :(

Musiki smakują bardzo- dziękuję!!!
Edytko proszę o ten transporter, bo będzie niedługo potrzebny....
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pt lip 06, 2018 9:43 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Ewelina, dałabyś radę złapać mocz Brojkowi? U mnie Piksel obsikał wszystko, myślałam, że już znaczy przed kastracją. Miał zapalenie pęcherza.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55004
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt lip 06, 2018 11:28 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Transporter wysłany.

Nie pomyślałam o zapaleniu, złapie mocz bez problemu bo on to robi bezobciachowo przy mnie :mrgreen: dziś akurat jeszcze nie obsikał niczego, ale widzę że on jakby chciał żeby dziewczyny widziały że obsikuje, bo robi to tylko przy nich, tak śmiesznie potrząsa ogonem i siuu za siebie, właśnie tylko jak któraś akurat na niego patrzy, tylko one za przeproszeniem na to "leją" więc nie specjalnie popis działa :mrgreen:
W każdym razie mocz złapię bo lepiej sprawdzić.

Kasiu, ja myślę że zmiany w jego życiu, wzystko nowe, nieznane wyzwala zachowania jakich nie znasz, bo u ciebie miał życie spokojne, znane od maleńkiego, a tu taka nagła zmiana, jeszcze został "rzucony" w rodzine z facetem, psem, dziećmi...nie ma co się dziwić dla niego pewnie był to szok.
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Pt lip 06, 2018 11:43 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Kasiu zaciskam mocno kciuki,jesteś waleczną Dziewczyną
Całym sercem jestem z Tobą i mocno całuję

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Pt lip 06, 2018 11:58 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Ewelinko, on próbuje dominować, dziewczyny mu nagadały, to chociaż tak manifestuje swoją niepodległość.
Patrz, dopiero teraz zaczął obsikiwać, a do tej pory nie robił tego, chyba po prostu poczuł się już u siebie i stara się rządzić, kurczę no niefajnie :(
Kociama pisze:Kasiu zaciskam mocno kciuki,jesteś waleczną Dziewczyną
Całym sercem jestem z Tobą i mocno całuję

Dziękuję Iwonko!!! I ja za Twoje zdrówko zaciskam kciuki moja Ty waleczna góraleczko!!!!!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pt lip 06, 2018 12:38 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

[quote="kropkaXL"]Ewelinko, on próbuje dominować, dziewczyny mu nagadały, to chociaż tak manifestuje swoją niepodległość.
Patrz, dopiero teraz zaczął obsikiwać, a do tej pory nie robił tego, chyba po prostu poczuł się już u siebie i stara się rządzić, kurczę no niefajnie :(


też tak mi sie wydaje
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt lip 06, 2018 13:10 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Lepiej sprawdzić. Regata wzięła dwie kotki od Anny61, jedna obsiusiała wszystko, a była wcześniej w pełni kuwetkowa. Też podejrzewano sprawy behawioralne, okazało się jednak, że kotka ma zapalenie pęcherza. To tylko przykład, ale trzeba wykluczyć problem zdrowotny przede wszystkim. Nie wiem, kiedy Brojek miał robione badania.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55004
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt lip 06, 2018 15:57 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

kropkaXL pisze:Olu ja wiem,że to konieczne, ale forma i ton wypowiedzi, sprawiły, że zapadłam się w sobie!!
Ktoś już postawił mnie do pionu, będzie co ma być, zawalczę!


przepraszam, mam nadzieje, ze to nie moje slowa Cie urazily, nie mialam takiego zamiaru :( Bardzo Cie lubie i og.romnie szanuje za to, jakim czlowiekiem jestes, za ogrom pomocy, ktora dalas wielu zwierzakom.
Jestes bardzo wartosciowa osoba, dlatego wierze, ze to wygrasz! Kto jak kto, ale Ty... Dobro musi zwyciezyc! :ok:
Jestem myslami z Toba nawet jesli masz chwile zwatpienia.

walcz tak jak do tej pory :)
bedzie dobrze, musi byc. Jestem caly czas myslami z Toba :ok:
cale miau jest z Toba myslami :)
Najwazniejsze, ze to nie jest zlosliwe, ze nie ma przerzutow :) Dzieki temu w tej walce to kolejny punkt przewazajacy na Twoja korzysc :ok:


jeden za wszystkich - wszyscy za kropke! <3
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 377 gości