KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lis 10, 2018 20:45 Re: Mam raka- walczę.MACIUŚ [*]Koteczki wróciły do domu!

Cieszę się, że udało siė zdobyć ten lek, w pozostałych lecznicach mają tylko w iniekcji :(
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Sob lis 10, 2018 22:03 Re: Mam raka- walczę.MACIUŚ [*]

kropkaXL pisze:
aamms pisze:Same dobre wiadomości.. :1luvu:
Bardzo się cieszę..

Anuś, żeby jeszcze wyniki rezonansu były dobre.....byłabym w pełni szczęśliwa......


Już je masz czy jeszcze czekasz?

Doczytuje i cieszę się, że kociaste już w domu..
Opowieści o moich kociastych..
viewtopic.php?p=3620054#3620054

aamms

Avatar użytkownika
 
Posty: 28885
Od: Czw lut 17, 2005 15:56
Lokalizacja: Warszawa-Ochota

Post » Sob lis 10, 2018 22:54 Re: Mam raka- walczę.MACIUŚ [*]Koteczki wróciły do domu!

Ale fajnie, że dziewczynki już u Ciebie :1luvu: i naprawdę cudownie, że tak wspaniale trafiły, do takich cudnych domów tymczasowych :201494

EDIT: Kasieńko, a nie potrzebujesz dla nich czegoś zamówić, żarełka, żwiru? Mówię już o wszystkich u Ciebie, obstawiam, że zanim zaczniesz "rentować" to jeszcze minie trochę czasu, może jeszcze je zabezpieczyć z Funduszu?

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Nie lis 11, 2018 8:40 Re: Mam raka- walczę.MACIUŚ [*]Koteczki wróciły do domu!

Szalony Kot pisze:Ale fajnie, że dziewczynki już u Ciebie :1luvu: i naprawdę cudownie, że tak wspaniale trafiły, do takich cudnych domów tymczasowych :201494

EDIT: Kasieńko, a nie potrzebujesz dla nich czegoś zamówić, żarełka, żwiru? Mówię już o wszystkich u Ciebie, obstawiam, że zanim zaczniesz "rentować" to jeszcze minie trochę czasu, może jeszcze je zabezpieczyć z Funduszu?


Belli na pewno trzeba dokupić mokrego jedzenia, bo ona wróciła z niewielką jego ilością
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lis 11, 2018 10:38 Re: Mam raka- walczę.MACIUŚ [*]Koteczki wróciły do domu!

Nie będę czarować,że wszystko mam, bo tak nie jest :oops:
Muszę zamówić musy dla Ptysia, saszetki dla belli, ale żwirku mam zapas, więc o to jeszcze długo nie muszę się martwić. :201494
Jeśli więc pozwolicie, zamówiłabym to żarełko z puli Funduszu..... :oops:

