KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon wrz 03, 2018 8:20 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

Szkoda, że akurat przeprowadziłam się na drugi koniec Polski.... ech, gdyby tak się wszystko dało przewidzieć. A sił nabierzesz, to normalne, że jeszcze jesteś słaba. Grunt, że idzie ku lepszemu.

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Pon wrz 03, 2018 13:35 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

A gdzie Cię niesie tak daleko????
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon wrz 03, 2018 13:42 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

kropkaXL pisze:Nie Sylwio, to DT, Bella wraca do domu, gdy tylko bėdę w stanie dojechač do Łodzi .I w żaden sposób za maleństwo uznać się jej nie da, jsk na kotkę to jest raczej duża.
W domu nie było z niă żadnych problemów poza otyłością.

tak mi się nasunęło z tym DS ,bo tak przyjemnie czytać,jak z opiekunką złapały jedną linię :oops:
dla mnie to i tak będzie kochane maleństwo :mrgreen: nawet jakby miała metr w obwodzie :mrgreen:
koniecznie Kasiu daj cynk kiedy będziesz miała być w Łodzi oki ? i oczywiście jak będziesz miała ochotę się ze mną zobaczyć,bo to raczej najważniejsze

:ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Pon wrz 03, 2018 14:10 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

Sylwusia, ja to tylko wpadł i wypadł :(
Przecież jadė cudzym ssmochodem, a to kaaawał dtogi w obie strony :(
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon wrz 03, 2018 14:14 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

Zobaczymy,a nuż się uda :ok: :ok: :ok:
Mi wystarczy godzinę przed jakieś info,że prognozujesz o tej czy o tej godzinie być tu czy tu,dobre i chociaż 5 minut,tak mi się wydaje przynajmniej :oops:
Chyba,ze będę po nocnej zmianie,to wtedy lipa,bo wtedy też wyciszam telefon,żeby mi jakieś reklamy,ankiety, czy nie wiadomo co nie dzwoniło
Bo gdybyś miała jechać do Łodzi,to w jakie okolice tak pi razy drzwi ?
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Pon wrz 03, 2018 15:06 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

Do Kasi casicy, bo ona Adusi nie złapie i nie włoży do transportera.
Więc czasu nie będxie.
Godziny też nie jestem w stanie podać, bo jak przewidzisz korki, natłok "blondynek" i "karków" na trasie?
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon wrz 03, 2018 19:55 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

Spoko,nie naciskam,nie narzucam się.Nie ma problemu :ok: :ok: :ok: :ok:
Teraz najważniejsze Twoje zdrówko i za nie kciuki trzymamy :ok: :ok: :ok:
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Pon wrz 03, 2018 20:51 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

Nie chodzi o narzucanie, ja naprawdę nie jsdę tam towarzysko, a szkoda :(
Pewnych rzeczy przeskoczyć siė nie da :(
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto wrz 04, 2018 6:14 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

kropkaXL pisze:A gdzie Cię niesie tak daleko????

Kochana, ja już w styczniu się przeprowadziłam, do Cieplic...

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Wto wrz 04, 2018 8:44 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

To ok. Jeleniej Góry?
Matko, jak ja kocham Karkonosze!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Śro wrz 05, 2018 6:45 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

Tak, Jelenia Góra :) Jak wydobrzejesz to może wiosną wybierzesz się do mnie, mieszkam w samym centrum uzdrowiska, więc będzie na zdrowie :)

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Śro wrz 05, 2018 7:37 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

Za daleko Dorotka, ode mnie djechać gdziekolwiek to masakra, po kilka przesiadek :(
Ale dziękuję za zaproszenie :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Czw wrz 06, 2018 8:52 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

Bella cudnie zaadoptowała się u Pani tymczasowej opiekunki.
Śpi w łóżku, za Panią chodzi jak psiak.
Zamartwiam się o Julkę :(
Gdyby choć jedna osoba się odezwała, a tu nic, cisza...
Wiem, że to cud znaleźć dom dla jedynaczki, ale nie może wiecznie tkeić na utrzymaniu forumowiczów na dt :( .
Jeszcze nie tracę nadziei, jeszcze wierzę, że się uda.
Irena ma dosłać inne zdjęcia, bo te, które są na stronie nie są "ogłoszeniowe"
Osoba, która chce porobić ogłoszenia, robi też piękne zdjęcia, chciała pojechać do Ireny, ale Irena nie eidxi tskiej potrzeby ,powiedziała, że prześle.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pt wrz 07, 2018 7:21 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

Kasiu, jesteś u mamy, tak? jak przywitał Cię Ptyś i Pimpuś? :)

Betaka

 
Posty: 3803
Od: Nie lut 28, 2010 12:32
Lokalizacja: Tychy

Post » Pt wrz 07, 2018 15:21 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

Już wiesz :lol:
Koty pozostały w domu, a mama do nich chodzi, jeszcze poczekam do wiz. u lekarki we środė i zapytam, czy już mogę wrócić sama do domu.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 128 gości