KASIA ODESZŁA 6.06.Rak wrócił- moje koty już bezpieczne.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob wrz 15, 2018 10:48 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

A widzisz!?
Nie schowała się :D
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Sob wrz 15, 2018 12:44 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

mir.ka pisze:Bella obserwatorka :)

Obrazek

Obrazek

lubi leżeć w tym miejscu, bo ma całe mieszkanie pod kontrolą


:D no w koncu mieszkanie nalezy do kota, czlowiek tylko placi rachunki :ryk:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Sob wrz 15, 2018 12:45 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

kropkaXL pisze:Nikt prawie już tu nie zagląda, to podrzucė z nadzieją ...
Julcia prosi o udostępnianie na fb :ok:
Nie wklejė linka, bo z tel nie umiem, ale może ktoš z "umnych" wklei link z mojego profilu, lub z profilu Irena Gwóźdź.

Julcia (wypatruje domu)
https://www.facebook.com/irena.gwozdz.5 ... &__tn__=-R

Obrazek


urocza kotusia <3 :* :ok: :ok: :ok: :ok: kciuki za Juleczke :)
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Sob wrz 15, 2018 12:47 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

mir.ka pisze:jestem zdolna Bella i umiem rozwiązywać krzyżówki :)

Obrazek
:ryk: :ryk: :ryk: :ryk:
no prosze, jaka madra kiciunia :D a sudoku tez rozwiazujesz, pyszczku? :lol:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Sob wrz 15, 2018 12:50 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

Betaka pisze:
kropkaXL pisze:Bella :lol:
Ale od Dużej Bianki też dzisiaj dostałam mms-a

Hmm, dotychczas sądziłam, ze tylko ludzkie imiona przekręcam. Jak widać, z kocimi idzie mi równie koncertowo :lol:


e tam, nie przejmuj sie :D skads to znam :wink:
moja babcia (92l) pamiec ma jak na swoj wiek znakomita. Mamy duza rodzine, bo babcia ma 5 dzieci, wnukow 11 a prawnukow nie potrafie juz zliczyc :D Wiec zapamietanie imion kazdego nie jest latwe, ale babunia kochana pamieta, tylko...
Jak widzi np mnie to ona wie doskonale, kto ja jestem i od kogo, ale imienia na szybko nie umie sobie przypomniec, wiec najpierw po kolei wymienia wszystkie zenskie imiona wystepujace w rodzinie (corki, synowych, wnuczek, zon wnukow, prawnuczek... :ryk: :ryk: :ryk: ) a wlasciwe na koncu :D Tak ma z kazdym :D
Jesli nie masz jeszcze tak jak moja babcia, to jeszcze nie jest tak zle, jak myslisz :D
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Sob wrz 15, 2018 14:36 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

Kociara82 pisze:
urocza kotusia <3 :* :ok: :ok: :ok: :ok: kciuki za Juleczke :)

Dzięki Ola! Proszė o udostępnianie na FB :201494
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Nie wrz 16, 2018 12:20 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

Kciuki ciągle, cały czas :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Za Ciebie, za Twoje koty, za Twoje i kotów zdrowie, za jak najszybszy powrót do - możliwie najbardziej - zwykłego życia :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie wrz 16, 2018 12:23 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

dzisiaj teściowa dzwoniła, zeby powiedzieć jaki ja spotkał zaszczyt - Bella przyniosła jej do łóżka myszkę...ale nie żywą :mrgreen: , tylko swoją zabawkę :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie wrz 16, 2018 16:12 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

mb pisze:Kciuki ciągle, cały czas :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Za Ciebie, za Twoje koty, za Twoje i kotów zdrowie, za jak najszybszy powrót do - możliwie najbardziej - zwykłego życia :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Bardzo dziękuję :1luvu:

Mira, Bella odwdzięcza się jak potrafi, dziękuje za to, co Twoja Teściowa jej daje.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Nie wrz 16, 2018 16:13 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

kropkaXL pisze:
mb pisze:Kciuki ciągle, cały czas :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Za Ciebie, za Twoje koty, za Twoje i kotów zdrowie, za jak najszybszy powrót do - możliwie najbardziej - zwykłego życia :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Bardzo dziękuję :1luvu:

Mira, Bella odwdzięcza się jak potrafi, dziękuje za to, co Twoja Teściowa jej daje.


obydwie sobie dużo dają :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon wrz 17, 2018 8:20 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

Na pewno i cieszę się z tego bardzo, bo kocia też to czuje.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon wrz 17, 2018 23:35 Re: Mam raka -chcę wygrać!!!!!!

Doszły kolejne dwa przelewy :201494
Czy któremuś z kotów coś trzeba? Zwłaszcza pytam o Ptysia i Pimpusia, bo reszta kotów chyba zaopiekowana :ok: :kotek:
Szalony Kot pisze:Fundusz "awaryjny" - na nagłe wydatki wet, na paliwo do specjalistycznych wetowskich gabinetów, na żwir czy jedzonko w cienkim finansowo czasie...:
Wpływy od 15.06 do 20.08:
50 pln - Bazyliszkowa
30 pln - Alienor
30 pln - od Pomagacza, który prosi o anonimowość
30 pln - Kazia
50 pln - Majencja
20 pln - ASK@
100 pln - Betaka
30 pln - Puszatek
50 pln - MM93
50 pln - Kotwkratke
40 pln - BONOBono
100 pln - Kwinta
35 pln - od milena88 za bazarek czarno-czarni
25 pln - Szalony Kot
300 pln - Zuzia96 z bazarku
25 pln - z bazarku kosmetycznego od Kociara82
15 pln - mir.ka
20 pln - puszatek
10 pln - Bungo
10 pln - Casica
10 pln - Betaka
30 pln - Kazia
22 pln - Kociara82 z bazarku kosmetycznego
10 pln - Kociara82 od siebie
10 pln - mir.ka
10 pln - Bungo sierpień
10 pln - Casica sierpień
10 pln - Betaka sierpień
30 pln - Kazia sierpień
30 pln - Kasia.Winna 28-08-2018
30 pln - Kasia.Winna 29-08-2018
10 pln - mir.ka 07-09-2018
10 pln - Bungo 10-09-2018
10 pln - Betaka 17-09-2018
10 pln - Casica 17-09-2018
ŁĄCZNIE: 1262 pln

Wydatki:
lipiec 200 pln - dla Julki w nowym DT u Ireny
sierpień i wrzesień (łącznie) 200 pln - dla Julki w DT u Ireny
10-09-2018 poszło 100 pln na mokre jedzonko dla Belli w DT u rodziny Mir.ki

W FUNDUSZU: 762 pln

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Wto wrz 18, 2018 8:18 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

Ptysia i Pimpusia w żwirek zaopatruję ja. Czekam tylko na sygnał, że już niebawem będzie potrzebny :)

Zazusia

 
Posty: 2534
Od: Pon lut 21, 2005 9:50
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Post » Wto wrz 18, 2018 8:37 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

Dziękuję Zazusiu :1luvu:
Żwirku starczy do końca miesiąca.
Bardzo dziękuję za wpłaty na FA :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto wrz 18, 2018 8:43 Re: Mam raka.MACIUŚ [*] błagam o Ds dla mikro-jedynaczki Jul

Kasiu, a na jaki adres wysłać przesyłkę?

Zazusia

 
Posty: 2534
Od: Pon lut 21, 2005 9:50
Lokalizacja: Okolice Krakowa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], Silverblue i 181 gości