Wieści o kotach:
Adelle rezyduja na zawieszonych szafkach w kuchni, ale mam nadzieję,że jak się wyciszy, to zejdzie.
Natomiast Bella w nocy wyszła z łazienki i schowała się za kanapą, więc postawilam jej w pobliżu kuwetę i miski. Kocia pojadła, napiła się , wysikała i ....poszła zwiedzać mieszkanie-no owszem posykuje na Pimpusia, ale on blisko nie podchodzi, więc będzie lepiej szybciej, niż się spodziewałam!
Pola pełny luz, jest u siebie, koty to żaden problem!
Jestem taka szcześliwa!
Ech! gdyby nie Wy....
Beatka, Jej Mama I Siostra niestety weszły tylko na sekundy, dzięki Nim koteńki komfortowo przejechały taki świat drogi! A przedtem zawiozła je do domów tymczasowych Julita z Mężem-wielka działaczka na rzecz kotów, szefowa Stowarzyszenia Miasto Dobre Dla Kotów z Olsztyna-nie ma jej na forum, ale Jej podziękowałam osobiście.
Pragnę też podziękować oddzielnie, Majencji i Theodorze, które wspierały nie tylko moja koty, ale pomagały bezpośredni mi!-dziękuja kochane!
Dziękuję wszystkim darczyńcom za każdą kwotę, bez Was nie uzbierał by się FA! Dziękuje Czitce i Kociarze za bazarki-bardzo dziekuję!
Dziękuję wszystkim, którzy dali znać,że mogę się do nich zwrócić o pomoc, gdy zaistnieje sytuacja jeszcze bardziej dramatyczna!
Dziękuję za karmę, za żwirek, za opieką, za wszystko-za to,ze w tak dla mnie trudnym czasie Wy stanęliście murem, by mi pomóc-dziękuję, dziękuję, dziękuję i nigdy nie przestanę dziękować!
Casicy i Jej Mężowi za rozwiezienie kotków i za cudowny DT-Kasie całe utrzymanie wzięła na siebie!
MamaGiny za DT i znalezienie domku dla Julci.
Mir.ka i Jej Tesciowej za wspaniały DT-Beli było tam cudownie-miała Człowieka tylko dla siebie.
Agnesce za Maciusia-tak strasznie mi przykro,że choć walczyła o Niego jak lwica, to nie udało się Maciusia uratować-Aga bardzo to przeżyła, bardzo....
Ewelli za DS dla Brojka, mam nadzieję,że go kochacie tak jak ja, a on na zawsze będzie zdrowy i szczęśliwy!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Nie lis 11, 2018 13:15 Re: Mam raka- walczę.MACIUŚ [*]Koteczki wróciły do domu!

Kasiu już tyle razy dziękowalaś.... każdy z nas pomógł jak mógł i czym mógł bo chciał. Najważniejsze że pomału wraca do Ciebie normalność i to najważniejsze :1luvu: Maciuś jest za Tęczowym Mostem kocie duchem nadal jest z Tobą
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Nie lis 11, 2018 13:43 Re: Mam raka- walczę.MACIUŚ [*]Koteczki wróciły do domu!

Majeczko właśnie za to "chcenie" dziękuję!!!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Nie lis 11, 2018 18:03 Re: Mam raka- walczę.MACIUŚ [*]Koteczki wróciły do domu!

Niech Wam się dobrze żyje Kochani :1luvu:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie lis 11, 2018 18:19 Re: Mam raka- walczę.MACIUŚ [*]Koteczki wróciły do domu!

Dziękujemy Asiu!
Wam również!!! :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18


Post » Nie lis 11, 2018 20:29 Re: Mam raka- walczę.MACIUŚ [*]Koteczki wróciły do domu!

Super!!
Potrzebuję musy gourmeta dla Ptysia- zjada 3 dziennie-różne smaki.
Pola jak się właśnie okazało też lubi musy!
Potrzebuję też saszetki Felixa dla Belli, bo bardzo polubiła będąc w DT- zjada 2 saszetki dziennie.
Bardzo dziękuję Martynko, adres piszę na PW.

Edytowałam posta, bo dopisałam Polę.
Ostatnio edytowano Pon lis 12, 2018 7:00 przez kropkaXL, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Nie lis 11, 2018 20:36 Re: Mam raka- walczę.MACIUŚ [*]Koteczki wróciły do domu!

Bardzo się cieszę z wieści :piwa:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Nie lis 11, 2018 20:47 Re: Mam raka- walczę.MACIUŚ [*]Koteczki wróciły do domu!

Dziękuję Marzenko! :D
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon lis 12, 2018 15:46 Re: Mam raka- walczę.MACIUŚ [*]Koteczki wróciły do domu!

Obrazek :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon lis 12, 2018 15:49 Re: Mam raka- walczę.MACIUŚ [*]Koteczki wróciły do domu!

Bella jak na damę przystało, korzysta ze stołu i zastawy :lol:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, ewar, Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 287 gości